Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
NeverWinter Nights + Neverwinter (NWO)
THESTOUPA

Neverwinter Nights (Legacy)

nwn.bioware.com - Neverwinter Nights
http://nwn.bioware.com/shadows/ - Shadows of Undrentide
http://nwn.bioware.com/underdark/ - Hordes of the Underdark
http://www.atari.com/nwn2/ - Neverwinter nights 2
http://www.atari.com/nwn2/motb/US/index.html - Mask of the Betrayer
http://www.obsidian.net/games/nwn2soz/index.html - Storm of Zehir

HOME - seznam ceskych serveru
http://neverwinter.cz/modules.php?name=Players_Online - seznam ceskych serveru se statiskou online hracu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VOZKA --- 23:48:02 11.2.2009
WENDIGO: To se mi nepodařilo, ukazovaly se mi jen kapitoly prelude až chapter 2, ale další ne (a Luskan je chapter 2E), ale nakonec jsem se pomocí debug módu prostě teleportoval na dvůr před Host Tower a ten druhý strážce už normálně diplomatic pass viděl a pustil mě dovnitř.
WENDIGO --- 19:16:59 11.2.2009
VOZKA: Zapni toolset a rozbal modul, najdi ten quest predmet v palete a hod ho treba vedle Aarona na zem, nahraj modul, seber predmet a mas po problemech.

Mimochodem pokud to tu jeste nekdo nezminil tak pro fanousky NWN1 - Pokud vas nekdy napadlo hrat NWN z pohledu prvni osoby [ala Morrowind] nebo vas stvalo omezeni kamery tak vysel perfektni modul ktery tyhle problemy resi. Navic zrychluje hru diky odstraneni nwn fogu [ano fog vetsinu her zrychluje ale NWN s jeho velikosti lokaci a problemy s casticovymi efekty ne, me osobne sly fps tak o 10 nahoru]
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Other.Detail&id=1358
VOZKA --- 17:48:14 11.2.2009
???: Dveře otevřít ani rozbít nejdou, to jsem zkoušel.

GUMBA: Určitě, procházel jsem to projistotu znova, kromě toho podle návodu stačí k diplomatic pass jedna pečeť (a tu mám v inventáři doteď).
GUMBA --- 16:43:23 11.2.2009
VOZKA: Hele a urcite jsi lootnul ty chesty u obou kapitanu a mel tak obe peceti?
??? --- 16:22:43 11.2.2009
VOZKA: Hmm...tohle je orisek, tusim ze s tim diplomatic pass jsem se take nejak zasekl a nakonec se stejne dostal tam, kam potreboval, ale uz si to opravdu nepamatuju poradne. Skus proste otevrit ty dvere.
VOZKA --- 15:18:07 11.2.2009
Silně by se mi hodila rada od někoho, kdo hrál NWN1. Mám poprvé rozehráno, jsem v Luskanu a narazil jsem na dost zásadní problém, který považuji za bug (opatchováno samozřejmě mám). Zabil jsem oba "šéfy" a získal jejich pečeti, došel za Aaronem Gendem, ten mi řekl že mi dává diplomatic pass, se kterým mě strážce Host Toweru pustí dovnitř. Šel za strážcem, ale v rozhovoru se žádná nová možnost neobjevila, tak se koukám do inventáře a co nevidím - jedna pečeť tam zůstala, zato diplomatic pass tam nikde nevidím. Jdu za Aaronem a ten mi samozřejmě diplomatic pass "znova" nedá a můžu se ho jen zeptat na Arcane Brotherhood a kde že najdu tu Host Tower. Starší save nemám. Tuší někdo jestli dělám něco špatně, nebo jestli je možnost si ten diplomatic pass nějak načítovat? Anebo se na to můžu vykašlat a radši si zahrát dvojku? (to by mě s prominutím fakt nasralo, nehledě na to, že dvojka mi určitě nepojede plynule)
GUMBA --- 19:06:20 2.2.2009
SHEALA: Tak nakonec rucni stazeni a instalace poslednich dvou patchu pomohly, ale asi 3x jsem to cely odinstalovaval a nainstalovaval :)

WAMP_ELF: Existuje javovsky editor postav:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=nwn2tools.Detail&id=35#Files
Chce to ale opatrnost, nema zadnou kontrolu, ze upravena postava bude odpovidat pravidlum atd.
WAMP_ELF --- 18:37:03 2.2.2009
netušíte náhodou zdali jde editovat postava v singl kamapni během hry? V NWN 2
SHEALA --- 9:58:38 30.1.2009
GUMBA: jauvajs... tak tu uz nevim :(
GUMBA --- 0:36:27 30.1.2009
SHEALA: Tak problem stale nevyresen, dal jsem uninstall, nahodil vsechno (nwn i oba datace) znova a updatnul a porad to nabizi jen prvni subrasu ;(