Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
BRAMBOREENA
Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.
[http://i.nyx.cz/files/00/00/10/18/1018640_5100362830c0c95e3a83.jpg?name=mesto.jpg]

Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

tajné odhalení
– a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
<div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

Stále častěji kladené otázky
Kdy už sakra konečně bude pětka?! Ebook už je (na počátku listopadu); do všech dobrých knihkupectví, kde papírvá ještě není, ho distribuce doveze v týdnu kolem 8. listopadu.
Proč to tak dlouho trvá/lo? [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]

A šestka? Možná už na veletrh, možná na prázdniny, možná po nich…
And now for something slightly different: Jakto, že mi ty přehlásky nedávají smysl? Dvakrát ještě není často.

Geekovské okénko
Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval ID KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JANADVORACKOVA --- 17:05:06 28.2.2014
BORGDOG: Jojo, ten je dobře ujetý :). Chvíli jsem si říkala, že to tam snad ani nepatří. A ono jo :).
BORGDOG --- 17:59:12 27.2.2014
JANADVORACKOVA: Milénium je temnota, ale těch pár legračních dílů jsou o to větší bomby. U mě vede Jose Cheung´s "Doomsday Defence" ("takže co můžeme očekávat od nového milénia? Stejný prd jako od toho starého.") a ti tří démoni v baru vyměňující si názory na kažení duší. :-)
JANADVORACKOVA --- 17:04:35 27.2.2014
BORGDOG: Já se nemůžu rozhodnout, co se mi líbilo víc. Akta jsem viděla dřív a byla z toho fakt hotová. Kupodivu jsem nemilovala Muldera, ale ty záhady :). Milénium je pro mě jedna velká temnota, ale taková sympatická. Kolikrát mě překvapilo, jak se některé myšlenky prolínaly s mou vlastní realitou. Sledovala jsem to asi v tom správném vývojovém stádiu :).
BORGDOG --- 22:03:13 26.2.2014
JANADVORACKOVA: Jo, Millennium mělo grády... když ho vidím teď, říkám si, že co se "volume intensity" týče, to bylo snad lepší než Akta X. Nebo se to spíš nestihlo pokazit. Akorát ten překlad... zmršené všechno od Yatese po Tibetskou knihu mrtvých.
JANADVORACKOVA --- 19:03:18 26.2.2014
BORGDOG: Jojo, okem šmátrám po starém, stále funkčním přehravači :). I kazeta tam je (za sedm let, co na tom místě stojí, jsem si to pouštěla snad jednou). Šumy a podprahové zprávy a k tomu nějaká ta vina... to není dobré. Ale tyhle kombinace by mě měly vlastně ještě těšit a ukázat mi, že může být hůř. V poslední době si furt zoufám na život. Co bych dala za kazetu :), ono by mě to pak přešlo.
BORGDOG --- 18:52:37 26.2.2014
JANADVORACKOVA: Správně, tu myslím. Jistou kazetu, jejíž poslech vám neudělá dobře na zdraví. :-) A správný název byl "Sound of Snow," napsal jsem to blbě.
JANADVORACKOVA --- 18:40:26 26.2.2014
BORGDOG: Počkat, myslíš tu 3x12? Nevybavovala jsem si to. "Cosi" se sněhem se mi připomnělo, ale ne tak docela, takže jsem si to našla. A čert ví. Frank a vše kolem něj mě někdy docela děsí :).
VANEK --- 19:51:04 25.2.2014
Blbá reklama, taky reklama aneb pro sledovače odezv včerejší E15, v nejhorším mám i papírově:
E15 24.2.2014
http://www.floowie.com/cs/cti/1932868797530af169c4fc3/#/strana/22/
BORGDOG --- 13:20:52 23.2.2014
JANADVORACKOVA: Na Millennium koukám pořád. :-) Kupodivu ta třetí řada, co mi na první shlédnutí přišla slabá, se mi teď líbí fakt dost. A je fascinující poznat pár věcí, co se pak objevily v mnohem profláklejší podobě jinde... třeba by mě zajímalo, co bylo dřív, jestli Kruh nebo epizoda "White Snow..."
JANADVORACKOVA --- 11:08:51 23.2.2014
BORGDOG: Ale hlavu vzhůru, byl to jenom mrňavý kousíček. Nesmíš na to Milénium koukat tak často :). Ostatní to chápou. Já Tě mám doma. Ale znáš to - jako na úřadech, kde funguje takový ten elektronický pořadník "před Tebou je ještě pár jiných," ale žádné strachy.