Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
BRAMBOREENA
Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.
[http://i.nyx.cz/files/00/00/10/18/1018640_5100362830c0c95e3a83.jpg?name=mesto.jpg]

Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

tajné odhalení
– a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
<div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

Stále častěji kladené otázky
Kdy už sakra konečně bude pětka?! Ebook už je (na počátku listopadu); do všech dobrých knihkupectví, kde papírvá ještě není, ho distribuce doveze v týdnu kolem 8. listopadu.
Proč to tak dlouho trvá/lo? [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]

A šestka? Možná už na veletrh, možná na prázdniny, možná po nich…
And now for something slightly different: Jakto, že mi ty přehlásky nedávají smysl? Dvakrát ještě není často.

Geekovské okénko
Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval ID KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZCR --- 16:44:26 30.1.2014
BRAMBOREENA: některé události zjevně jako by se staly včera: "Vilmo, pentalogii Mycelium jsi začala dávat jasnou podobu po září 2011."
BRAMBOREENA --- 15:53:27 30.1.2014
GROBENIUS --- 14:08:44 30.1.2014
BRAMBOREENA: tak šup s tím na Legii, to by asi patřilo k celému myceliálnímu cyklu, že?
Mycelium / další informace --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
http://www.legie.info/serie/1399-mycelium/dalsi-info#zalozky
VANEK --- 1:55:55 30.1.2014
Hlídkami na Omlazení.cz objeveno "Brzy mi bude jedenadvacet let a už mám ty pyjovce úplně přečtený"; falonoši nemohou být daleko!
??? --- 19:39:54 29.1.2014
GENTIANA: Vyprdni se laskave na blogy a predeni a prekladej Mycelium, protoze uz se tu na nej ceka. aby to netrvalo tak dlouho, ze bych si to musela pro mistni kamarady scifisty prelozit sama.
GENTIANA --- 18:55:28 29.1.2014
ZOIDBERG: Vlastní blog mám už od třetihor, ale ten je o něčem úplně jinémm(kočky, kytky, hovadiny, deprese...) a další asi tři tak nějak chcípají, protože na ně nemám čas.

Ale co, nějak si s tím pohraju a dám to někam, kde se to dá za ekvivalent kafe (což je teda aji u nás za 25, checht) stáhnout. Třeba si vydělám na vilu u alpského jezera a ještě k tomu naseru celý místní okres. Win - win.
??? --- 18:54:34 29.1.2014
GENTIANA: ále, Slámu taky nelynčovali.