Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
BRAMBOREENA
Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.
[http://i.nyx.cz/files/00/00/10/18/1018640_5100362830c0c95e3a83.jpg?name=mesto.jpg]

Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

tajné odhalení
– a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
<div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

Stále častěji kladené otázky
Kdy už sakra konečně bude pětka?! Ebook už je (na počátku listopadu); do všech dobrých knihkupectví, kde papírvá ještě není, ho distribuce doveze v týdnu kolem 8. listopadu.
Proč to tak dlouho trvá/lo? [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]

A šestka? Možná už na veletrh, možná na prázdniny, možná po nich…
And now for something slightly different: Jakto, že mi ty přehlásky nedávají smysl? Dvakrát ještě není často.

Geekovské okénko
Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval ID KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GROBENIUS --- 21:08:07 31.7.2013
JANADVORACKOVA: tu potkat sám v lese...
JANADVORACKOVA --- 21:03:10 31.7.2013
ALONSY: Vypadá masožravě.
??? --- 16:37:10 31.7.2013
ARGANNAH: ale tak to bych zrovna i brala - tím že zůstala sama a věnuje se vlastně pořád tomu samému - juniorský oddíl plazmového lyžování, tak ji nic nedonutilo dospět - takže je mentálně furt absolventka.
BORGDOG --- 15:36:05 31.7.2013
IDLE: Může být. Nejsem si ÚPLNĚ jistý a podívat se teď nemůžu.
IDLE --- 15:24:58 31.7.2013
BORGDOG: Za papír nemůžu mluvit, ale v e-booku nic takového není.
BORGDOG --- 15:13:47 31.7.2013
ROMI: Já mám zas dojem, že na jednom místě je špatně napsaný zuregahl, respektive, že má jen jednu přehlásku místo dvou, ale nejsem si jistý a kniha je půjčená.
ROMI --- 14:52:10 31.7.2013
tak jsem to rozecetl a zatim me po delsi dobe neco chytlo :) ted jen nahlasim chybku :) jednou je na strance pouzito kurz vareni a o par slov dal je to jako kurs vareni :)
GENTIANA --- 13:54:07 31.7.2013
GALE: prozření najednou a natvrdo je ošklivé dost:D

Pinky mi připomíná moji tetu, ta je taky takový břečťan - bez opory nefunguje. Akorát je navíc anorektička a chlastá.
GALE --- 13:52:19 31.7.2013
GENTIANA: Proč zacházet do krajností? Takovým jako Fiona přeju prozření hezky najednou a natvrdo a pokud možno ve chcíli, kdy si svým jednáním hezky všechno podělají.

ALL: Ještě k Pinky. Za její scénu v Ossënské čajovně bych jí napíchla na kůl. Nic na tom nemění, že ... (spoiler, co už proběhl). Chová se celou dobu jako by celý život strávila ve skleněné krychli a krmili jí jako kanárka. Pevně doufám, že jí "příběh naučí".
VANEK --- 13:03:12 31.7.2013
WITTGENSTEIN: To máš z toho, s kým se kamarádíš.