Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
BRAMBOREENA
Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.
[http://i.nyx.cz/files/00/00/10/18/1018640_5100362830c0c95e3a83.jpg?name=mesto.jpg]

Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

tajné odhalení
– a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
<div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

Stále častěji kladené otázky
Kdy už sakra konečně bude pětka?! Ebook už je (na počátku listopadu); do všech dobrých knihkupectví, kde papírvá ještě není, ho distribuce doveze v týdnu kolem 8. listopadu.
Proč to tak dlouho trvá/lo? [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]

A šestka? Možná už na veletrh, možná na prázdniny, možná po nich…
And now for something slightly different: Jakto, že mi ty přehlásky nedávají smysl? Dvakrát ještě není často.

Geekovské okénko
Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval ID KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VANEK --- 10:16:42 24.5.2017
SARGO: To víš, v knihkupectví zavírají v 6 a nechtějí být na cestě do hospody zdržováni.
Koukám, že přes nadjezd je i Kolkovna, otevřená do půlnoci.
PIPIN --- 10:13:49 24.5.2017
SARGO: V Majáku měla asi před dvěma lety nějakou oslavu kolegyně z práce a bylo to fajn, mělo to tam celkem úroveň :) Tak jestli se to nezměnilo, je to asi dobrej tip
SARGO --- 9:11:13 24.5.2017
BRAMBOREENA: Hned vedle je Maják, tuším brán za slušnou, ale jestli jsem tam někdy byla na obědě, tak je to hodně, takže úroveň nevím. A ve skutečnosti co vyrostl bambilion kanceláří na druhé straně metra, přibylo i pár hospod. Ale těžko říct, jestli mají otevřeno i večer, když tam prakticky nikdo nebydlí :-D Zkusím se pak přihnat alespoň dodatečně :-))
??? --- 23:27:04 23.5.2017
BRAMBOREENA: dekuji a velmi se tesim
GROBENIUS --- 21:25:47 23.5.2017
BRAMBOREENA: mám cukání se tam podívat a nikoli kvůli restauračním zařízením :-)
BRAMBOREENA --- 21:13:14 23.5.2017
SARGO: Ale ne :( No to je ale rána válečným štváčům! Doufala jsem, že vás domorodce přilákáme a pak nám s výběrem hospody poradíte! Taky nevěřím, že tam nějaké jsou...
SARGO --- 17:23:38 23.5.2017
BRAMBOREENA: Co je to za příšernou hodinu? :-O To jako že prošvihnu i něco, co se mi koná prakticky za barákem? A ona je ve Stodůlkách nějaká hospoda? :-D
BRAMBOREENA --- 22:54:39 22.5.2017
VANEK: Nemám ponětí (jestli jsou tam hospody), tak strašně daleko jsem ještě v životě nebyla...
VANEK --- 22:42:25 22.5.2017
BRAMBOREENA: Bubbles jako že tea, nebo sekt? A na Stodůlkách taky mají hospody (ze kterých se člověk dostane živý [v příčetnou dobu])?
BRAMBOREENA --- 16:41:44 22.5.2017