Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
BRAMBOREENA
Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.
[http://i.nyx.cz/files/00/00/10/18/1018640_5100362830c0c95e3a83.jpg?name=mesto.jpg]

Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

tajné odhalení
– a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
<div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

Stále častěji kladené otázky
Kdy už sakra konečně bude pětka?! Ebook už je (na počátku listopadu); do všech dobrých knihkupectví, kde papírvá ještě není, ho distribuce doveze v týdnu kolem 8. listopadu.
Proč to tak dlouho trvá/lo? [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]

A šestka? Možná už na veletrh, možná na prázdniny, možná po nich…
And now for something slightly different: Jakto, že mi ty přehlásky nedávají smysl? Dvakrát ještě není často.

Geekovské okénko
Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval ID KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JANADVORACKOVA --- 16:39:46 26.2.2017
JANADVORACKOVA: Zapomněla jsem zmínit. "Porodní bába" byla fakt hnsuná. Vřele doporučuji. Posledních pár kapitol jsem dala na jeden zátah v noci ze čtvrtka na pátek, což způsobilo, že jsem poté nemohla usnout a spala asi tři hodiny - v práci mrtvák, ale v pátek to nevadí :). Kniha stojí zato.
Řetězec myceliálních asociací se přerušil. Z KTN mi poslali jakési divné detektivní "cosi," které v sobě nemělo ani příběh, natož nějaké narážky.
Dnes se chystm na "Nadaci." Má pár dílů, chvíli to zabere.
Já prostě miluju, jak mi audioknížky pomáhají vyplnit čas, který bych čtením jinak naprosto nemohla trávit. Chodím kvůli nim i pěšky z a do práce a tam mám kvůli sluchátkům poměrně i klid :).
SARGO --- 5:41:05 25.2.2017
SHEALA: Stříhali a lepili :-D
SHEALA --- 14:07:47 24.2.2017
tyjo, co se clovek nedozvi
GENTIANA --- 14:05:05 24.2.2017
SHEALA: Bezpochyby existoval, protože jsem v roce raz dva chodila do sboru, kde tuto vymoženost měli. Tedy, nevím, jak vypadal, ale noty byly psané na stroji, přes kopírák, a tak porůznu cyklostylované...
VANEK --- 13:29:40 24.2.2017
SHEALA: Jak, neexistoval?
The Keaton Music Typewriter
http://kottke.org/12/05/the-keaton-music-typewriter
SHEALA --- 13:20:13 24.2.2017
KAVEN: omlouvam se za uvedeni v omyl :) ne, neexistoval
VANEK --- 13:14:05 24.2.2017
KAVEN: Já jsem si před časem instaloval NoScript z čirého kontrariánství. (Jen na jeden až dvě instance prohlížečů z několika, které používám; teď mě vždycky překvapí, když se tam vrátím.)
KAVEN --- 13:01:32 24.2.2017
VANEK: Tak jsem to tam připsal. Ale už jsem dlouho nepotkal někoho kdo by si javascript vypínal
VANEK --- 12:42:09 24.2.2017
KAVEN: To by asi bylo dobré tam pro jistotu připsat, ať do NOSCRIPTu nebo natvrdo.
KAVEN --- 12:38:49 24.2.2017
ENDER_W: Tak to nevím proč, ledaže bys měl vypnutý javascript.

SHEALA: Vážně existoval psací stroj na noty?