Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
BRAMBOREENA
Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.
[http://i.nyx.cz/files/00/00/10/18/1018640_5100362830c0c95e3a83.jpg?name=mesto.jpg]

Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

tajné odhalení
– a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
<div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

Stále častěji kladené otázky
Kdy už sakra konečně bude pětka?! Ebook už je (na počátku listopadu); do všech dobrých knihkupectví, kde papírvá ještě není, ho distribuce doveze v týdnu kolem 8. listopadu.
Proč to tak dlouho trvá/lo? [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ]

A šestka? Možná už na veletrh, možná na prázdniny, možná po nich…
And now for something slightly different: Jakto, že mi ty přehlásky nedávají smysl? Dvakrát ještě není často.

Geekovské okénko
Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval ID KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BALAENA --- 14:58:48 20.7.2017
RIP: Já si stejně myslím, že tady se vyloženě promrhal potenciál. Bavila jsem se tehdy představou, že by to byl hezký způsob, jak dostat do Zeměplochy Járu da Cimrmana...
LASHANA --- 14:42:02 20.7.2017
KAVEN: jsi odvážný .... parní stroj.... ehmmm pravda používá se i dnes, jen nevím jestli to přežiješ...už vidím v šestém dílu n~Kavena v kádi :-)
OMNISLASH --- 12:04:55 20.7.2017
jen takova informacni.. petka se nejspis zacne zpracovavat do audio podoby teprve az s sestkou, coz?
KAVEN --- 11:41:58 20.7.2017
LASHANA: Ale ten se hrál na zařízeních poháněných parním strojem
LASHANA --- 11:10:14 20.7.2017
Bramboreena existovaly, minimálně vlk s vajíčky :-D
BRAMBOREENA --- 10:56:10 20.7.2017
RIP: Když já to psala, žádný hry ještě NEEXISTOVALY! Celé lidstvo tou dobou teprve vznikalo.
RIP --- 10:17:07 20.7.2017
BRAMBOREENA: "Go maim" je pěkný anglický povel do nějaké brutální hry :-)
BRAMBOREENA --- 9:57:55 20.7.2017
KAVEN: Jj, floraín Sargisat~tej~lietar~go~maim~greo - těmi, kteří by případně třeba mohli být líní to vyslovit, familiárně zvaný Sargo.
Za ty roky jsem nějak vyměkla, lodní össein je mnohem jednodušší.
KAVEN --- 8:02:18 20.7.2017
Zelenej chlap v první knize? Marně jsem dumal o kterou postavu z Jantarových očí by mohlo jít. Ale už mi došlo že to je z pomezí Eternaalu.
SARGO --- 7:53:12 20.7.2017
BRAMBOREENA: Ále, chlap - ženská, co je to proti nekonečnu vesmíru. A zelenej je právě úplně nejlepší. A co víc, je to dědičné - zrovna tuhle mi G. oznámil, že se ve skutečnosti živí těma malinkatejma kuličkama, co jdou ze sluníčka :-))