Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Politické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
JACKER
Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

Ukázka, jak se u nás krade:
Reportéři ČT, 8.7.2013
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALIQUPISO --- 11:11:16 31.8.2013
SPAULDING: No to si právě nemyslím, pro většinu je nejdůležitější to, aby se momentálně měli co nejlépe a hlavně jejich děti.
SPAULDING --- 22:27:57 30.8.2013
Na biomasu se chytne hodně lidí.
ALIQUPISO --- 21:19:14 30.8.2013
Budu stejnak volit tu stranu, pro kterou bude nejdůležitější ekologie.
JUNIPETRUS --- 20:46:41 30.8.2013
VON_GILOTINE: parada, zrusi pujcovani z bank na uroky.
VON_GILOTINE --- 18:34:13 30.8.2013
pro ty co neradi klikaji

"Dáme lidem práci
Zvýhodníme zaměstnávání absolventů, občanů nad 50 let a hendikepovaných
Budeme důsledně vybírat daně, zamezíme únikům peněz z veřejných rozpočtů
Snížíme DPH, nezvýšíme přímé daně
Prosadíme investice do infrastruktury a zlevníme energie
Zajistíme jednoduchá a pevná pravidla firmám a investorům
Stejná pravidla pro všechny

Zrušíme trestní a přestupkovou imunitu poslanců a senátorů
Majetková přiznání politiků i vysokých státních úředníků pod kontrolou nezávislého orgánu
Prosadíme zákon o úřednících
Odpolitizujeme vedení NKÚ, státního zastupitelství i policie
Omezíme hazard, zamezíme lichvě, zabráníme zneužívání exekucí
Aby tu chtěly žít i naše děti

Chceme solidární společnost bez zneužívání sociálního systému
Chceme zdravotně nezávadné, kvalitní a cenově dostupné potraviny
Vrátíme prestiž českému školství, zdvojnásobíme finanční prostředky na vědu a výzkum "

trochu anticikanismu, trochu zdroje jsou

nejvic se tesim an zakon o urednicich.
MAREK_PRCHAL --- 18:15:14 30.8.2013
PJGEPR --- 10:45:14 30.8.2013
na sanepu probíhá průzkum ohledně AB, tak vzhůru do klikání ;)
FEMUR --- 7:58:26 30.8.2013
SIRIEN: ale ano je to duvod k objektivni kritice. protoze lidsky rozhodnuti a otazka chovani a jeho dopady jaksi cas nesmaze:)
SIRIEN --- 1:08:13 30.8.2013
???: pokud si pečlivě přečteš co píšu, tak zjistíš, že právě naopak. Nacismus (narozdíl od komunismu) BYL odsouzen ihned poté, co se s ním skoncovalo, jeho praktiky BYLY označeny za ilegální a zločinné a za ně odpovědní lidé BYLI stíháni hned od začátku natvrdo. Trestání nacistických zločinců co vydrželi až dodnes mimo je tedy pokračování v původní (správné) linii a rozhodně to podporuju (i když, upřímně, mi trestání lidí po 50 letech přijde už poněkud... ehm... trapné až směšné, je to takové... no, to by bylo na jinou diskusi asi)

K podobnému odsouzení komunismu u nás ale nedošlo, když k němu dojít mělo. Komunisté byli fakticky rehabilitováni (nicneděláním) a komunismus ani nebyl pořádně odsouzen (odsouzen byl jen původní "režim", nikoliv jeho ideologie a její stoupenci).
Výsledkem pak je, že se nám komunisté po revoluci plynule začlenili do společnosti a stali se její součástí - mají své zastupitele všude od starostů až po parlament, sedí v parlamentních komisích, v dozorčích radách, na magistrátech a radnicích, ve výborech... všude. Mají své voliče, účastní se voleb, otevřeně a legálně propagují svou ideologii.
Co víc, nejenže komunisté jako takoví vesele pokračují jakoby nic - bývalí komunisté se stali součástí ABSOLUTNĚ všeho. jsou ve všech stranách zprava doleva, jsou mezi bojovníky proti komunismu (faktickými i rétorickými), seděli ve vládách, premiérovali... současný prezident za komančů také nezastával zrovna bezvýznamné malé postavení ustrkovaného chudáka.

V takovém prostředí prostě není... nevím jak to říct jedním slovem - není ani smysluplné, ani ne-pokrytecké, ani cokoliv nějak tvrdit, že je komunistická minulost nějak diskriminační - komunistickou minulost totiž mají lidé absolutně na jakékoliv pozici, stalo se to takřka standardem.

Ano, MŮŽEŠ to sám brát jako negativum a daného člověka nevolit. Pokud jsi v 93 neměl volební právo, tak to ani není pokrytecký postoj. Ale mě samotnému už to nepřijde racionální - tím Ti to nevytýkám, vpohodě, ale prostě nelze už podle mě fakticky tvrdit, že členství v KSČ by bylo objektivní důvod ke kritice.


???: no, tak ta spolupráce s StB už je o něčem jiném než členství v KSČ a to je pak skutečně otázka pro soud, jak to bylo. Pokud Babiše očistí, pak šlo o nějakej bullshit nebo nezajímavou věc a je to ještě míň zajímavé než že byl v KSČ, pokud ne, pak ho to fakticky diskriminuje - ale to už není o polemice, to je o tom jak mu to osvědčení dopadne (dopadlo?)
MAREK_PRCHAL --- 21:38:02 29.8.2013
ZAPPO: Nic z toho jsem neřekl. Ani bych neřekl, že je někdo zlý, natož kripl, to by mě ani nenapadlo, ale ukazuje to spíš něčí (Tvůj, nebo Havlíčkův? Neorientuju se.) stav mysli. Čtyři lidé chtěli vytunelovat hnutí, to je, co jsem řekl.