Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Boubelky boubelkam
RENFRI
Diskuzni klub pro zeny s kily navic, o mode, cviceni, chlapech.. a vubec o zivote prostorove vyraznych dam.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TERA79 --- 10:38:21 10.1.2014
???: Díky, včera jsem jedny nakonec ulovila v MS. Sice nejsou plesové, ale do kanceláře, černomodré s ptáčky za 399,- Kč (původní cena 1699, to potěší), byla jsem tam pro stahovací prádlo. Jelikož mi končí prázdniny, jedu si v sobotu pro Bobuli, tak už se jen tak neurvu na osvětovou misi. Ale kdyby náhodou ano, vyrazím tedy do centra.
??? --- 10:30:08 10.1.2014
TERA79: na šaty v téhle velikosti to chce Václavák a http://www.debenhams.cz/
AIJA --- 10:17:03 9.1.2014
TERA79:
Víc se mi osvědčilo stahovací kombiné než body. Zkus kouknout po něm.
TERA79 --- 10:02:46 9.1.2014
???: Vierko, dlabu a to. Mám ty šmuky, dneska odlovím prádlo a malé černé to jistí. Uznávám, že by to na ples šlo asi líp, ale nejedná se o Žofín za účasti kamer jednak a druhak tam budu stejnak jedna z nejlépe oděných.
??? --- 21:49:41 8.1.2014
TERA79: hele, a co ten obchod cestou z Ípáku na Karlák po levé straně?
??? --- 13:05:13 8.1.2014
Celkem hezké:
Bully Calls News Anchor Fat, News Anchor Destroys Him On Live TV
http://www.upworthy.com/bully-calls-news-anchor-fat-news-anchor-destroys-him-on-live-tv?c=reccon1
TERA79 --- 9:32:56 8.1.2014
Milé dámy, s ohledem na poslední diskuzi se s váma hodlám podělit o včerejší odpoledne. Rozhodla jsem se, že pro letošní plesovou sezonu ( jeden myslivecký, jeden města a možná baráčníky-jako každý rok, max. 3) pořídím nový model plesací. Jelikož svátky byly spíš obžerství než klidu a míru (čehož bylo též dostatek, nakynula jsem slušně, hrnečku, prosííííííííím, už dost!). Včera po pr jsem vyrazila na lov (Praha). Trasa byla jasná oběhané hadrárny + Eden, ten nemám ráda, ale FF, jináč tedy nejradši Harfu, páč je tam ULLA a taky většinou prodavačky v přesile a fůra klidu, nikdo vás tam nebuzeruje, když si nesete 12 ramínek do kabinky a pod.
Miluju nákupy hadrů v zimě, všude se topí, kozačky na zip, navlečená do kabátu, šály, přesto mošna se smíšeným odpadem, no klasika. Chtěla jsem něco na hraně, ne velkou večerní, něco co bych zrecyklovala na případné svatbě, která se na léto rýsuje (cizí svatba). Jednoduché, klasické, co snese nějaké to voživeníčko doplňky a pokaždé bude trochu jiné. Takže MS, FF, CA, ULLA, pak jakési EL, a dva krámy takové prostě cestou. Zpocená až na základně a nic?? Všechny možné střihy, materiály, velikosti a nic??? Prodavačky se fakt snažily prodat, ale jediné, což by jakž takž šlo (=sedělo), bylo polské umělohmotné cosi za 2.450,- v lesku až očka přecházela a to s mou velikostí 48/50 opravdu nepřichází v úvahu, navíc sešité tak divně z pofidérních částí jak ten kobercový desiguáááál, co se mi opravdu mocně nelíbí.
Jsem znechucena, zničena a beru opět malé černé, v tescu jsem si k nim koupila ve slevách soupravu na hrdlo, zápěstí a slechy to celé za 149,- káčé a mám dost. Od sousedek si půjčím zlatý lak na nehty a padla.
Potřebuju ale své mocné tělo navlíknout do body, visí to už opravdu velmi nepěkně, na to skočím asi vedle k holkám do podprsenek, nejdřív se optám, zda mají mamutí, abych neprovedla marnou jízdu.
Ano, nechat ušít, hmm, ples je v sobotu a já ani nevím, kam bych se u nás v Malešicích obrátila, zda máme švadlenu.
Pražské boubelaté, dejte mi typ. NE internety, po včerejší zkušenosti (kdy mi jednu byly 48 akorát podruhé 54 malé), musím zkoušet. Popřípadě, pokud by tu některé místní sošná pražská chtěla spáchat dobrý skutek a půjčit, nebudu se bránit, pěkně poděkuji a jistě nejdu způsob, jak se odvděčit. Jsem buřt na nehezkých nožičkách :E.
APRILMOUSE --- 12:33:07 7.1.2014
DA_NIELA: já jsem jablko Muf z jůhelácký šou - koulička na dlouhých nohách :). Jako právě úzkého pasu bych se bála, to si na sobě vážně neumím představit, ale tohle mě nadchlo, myslím, že opravdu mi to bude slušet :)
DA_NIELA --- 11:24:53 7.1.2014
???: April neznám, pochopitelně. Ale dala si sem fotku a sama sebe se za jabko označila, podle fotky myslím, že trefně. Ten klíčový krok, který tu děláme, je od oblékání osobnosti k oblékání postavy. Osobnost bude krásná i v batikovaném prostěradle, její postava ale stěží.

Tebou linkované šaty jsou v principu v pořádku, nic proti nim, jen ten pás v "pase" by měl být opticky výrazný, ale hmotově minimální. Tož tak.
??? --- 7:21:47 7.1.2014
DA_NIELA: A ty April znáš? Věřím, ze by ji to sluselo, neresime typ postavy, ale konkrétního člověka. Místo smutného smajlika můžeš dát vlastni návrh.