Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Boubelky boubelkam
RENFRI
Diskuzni klub pro zeny s kily navic, o mode, cviceni, chlapech.. a vubec o zivote prostorove vyraznych dam.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 16:21:13 17.7.2013
???: Mě se to stalo už taky a to mám k jemné víle daleko, takže bych to viděla tak, že je to věcí toho, na koho člověk narazí... :-)

A v poslední době mi dokonce celkem často i někdo pomáhá se zavazadlem, teda ne cizí, známí, ale i tak, dřív si toho nevšímali... A to vypadám více méně stejně statně, ale spíš jsem trochu přenastavila svůj vnitřní postoj k příjímání pomoci... (a pozvání). Dřív mi to přišlo krásné ale nějak jsem si nedokázala představit, proč by to někdo dělal a mnohdy to odmítla s pocitem, že bych mu něco "dlužila". Teď na to dlabu a přijímám s poděkováním a úsměvem ale jako běžnou věc a nějak se to stává častěji :-).
BRUNA --- 15:06:51 17.7.2013
???: Mne pomahaji neznami lidi s baglama ve vlaku celkem casto. A rozhodne teda krehka vila nejsem.

A kdyz nad tim tak premyslim, tak ja ani vila nikdy byt nechtela, to spis vysportovana atletka nebo extravagantni muza. Asi ze jsem vyrustala na Hane, kde obecne tech jemnych krehkych zenstin moc neni; no a ani tedka mezi Nemkama etericke bytosti moc casto nepotkavam.
CHIMERA --- 15:01:18 17.7.2013
???: no náhodou, já nejsem víla, a když jsem jednou byla v jedničce intercity na Slovensku (jinde už nebylo místo) a průvodčí trval na zaplacení příplatku 5 euro v eurech, i když už jsme byli na naší straně hranice a já euro neměla, tak spolusedící programátor těch 5 euro zaplatil za mě a odmítl si vzít český ekvivalent :)
já si Slováky nemůžu vynachválit :)
??? --- 14:55:44 17.7.2013
???: No dobře, tak jedna opačná zkušenost :) jednou mi ve vlaku zcela cizí spolusedící v kupé hodil narvaný batoh a obrovskou tašku nahoru, pak mi ji zas sundal dolů a vynesl ven z vlaku a to naprosto sám od sebe. Jsem vešlo, pozdravilo, zamyšleně pohlédlo na police nad sedadly a přemýšelo, jak na ně dostat bagáž bez úrazu a pán hned vyskočil a jal se daný úkon provádět vlastnoručně.

Mě to tedy vzhledem k povahovému nastavení mé osoby přivedlo poněkud do rozpaků, nicméně to vyřešilo problém.
CHIMERA --- 14:55:06 17.7.2013
???: kdysivá se říkalo: chceš realizovat své sny? probuď se!
:-DD
??? --- 14:48:26 17.7.2013
???: ticho, ticho, ticho, huš! Chci snít o tom, jak jsem křehounká víla a okolí mě starostlivě obskakuje :-P
??? --- 14:47:19 17.7.2013
???: Brát lidem iluse je moje denní rýže!
Jsem tuhle táhla dvakrát přes celou Prahu zatraceně velký a těžký kufr a zejména při lezení do a ze schodů s ním vyloženě zápolil a že by někdo z kolejdoucích projevil sebemenší zájem, ani omylem. Banda nějakých výrostků se mi ještě pošklebovala.

Ne že bych si teda stěžovala (no, na ty výrostky možná jo, mohli si kecy nechat od cesty), já jsem nejradši, když si mě nikdo nevšímá a radši si to odtáhnu sama, případně kdyby to bylo fakt nesnesitelné, domluvím se s někým známým. Ale jen tak pro ilustraci, že tebou očekávaná reakce okolí je spíše výjimečná a rozhodně není pravidlem.
??? --- 14:41:44 17.7.2013
???: neber mi iluze... ;-D
??? --- 14:40:47 17.7.2013
???: Si to zas nemaluj, že by křehkým vílám nabízeli lidé svá bankovní konta, svaly či přenesení přes louži na potkání.
Osoby blízké tedy ano, holt něco neunesu a na ještě víc míst nedosáhnu, tak mi vypomohou ochotní bližní, ale jinak na tebe každý kašle, ať máš 40 nebo 140 kilo.