Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Cestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
TETA_JELENA
Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 10:43:55 26.6.2015
Kdyby nekdo chtel last minute v uzasnem baby-friendly pensionu:

Milí naši hosté,


z důvodu nemoci jiných hostů se mi uvolnil celý týden počínaje zítřkem. Ráda bych penzion v Dobré na Šumavě zaplnila a proto nabízím následující:


Můžete přijet na libovolný počet nocí v termínu 27.6. - 4.7.


Za 7 nocí zaplatíte jen 4 noci

Za 5 nocí zaplatíte jen 3 noci

Za 3 noci zaplatíte jen 2 noci


ubytování za dospělého na noc 380,-

Pro dítě 280,-

MOŽNOST VÝBORNÉ A BOHATÉ POLOPENZE (snídaně formou švédského stolu, večeře - polévka a hlavní jídlo)

Volný je čtyřlůžkový pokoj a apartmán (dvě ložnice, celkem 7 lůžek) - za neobsazená lůžka nic neúčtuji.

Jsme plně vybaveni pro pobyt s malými dětmi.

Spousta fotek penzionu, zvířátek, herny, dobrot k večeři a typů na výlety je zde:www.penziondobranasumave.cz
GLOBALISTA --- 10:57:53 25.6.2015
ZABITULKA: Ještě mě napadl Nudný otec, to je kousek, je to vlastně bar s využitím pro děti. Pokud je to ještě aktuální. Naštěstí počasí se, zdá se, pomalu zlepšuje...
HANELA --- 15:02:09 24.6.2015
MONI: mi tedy přijde, že si sice ušetříš dvě hodiny jízdy, ale to všechno okolo...vybalování, uložení se, že to snad ani za to nestojí.
RYBKA --- 13:38:34 24.6.2015
My teď jezdili s dětma 18 měsíců, 3,5 a 5,5. První cesta na noc nebyla nic moc, nebyli unavení, byli natěšení, takže noc nenoc skoro nespali, budili se a mladší v rozespalosti kňourali. Noční cesta zpět byla lepší, protože už byli ze všeho cestování uondaní a celkem spali. Ale cestování přes den nakonec snášeli nejlíp, stavěli jsme na protažení a proběhnutí, v autě si hráli, poslouchali pohádky, prohlíželi knížky, koukali z okna... a vydrželi tak poměrně dlouhé úseky.
ANNAWA --- 13:36:03 24.6.2015
MONI: my spíme u mého bráchy v pohraničí, když jedeme na sever a je to vždycky jednak fajn ho vidět, navíc to něco času ušetří.
MIDORI --- 13:05:52 24.6.2015
MONI: jj, to je v planu. Dve hodiny k dobru :)
MONI --- 13:04:17 24.6.2015
MIDORI: můžete si tu cestu ještě rozdělit a využít přenocování u rodiny v Budějovicích a odtamtud pak ráno vyrazit. Ušetříte si tím nějaké 2-3h z dlouhé cesty.
BEBERA --- 11:47:34 24.6.2015
MIDORI: muži nevadí jezdit v noci, já jezdím zásadně přes den. Jsem skřivan, takže pro mě je snesitelnější vyrazit brzy ráno (šest už je pozdě, klidně ve 4, děti ještě usnou a spí třeba do 7 nebo 8). V zásadě si myslím, že byste se měli rozhodnout podle toho, co bezpečně zvládnete vy, a ne co je nejlepší pro dítě a dítěti pak vaši volbu co nejvíc ulehčit.

Jestli tvoje dítě vydrží u pohádek, doporučuju na dlouhou cestu přes den tablet/DVD přehrávač na sedadlo před ním a pak dávkované zásoby mlsů/hraček, které běžně nemívá (měla jsem v zásobě např. různá pitíčka, ovocné tyčinky z DM, pak dle místních rad na večerní cestu svítící tyčinky a baterky a blikačky, ale to se neosvědčilo, protože svítící tyčinku se mladší pokoušel sežrat a z baterek a blikaček byl běsný muž při řízení). U nás byl u mladšího loni kritický dudlík - když jsme jeli do Chorvatska přes noc, dudlík mu při usínání pokaždé vypadl, pak se probudil a řval, že ho nemá. Všech asi deset dudlíků jsem mu takhle postupně nastrkala do pusy, poslední jsem přivázala na provázek (to ho rozvzteklilo nejvíc) a pak jsem se asi hodinu, dvě hodiny na střídačku plazila pod zadními sedadly a hledala poztrácené dudlíky, dokud konečně nezabral pořádně. Na cestu zpátky jsem nakoupila dudlíků 15, ale tím, jak jsme jeli přes den, byl kupodivu klid, hledal a ukládal si je sám...
HANELA --- 11:13:39 24.6.2015
My jsme taky jezdili zásadně přes den, v noci jezdit neumíme :-)
Jeli jsme poprvé k moři s ročním a něco synem, moc nadšený nebyl, ale tak jsme to nějk načasovali, že hodně po obědě spal, když byl vzhůru, naštěstí vůbec nezlobil :))
A když byli kluci větší, poslouchali celou cestu pohádky z walkmena (DVD ani tablety ještě nebyly)
MIDORI --- 8:42:25 24.6.2015
MEDVED007: napadlo me vyrazit brzy rano, treba v sest. Pres tu noc by to pro nas bylo hodne narocny, mala by sice spala, ale po prijezdu bysme s muzem padali unavou, ale dite by bylo cile, coz by znamenalo vydrzet cely den az do vecera. To mi prijde jako mensi zlo vydrzet protivne dite v aute.