Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Ing. Miloš Zeman - Prezident České republiky
PAULMUADDIB
Po mnoho let měla na nyxu místo debata Prof. Václav Klaus - Prezident České republiky. V historicky první přímé volbě byl zvolen jeho nástupcem Ing. Miloš Zeman. Domnívám se, že si rovněž zaslouží svůj klub, který má sloužit k věcnému komentování jeho činů v této významné funkci. Nemá se jednat ani o oslavný a nekriticky zbožňující, ale ani o špinící a nízkými nadávkami nasycený klub. K podobným výlevům používejte kluby jiné, za tímto účelem založené. Zklamání menšinové (i když na nyxu většinové) části elektorátu sem nepatří, volby skončily, výsledek se nedá změnit. Silně trpící, kteří nebudou diskutovat věcně, dostanou BAN a mohou odjet za Janem Jíchou do Černé Hory (neboli Monte Negro, případně Swarze Berg). Vítány jsou fotografie, články a linky, dokumentující činnost českého prezidenta Ing. Miloše Zemana po jeho funkční období.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 12:13:26 30.6.2015
Druhým symbolem změny se pro velkou část voličů stal Zeman. Dělá to jinak, věřili jeho fandové v prezidentské volbě. Není to žádný Kalousek, pro levici synonymum zla, žádný slabý Nečas, ale ani mazaný Rath. Jenomže ani zde to neklape. Když pomineme Zemanovu vášeň pro Putina a jeho islamofobii, což může části lidu brouzdající v temnotách imponovat, zbývá tu jeho hradní suita.

A v jejím čele těžko uvěřitelný kancléř Vratislav Mynář. Nejenže nemá stále prověrku na tajné, to by mu jistě zemanovoliči odpustili, co jim je do toho, že. Ale z Mynářových gigantických prémií by se dobře uživilo hned několik skromnějších občanů. Ukazuje se, že nejen ANO a Babiš, ale ani Zeman to nakonec nedělá jinak. Žádná změna se nekoná.

Žízeň po blbosti. ANO-ZEMANO aneb Nová vlna české politiky
http://nazory.aktualne.cz/...emano-aneb-nova-vlna-ceske-politiky/r~856bf8e01f0711e58a300025900fea04/
??? --- 9:38:16 30.6.2015
PAULMUADDIB: krome toho, pises jako hradni mluvci. peroutka dokonaly byl. zavreli ho nackove a pred komunistama musel taky utect.
nejakej ovar a jeho parta ruskych noshledu nemaji zadne pravo otirat sve prdele o peroutkovo jmeno.
??? --- 9:36:23 30.6.2015
PAULMUADDIB: ale no tak, nebude evropsky nenavistny fasista.
milos taky rad preje smrt abstinentum, tak nevidim duvod, proc bysme si z nej nemohli delat jaksi legraci.
PAULMUADDIB --- 8:51:12 30.6.2015
GUYVER: Peroutka dokonalý nebyl, Zeman dokonalý není ani vzdáleně. Nejsem jeho fanda, ale domnívám se, že využívá Peroutkova článku a užitečných idiotů (kupodivu ve větším množství z tábora běsnících odpůrců, než zaslepených obdivovatelů) k operaci false flag.

Kdo mu na to skáče a předhání se v duševních výpotcích na téma „rádobyvtipné“ satiry je idiot a nemá v kultivovaném klubu co dělat.
GUYVER --- 8:41:57 30.6.2015
PAULMUADDIB: Domnívám se, že si rovněž zaslouží svůj klub, který má sloužit k věcnému komentování jeho činů v této významné funkci.
Mohl bys nám tedy, coby moderátor klubu, sdělit svůj názor na záležitost Peroutkova článku?
PAULMUADDIB --- 7:41:22 30.6.2015
Tak první.
PAULMUADDIB --- 20:19:53 29.6.2015
Asi
tady
bude
menší
virózka
GUYVER --- 15:27:48 29.6.2015
???: Ovar hloupě odmítl Báálovu pomocnou ruku.
??? --- 15:20:31 29.6.2015
Našli jsme článek Hitler je gentleman, chlubí se Kleslová z ANO. Zoufalý vtip, odpovídá Hrad
http://www.blesk.cz/...-hitler-je-gentleman-chlubi-se-kleslova-z-ano-zoufaly-vtip-odpovida-hrad.html

„Hezký letní pokus, ovšem zoufalý. Autor falza neví, že 28. 10. 1938 byl z nařízení druhorepublikové vlády pracovní den. Žádné zvláštní vydání by cenzura nedovolila. A navíc - na místě utržení části stránky se skví zcela nový, bílý papír... Myslím, že to vlastně ani není vtipné,“ vysmál se Kleslové mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček, kterého Miloš Zeman pověřil hledáním textu.
GUYVER --- 15:14:47 29.6.2015