Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Ing. Miloš Zeman - Prezident České republiky
PAULMUADDIB
Po mnoho let měla na nyxu místo debata Prof. Václav Klaus - Prezident České republiky. V historicky první přímé volbě byl zvolen jeho nástupcem Ing. Miloš Zeman. Domnívám se, že si rovněž zaslouží svůj klub, který má sloužit k věcnému komentování jeho činů v této významné funkci. Nemá se jednat ani o oslavný a nekriticky zbožňující, ale ani o špinící a nízkými nadávkami nasycený klub. K podobným výlevům používejte kluby jiné, za tímto účelem založené. Zklamání menšinové (i když na nyxu většinové) části elektorátu sem nepatří, volby skončily, výsledek se nedá změnit. Silně trpící, kteří nebudou diskutovat věcně, dostanou BAN a mohou odjet za Janem Jíchou do Černé Hory (neboli Monte Negro, případně Swarze Berg). Vítány jsou fotografie, články a linky, dokumentující činnost českého prezidenta Ing. Miloše Zemana po jeho funkční období.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MANFRED --- 22:19:00 31.3.2015
???: No, minule to evropu u Waffen SS moc nevytrhlo :-)
??? --- 21:45:43 31.3.2015
NIZBORSKY: odpovedel na polozenou otazku, to se u nas nesmi? :-D
NIZBORSKY --- 21:28:18 31.3.2015
???: Co je mu do toho?
??? --- 18:09:45 31.3.2015
Americký velvyslanec v České republice Andrew Schapiro vyčetl českému prezidentovi Miloši Zemanovi jeho květnovou návštěvu Ruska. Zeman se chystá do Moskvy na oslavy 70. výročí vítězství ve druhé světové válce. „Možná bude jediným vůdčím představitelem státu Evropské unie … to je poněkud choulostivé (delicate),“ řekl Schapiro v pondělí v pořadu České televize Události, komentáře.

Americký velvyslanec vyčetl Zemanovi: Budete v Rusku jediný - Echo24.cz
http://echo24.cz/a/iEbJa/americky-velvyslanec-vycetl-zemanovi-budete-v-rusku-jediny
??? --- 14:38:45 31.3.2015

Zeman: Pomozme USA. Ať má Evropa společnou armádu | Týden.cz
http://www.tyden.cz/...y/domaci/politika/zeman-pomozme-usa-at-ma-evropa-spolecnou-armadu_338100.html
??? --- 11:55:30 31.3.2015
Pět případů, kdy Zeman neprospěl Česku - Echo24.cz
http://echo24.cz/a/ifHct/pet-pripadu-kdy-zeman-neprospel-cesku
??? --- 9:24:15 31.3.2015

Za vřelé přijetí amerického konvoje mohou jeho odpůrci, tvrdí sociolog | Domov | Lidovky.cz
http://www.lidovky.cz/...odpurci-tvrdi-sociolog-1z4-/zpravy-domov.aspx?c=A150330_154323_ln_domov_jzl

Lidovky.cz: Česká veřejnost tedy míří na Západ. Nevyvolává tuzemská politická reprezentace zbytečně svým chováním v zahraničí dojem, že jsme prorusky orientovaná země? Například prezident Miloš Zeman teď jako jeden z mála evropských vrcholných politiků jede do Moskvy oslavit 70. výročí konce druhé světové války.
V tomto ohledu jdou trochu proti veřejnému mínění. Zde je otázkou motivace politiků. Pokud se domnívají, že takové chování je většinovým názorem veřejnosti, tak mají pocit, že činí dobře a posilují tím své politické postavení. Ve skutečnosti mohou být vedeni i snahou získat mediální pozornost. Také spoléhají na dříve zavedené stereotypy. Mám na mysli takovou tu obranou pozici. Ono provinciální zápecnictví je politicky velice pohodlné. Nemusíte se učit cizí jazyky, nemusíte se snažit chápat, co dělá Evropská unie. Sklouzne se do opakování otřepaných věcí, jak si budeme chránit tu svou domácí zahrádku a tím pádem existenci okolního světa nemusíme vzít na vědomí a většina lidí to přijme s pochopením.


Lidovky.cz: Například prezident Miloš Zeman prožil značnou část života v totalitě s orientací na Východ. Je proto pro něj daleko snadnější navazovat politické vztahy tam?
Ano, to je jedna věc. Není to jen současný prezident. Choval se tak i Václav Klaus. Oba byli vnímáni na Východě lépe a s větší pompou než na Západě, kde se obtížně přizpůsobovali stylu západní politiky. Nebyli třeba zdaleka tak ceremoniálně vítáni. Obtížně se jim reagovalo na nějaké situace a nebyli vždy připraveni na to, co se na Západě děje. Veřejnosti to pak vysvětlí jednoduchým odsudkem a užívají si tu pompu, kterou jim připravili na Východě. Navíc byla většina našich diplomatů vycvičena v Moskvě a měli mizernou znalost jazyků.


??? --- 9:17:40 31.3.2015
???: vo tom zadna ze pobavil :P
??? --- 0:20:41 31.3.2015
???: Nadruhou stranu ma dobrou predstavivost o tom co si ostatni mysli :-D pobavil :-D
TALPENNY --- 23:22:15 30.3.2015
???: Malý exkurz do dějin západní propagandy týkající se Jugoslávie,jinak Zeman k tomu např.tady a tím bych zdejší Pandořinu skřínku Jugoslávie asi definitivně uzavřel,není to aktuální
Zeman vydal na návštěvě Srbska velice ostré prohlášení o Kosovu. Podívejte se | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
http://www.parlamentnilisty.cz/...vsteve-Srbska-velice-ostre-prohlaseni-o-Kosovu-Podivejte-se-313882
Uznání Kosova byla chyba, tvrdí Miloš Zeman | EuroZprávy.cz - Aktuální události z domova i ze světa
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/6516-uznani-kosova-byla-chyba-tvrdi-milos-zeman/