Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Ing. Miloš Zeman - Prezident České republiky
PAULMUADDIB
Po mnoho let měla na nyxu místo debata Prof. Václav Klaus - Prezident České republiky. V historicky první přímé volbě byl zvolen jeho nástupcem Ing. Miloš Zeman. Domnívám se, že si rovněž zaslouží svůj klub, který má sloužit k věcnému komentování jeho činů v této významné funkci. Nemá se jednat ani o oslavný a nekriticky zbožňující, ale ani o špinící a nízkými nadávkami nasycený klub. K podobným výlevům používejte kluby jiné, za tímto účelem založené. Zklamání menšinové (i když na nyxu většinové) části elektorátu sem nepatří, volby skončily, výsledek se nedá změnit. Silně trpící, kteří nebudou diskutovat věcně, dostanou BAN a mohou odjet za Janem Jíchou do Černé Hory (neboli Monte Negro, případně Swarze Berg). Vítány jsou fotografie, články a linky, dokumentující činnost českého prezidenta Ing. Miloše Zemana po jeho funkční období.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ANDY_WARHOL --- 19:10:29 30.9.2013
dalsi vec, autorita ktera na to bude dohlizet, bude mit zase velkou moc a to je vzdycky problem...
ANDY_WARHOL --- 19:09:06 30.9.2013
ANDY_WARHOL: navic, vytvaris zase prostor pro ruzne zavirani oci a vsimneho za nedohledani informaci. to bude samozrejme generovat korupci
system se musi zjednodusovat, to je jedina cesta z tohohle marasmu...
ANDY_WARHOL --- 19:07:18 30.9.2013
JOSEFDRUHY: jenze takhle to proste nefunguje. dane musi byt spravedlive= pro vsechny stejne
proto jsem treba proti jakymkoliv vyjimkam...
ANDY_WARHOL --- 19:06:38 30.9.2013
JOSEFDRUHY: stat oklesteny na minimum s minimalnim rozpoctem = zadny deficit.
uz si to konecne uvedom. zadnej socialismus jeste nikomu prosperitu neprinesl
daleko vetsi prosperitu nez prerozdelovani (kdy se proste zakonite ztrati cast, nekdy i podstatna cast penez cestou) prinese treba zjednoduseni zakonu tak aby si mel minimalni prekazky pro podnikani.
kdyz penize nemusis od lidi vybirat ve forme dani, nepotrebujes take velky byrokraticky aparat, ktery to zaridi = zase uspora.
proste ten system se musi zjednodusovat a ne neustale zeslozitovat, protoze to zakonite bude vzdy stat moc penez na nakladech okolo, na rezii, a take na tom, ze kazdy po ceste si uzme svuj dilek.
JOSEFDRUHY --- 19:06:03 30.9.2013
ANDY_WARHOL: Pokud jste Vy nic neprivatizoval, tak můj názor je, že progrese by na Vás platit neměla. Ani desetník progresivní daně. Řek jsem, že by měla progresivní daň být vyměřována jen těm kdo něco zadarmo dostali v privatizaci.
O.K. ?
JOSEFDRUHY --- 19:03:05 30.9.2013
ANDY_WARHOL: citace :"ja bych sel jeste dal, prodal bych uplne vsechno co stat nepotrebuje, a ze je toho jeste spousta. nas stat je velky bumbrlicek"
reakce : vše co stát postupně za 10 let prodal, tak "odešlo" kam ??? Že by na kompenzaci toho státního deficitu co už 10 let rostě ? ha-ha-ha-ha. Komu to stát prosal ? ha-ha-ha-ha. Takže kde to je ? že by to noví vlastníci investovali a hlavně v naší zemi ? ha-ha-ha.
Když pustím televizi, už 80% zpráv je o lumpárnách, rozkrádačkách a tunelárnách a darebárnách...
ANDY_WARHOL --- 19:02:42 30.9.2013
JOSEFDRUHY: a proc ja jako zivnostnik, ktery nikdy nic neprivatizoval mam taky platit progresivni dan na latani rozpoctu ?
JOSEFDRUHY --- 18:59:04 30.9.2013
ANDY_WARHOL: citace :"...a protoze stat neni moc dobry spravce a opecovavac majetku, je privatizace jednou z cest jak to vyresit."
reakce : vpodstatě ano. Na to jsme se docela těšili 35 let. Jenže debata byla zahájena za účelem "kdo má zaplatit deficit v rozpočtu" a já na to že boháči v progresivní dani. Pak z toho vzešla tato řeč...že bohatí si to bohatsví vyprodukovali sami a že to nebyl dar v privatizace azd. atd. Za starého nerušeníého kapitalizmi si opravdu majetek budovalo několik generací 100 let. Jenže né v Česku v r. 1992-3. Tam kapitalista s majetkem vzešel za jednu noc když mu pan ministr Ježek ( ministr privatizace ) dal razítko na jeho privatizační projekt. Byl z něj boháč přes noc.
Takže srovnáváte neporovnatelné.
A samozřejmě neodpovídáte na otázku "kdoů udělal 160 miliardový dluh v rozpočtu, kam se ty peníze propadly, ... neodešly ani na Jupiter ani na Venuši. Kde jsou ? ( No rozkradili je darebáci. ... že by ti co chodí ráno v šest do práce a mají plat 15 tisíc ? , že by to rozkradlo 40% chudých ?? )

CHORCHE: a tenhle průjem, pořádný průjem, který tu máme ve společnosti, a stále větší, souvisí i se Zemanem i s námi všemi.
PS. Podívej se zpět o týden a o 14 dní na své příspěvky "jak" souvisely se Zemanem...mám ti je vyhledat ?
CHORCHE --- 18:46:28 30.9.2013
muze mi nekdo vysvetlit, jak tenhle dnesni prujem souvisi s Milousem? perma off topic a josefovo vychazky z Bohnic, na todle seru, to se neda cist a rozpravy s mentalne retardovanyma, ci senilnima, me jeste nijak neoslovujou...
napiste mi nekdo postu, az to tu bude k tematu, ci Josef v prdeli - to kejhani o komousich a pak najednou tady nejake Socialisticke vlastnictvi, to bych fakt blil, to je jak korouhvicka na kostele, otaci se to tu sem a tam jak o zavod a hlavu a ani patu ty plky nemaj
toz ČEST soudruzi
ANDY_WARHOL --- 18:32:20 30.9.2013
JOSEFDRUHY: ten socialisticky majetek minimalne z casti zase vzniknul ukradenim lidem :)
a protoze stat neni moc dobry spravce a opecovavac majetku, je privatizace jednou z cest jak to vyresit.
ja bych sel jeste dal, prodal bych uplne vsechno co stat nepotrebuje, a ze je toho jeste spousta. nas stat je velky bumbrlicek