Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Ing. Miloš Zeman - Prezident České republiky
PAULMUADDIB
Po mnoho let měla na nyxu místo debata Prof. Václav Klaus - Prezident České republiky. V historicky první přímé volbě byl zvolen jeho nástupcem Ing. Miloš Zeman. Domnívám se, že si rovněž zaslouží svůj klub, který má sloužit k věcnému komentování jeho činů v této významné funkci. Nemá se jednat ani o oslavný a nekriticky zbožňující, ale ani o špinící a nízkými nadávkami nasycený klub. K podobným výlevům používejte kluby jiné, za tímto účelem založené. Zklamání menšinové (i když na nyxu většinové) části elektorátu sem nepatří, volby skončily, výsledek se nedá změnit. Silně trpící, kteří nebudou diskutovat věcně, dostanou BAN a mohou odjet za Janem Jíchou do Černé Hory (neboli Monte Negro, případně Swarze Berg). Vítány jsou fotografie, články a linky, dokumentující činnost českého prezidenta Ing. Miloše Zemana po jeho funkční období.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 8:26:15 17.10.2016
Zároveň mu muži zachycení na fotografiích nedovolili jít dále k pódiu a ukázali mu podle jeho slov čáru, za kterou musí stát. „Zdůvodnili mi to tím, že jsem nejméně třikrát klopýtl, a proto nemohu jít dál, abych prezidentovi neublížil,“ pokračuje dále Mach, kterému se nelíbí, že nemohl prezidentovi položit žádný dotaz. „Nebyl jsem připuštěn do prostoru k pódiu a ochranka mi řekla, že mimo prostor před pódiem mikrofon nepošlou,“ doplnil pro Echo24.cz Karel Mach.

http://echo24.cz/a/igqNS/zemanovy-mitinky-v-praxi-na-dohled-podia-mohou-jen-vyvoleni
??? --- 16:51:04 10.10.2016
Vedle Miloše Zemana je tu i bývalý prezident Václav Klaus. Ačkoliv jeden byl kdysi hegemonem levice a druhý pravice, nyní se jejich postoje vzácně shodují. Vy, člověk, který je poznal zblízka, se nad tím také podivujete?

Pokud jde o Václava Klause, byl to nepochybně velmi úspěšný politik, ale také politik, kterému vždy chyběl smysl pro – řekněme – hodnotové ukotvení politiky. Měl velmi vyvinutý smysl pro to mocenské pojetí, instrumentální, ale to, že by měl existovat nějaký soubor hodnot, na kterých je stát postaven, ze kterých prostě nelze slevit, to byste u něj těžko hledal. Měl jsem vždy pocit, že pro toto mu chybí jedna z hemisfér.

V tomto smyslu pro mě jeho dnešní postoje příliš překvapivé nejsou. Pokud ale jde o Miloše Zemana, tak jak jsem jej poznal, jeho dnešní obraz mě překvapil velmi. Nemám pro něj vlastně vysvětlení. On byl vždy člověk moci jako Václav Klaus, ale nikdy za tu dobu, co jsem se s ním v té parlamentní politice potkával, bych si nepomyslel, že jednou začne adorovat Rusko, stýkat se s osobami, které jsou úředně certifikované jako nebezpečné. Třeba s panem Jakuninem na ostrově Rhodos.

Proč by to dělat neměl?

Protože politika je do značné míry symbolická, a tenhle symbol je strašně nebezpečný. Víte, co je pro mě vlastně nejstrašnější? Že vláda, která přece formuluje zahraniční politiku, Zemanovi v ničem nepřekáží. To je pro mě skutečné stigma rozkladu české politiky. Doslova.


Dotyk.cz - Jan Kalvoda, muž, který se zasadil o kraje
http://www.dotyk.cz/publicistika/jan-kalvoda-muz-ktery-se-zasadil-o-kraje-20161006.html
BIOBOID --- 21:30:43 6.10.2016
Zlínští demonstranti uvítali prezidenta „30 případy Miloše Zemana“ - iDNES.cz
http://zlin.idnes.cz/...osi-zemanovi-ve-zline-fxi-/zlin-zpravy.aspx?c=A161006_160728_zlin-zpravy_ras

Většina otázek se týkala uprchlické krize, jeden směřoval k Evropské unii. Konkrétně šlo o to, jestli by byl Zeman pro vystoupení České republiky z Unie.

„Byl bych proti, mimo jiné proto, že bychom přišli o značné množství peněz,“ odpověděl Zeman.
BIOBOID --- 19:41:46 3.10.2016
Jinak policejní prezident prý jezdí k Vráťovi často na kafčo, nedavno tam byl 4 hodiny...
Ta prověrka bude.....!
PREVIT --- 15:08:26 27.9.2016
PREVIT: Mohli by mít i společný padák! :)
??? --- 13:44:48 27.9.2016
KOCOURMIKES: ja ani ne, poukazuje na problemy globalizace, integrace migrantu a celkem dost kriticky se vyjadruje k "technicke revoluci 2.0", ale narozdil od Zemana mluvi i v 90ti celkem konzistentne. Takze se tam hodi a ma jmeno ktery neco znamena at na zapade tak na vychode. Za mne pro Jakunina +1 za dobry ulovek. Nebude to sice Zemanova proruska PR, ale od veci take ne :)


peknej rozhovor s nim je tenhle

Migranti jsou pro nás poslové špatných zpráv, říká slavný sociolog - iDNES.cz
http://technet.idnes.cz/...ace-technologie-modernita-stesti-gjb-/veda.aspx?c=A150826_151023_veda_mla


JOHNYTHEDEVIL: Hele minuskari, jak je to s tim spanelskym dispecerem a ukrajinskym Su pri sestrelu MH-17. Nejak rozumbrado porad mlcis :-D
KOCOURMIKES --- 13:06:39 27.9.2016
???: se divim ze tam jede i Bauman
??? --- 11:44:15 27.9.2016
Dotyk.cz - Putinův fanklub míří na Rhodos. Zeman vyrazí ve čtvrtek
http://www.dotyk.cz/...lub-miri-na-rhodos-zeman-vyrazi-ve-ctvrtek-20160926.html#.V-lRhtyJgQ0.twitter