Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
RC on-road/off-road
COULEEN


Vše o RC modelech aut.Zájemci o společné ježdění, nechť dodají model (alespoň typ off/on road a místo výskitu - následně dodám na nástěnku)

Toto fórum není primárně určeno k obecným dotazům ohledně RC modelů - máte-li dotazy k nabíjení, vysílači/přijímači či údržbě a koupi jiné RC techniky, než auta, prosím využijte fóra - ZDE[http://lh6.googleusercontent.com/-zxWwpbsmhE8/UMm6P-ONRjI/AAAAAAAABFI/C-C1MD_doyU/s1024/P1090028.JPG]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HONCKA --- 21:01:28 17.2.2018
Trx 4 jako kit
TRX-4 Assembly Kit: 4WD Chassis with TQi Traxxas Link Enabled 2.4GHz Radio System | Traxxas
https://m.traxxas.com/products/models/electric/trx-4-kit
QNEDLEEQ --- 7:41:20 8.2.2018
tak jeste cela banda ;)

[https://i.imgur.com/dNlb53P.jpg]
QNEDLEEQ --- 11:24:58 7.2.2018
mimochodem , tip kde maji na vyber sady mekkych pruzin co nestoji svet prosim nemate ? :) trochu jsem zkousel alixpress a ebay , ale vetsinou sem nasel jen komplety s tllumicema
QNEDLEEQ --- 6:16:29 7.2.2018
jedna ze stavby ;)

[https://i.imgur.com/joJetEq.jpg]
QNEDLEEQ --- 6:14:35 7.2.2018
EOS: koukam vymysleny je to krasne :O) no uvidim jestli se vrhnu do neceho slozitejsiho :O) zatim zkusim poresit vakly , co pujde tak nejak bez rezani do sasi :) tj vymenim kulacky co kde pudou :) s rejdem se asi zatim smirim :) je fakt , ze ta spodni spojovacka s tim zahnutym dratkem je asi nejvetsi producent vaklu , no uvidime :) zatim je v planu doosvetleni vsech stroju a vyroba blatniku ;)
EOS --- 21:51:02 6.2.2018
QNEDLEEQ: Řízení na CC-01 se tuní různě a všechno má svý plusy a mínusy. "Modrá" sada GPM je v podstatě zbytečně drahá kovová náhrada stávajícího řešení, ale nevalné kvality. Na rozdíl od jinejch dílů, kde se to snese, je zrovna u toho řízení ten mizernej matroš dost průšvih. Pak se dost dělá (tzv. "Mrakova", ale vymyslel to někdo jiný dávno před ním) varianta s přední spojovačkou, která jde v základu udělat na koleně, uspokojivě řeší vakly, ale bez nějakého složitého přepákování v podstatě otočí Ackermannovu podmínku naruby, takže pak prostě zatáčí vnější kolo víc, než vnitřní. Vyžaduje to vyřezat díry v předku, otočit dopředu páky těhlic, přehodit uchycení tlumičů za ramena, přemístit servo nad nápravu (čímž se ovšem zvedne těžiště), vyrobit a naohýbat novou spojovačku a táhlo k servu. Návodů je na to po netu fůra.
Nejlepší by asi byla úprava stávající koncepce zadní spojovačky, s eliminací všech vaklů, nepřesností a zbytečnejch spojů. Viděl bych to na zachování původních plastovejch těhlic (Nikdy jsem neviděl zlomenou. (Měnil to ten, kdo chtěl tjůnink, nebo si sám zničil v plastu závity.), výrobu nové kovové svislé hřídele s pákou k servu nahoře a a dvěma kuláky k prodlouženým rejdovým tyčím dole a k tomu příslušné kovové pouzdro, aby bylo tužší, než to původní ohebné plastové asymetrické uložení. Celé to umístit do osy podvozku mezi pastorek motoru a přední příčnou předlohovou hřídel, zhruba tam, kde je teď prostřední šroubek krytu převodů. Když se ten sloupek udělá jako dutej šroub, tak to zároveň ten původní šroubek nahradí. Bude to symetrický, ubydou dva problematický pohyblivý spoje, servo zůstane pěkně nízko jak bylo a Ackerman zůstane správně. Vymyšlený to mám, jen zrovna momentálně nejsou lidi, ani motivace vracet se k CC-čku. ;-|
EOS --- 21:02:57 6.2.2018
???: Pokud chceš hezký autíčko na terénní procházky s rodinou, tak je viz HONCKA: dobrá volba za dobrou cenu. Má to hotovej lehce nadstandardní tuning a solidní plnohodnotnou RC soupravu. Nová cena téhle sestavy včetně doplňků bude někde kolem 8-9tis. Honza je pečlivej, solidní týpek, nikdy by nedal nikam nic mizernýho a jeho modely (hlavně starý éra) jsou hoodně rozmazlený. ;-)
I to Bronco je čistá práce a vždycky se s tím hrozně bál jezdit do vody, že prej to stříďáci nemaj rádi - jakoby nikdy neviděl moje "ponorky" :-) .
Pokud se dobře pamatuju, byl v tom patnáctizávitovej stříďák bezsenzor, myslím Nosram, s planetovou redukční převodovkou MP-JET a s reglem FOXY 35A, - jen pohon cca za tři litry.
HONCKA --- 16:09:17 5.2.2018
???: kup si neco solidnejsiho y druhy ruky, dle tveho vyberu spis preferujes neco pomalejsiho, napr tohle je za slusnou cenu
Ford Bronco - expedice
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Ford-Bronco-expedice/823815/
pokud te to nebude bavit, tak imho to prodas za ty samy prachy, je to expedice, tj je to idealni model na prochazky a kraveni po lese.