Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KLUB ODROSTLÝCH DĚTÍ aneb děláme co můžeme - našim rodičům a prarodičům vstup přísně zakázán
KALHOTKA
Sesterský klub:
[ KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ aneb co všechno vydržíme - našim dětem vstup přísně zakázán ]

Děláme co můžeme a stejně se nezavděčíme.
O rodičích, prarodičích, sestrách i tetách aneb drbem celou rodinu a pozorujem, jak se v čase mění.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
AIJA --- 14:26:13 29.6.2015
CERNAAMODRA:
Třeba se teď cítí hloupě, že to přehnala...Dej tomu čas, co se z toho vyvrbí.
ANNAWA --- 18:44:28 28.6.2015
CERNAAMODRA: za mě souhlas. Taky bych ještě počkala.
CERNAAMODRA --- 12:11:54 28.6.2015
Děkuju všem za názory a za podporu, dva dny jsem z toho byla hodně zdrblá, obrečela jsem to, teď jsem jen nervózní, že nepřišla žádná reakce na můj čtvrteční mail. A rozhodla jsem se tam v úterý nejet a radši ještě počkat, než se to sklidní. Asi jsem zbabělá, ale prostě na to nemám žaludek.
CERNAAMODRA --- 22:53:09 26.6.2015
FIFI: Já vím a když jsem to tehdy před pár týdny četla, říkala jsem si díky bohu, že s mamkou už vycházíme líp, protože ona by toho asi byla schopná, kdybych jí nějak omezovala přístup. A ejhle :-( doufám, že tak daleko to ale nezajde.
FIFI --- 22:51:52 26.6.2015
FIFI: napsala jsem to nespravne.. pravnici mne opravi.
FIFI --- 22:50:58 26.6.2015
CERNAAMODRA: no s tim "neuvidis vnucku"...i to se zde na nyxu najde...pribeh, kde se prarodice soudi o styk s vnuckou.
M4DLENKA --- 19:15:43 26.6.2015
ORIKA:
nerikam, ze mam pravdu. co jsem napsala, napsala jsem proto, ze nekdy je lepsi slyset vic pohledu na vec, a je to jenom na CERNAAMODRA co udela.

taky jsem nikde nerekla, ze je chovani jeji mamy v poradku. jenom rikam, ze jeji matka resi problem, se kterym si nevi rady (nasi rodice nejsou dokonali, delaj chyby, neznaji vsechny odpovedi a casto nam ublizuji ... tak to je) a ze ho evidentne resit neumi, ale investuje do toho energii a cas. pro me to znamena ze ji to trapi a zalezi ji na tom. neverim, ze by se takhle chovala, protoze by chtela apriori ublizit. ze zvolila blby zpusob, o tom zadna...
jestli ji CERNAAMODRA bez vycitek odpovedela, ok.
CERNAAMODRA --- 18:42:01 26.6.2015
M4DLENKA: Hele ja myslim, ze jsem ji sla jeste dost naproti. Mohla jsem ji taky napsat "bud s tim okamzite prestanes, nebo neuvidis vnucku" a vic nic. No odpoved jsem jeste nedostala a zacinam se bat, ze to zacne tahat pres zbytek rodiny (jeji oblibeny tah je zavolat me osmdesatilete babicce a rict ji, jak moc trpi a at mi hned zavola a vysvetli mi co delam spatne)
ANNAWA --- 18:33:27 26.6.2015
???: tak nějak bych to viděla. A jelikož moje máma na děti naprosto kašle, stejně jako už roky na mě. nebudu už doufat ve změnu a hodlám s ní řešit už jen provozní věci - cokoli jiného mě vyčerpává a vysává a já tu energii fakt potřebuju pro svou rodinu.
ORIKA --- 17:34:34 26.6.2015
M4DLENKA: nezlob se, že to píšu tak naplno, chápu, že to myslíš dobře, ale proč by si CERNAAMODRA měla nechat od mámy takto sr*t na hlavu? její matka napsala (a předtím i častokrát řekla) dost hnusné věci, vyčítá jí defakto všechno do toho jak dýchá až po to jak se sprchuje (obrazně řečeno) a ona by ji měla s úsměvem říct, že je to v pořádku? podle mě se k tomu CERNAAMODRA postavila skvěle, odpověděla jí velice slušně, láskyplně, bez výčitek...a to podle mě bohatě stačí, její máma by se jí teď za svoje chování měla omluvit a pokud toho není schopná (což asi není) tak by s tímto chováním aspoň měla přestat...
ono je totiž hezké stále hledat/vidět to lepší, mít pochopení a být tolerantní, ale člověk taky nesmí zapomínat na svou sebeúctu...protože bez té je prostě v pr...a bude po něm i nadále šlapáno