Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KLUB POKROČILÝCH MANŽELEK aneb co všechno vydržíme - našim mužům vstup přísně zakázán
TERRYNKA
sesterský klub k diskusi [ KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ aneb co všechno vydržíme - našim dětem vstup přísně zakázán ]
Historkám o tchánech a tchýních, jakožto i dalších členech rodiny, které si chtě nechtě bereme se svými muži, se též nebráníme :-)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BONEMINA --- 22:52:11 30.11.2015
MEDVED007: Pravda, tehdy, kdy nosil na hlavě ty vlasy a la vodník, ten plnovous neměl. Teď ho má a je to výrazná změna k lepšímu. A jednou takhle večer přišel z koupelny a pod nosem měl knír jako texaský úchylák. Málem jsem proskočila oknem. Teď občas provokuje, že si to zase někdy takhle oholí a bude mě chodit strašit.
Po tomhle zážitku asi chápu tu rozladěnost některých mužů, když jim žena jednou bez varování přijde domů krtkovlasá nebo přebarvená.
MEDVED007 --- 22:52:05 30.11.2015
???: v zásadě souhlasím, ale na druhou stranu to bereš trochu moc radikálně...nebudeme si nalhávat, že se věkem člověk fyzicky nemění (obvykle k horšímu) a že těm změnám lze donekonečna vzdorovat a je to jen o vůli.....myslím, že by mezi manželi mělo být víc než jen to, že je ten druhý ultra sexy fešák a není-li, tak hybaj pryč....mezi super sexy fešákem a humusákem je velmi široké spetrum a to, že se člověk věkem posunuje tím spektrem směrem dolů, je podle mě poměrně přirozené a člověk by to měl dokázat přijmout u partnera a (a to hlavně) i u sebe tak nějak s nadhledem a noblesou, protože i to je znak kultivovanosti a inteligence
TERRYNKA --- 22:48:44 30.11.2015
Ja exmanzela poznala coby zrzka a postupne se prizpusobila jeho plesatosti. A stejne se to posralo. A ted babo rad! :-P
MEDVED007 --- 22:43:55 30.11.2015
BONEMINA: tak to já jsem zase ráda, že jsem manžela poznala až v době, kdy pochopil, že jeho vousy nikdy žádný plnovous nedají...jeho pubertální vyřídlý knír na maturitní fotce je fakt hooodně výživný :-) no ostatně já mám taky máslo na hlavě....poté, co jsem si nechala (jako většina dívek své generace) prdnout na hlavu trvalou a nějak se to nepovedlo, se u nás zaběhlo před návštěvou kadeřnice rčení...hlavně ať to nemáš na ovci :-))))
BONEMINA --- 22:41:24 30.11.2015
Já jsem TAK ráda, že jsem manžela poznala až jako plešatýho. Když jsem viděla jeho starší fotky, kdy měl blonďaté háro po pás... prostě ne. Kdyby mu nějakým nedopatřením znovu vyrašily, budu ho snad pravidelně ojíždět na temeni žiletkou. A to říkám jako ženská, která odjakživa letěla na dlouhovlasý chlapy.
ACKO --- 22:26:43 30.11.2015
MIST: tak třeba má aspoň prachy, ne? Je samozřejmé, že v jednom balení najdeš těžko obé. Je to o preferencích.
MIST --- 22:22:17 30.11.2015
???: take ti vyznam lasku a priznam, ze ty jsi ma favoritka, nikdy nezklames a prave jsem vyprskla smichy caj pres celou kuchyn :DDD

Mas pravdu, zavidim ti toho tveho urvaneho fesaka.

Holt co se da delat, mam doma plesateho bezzubeho nekultivovaneho a neinteligentniho manzela s tezkou nadvahou.

Jo - a taky silha a sisla! :D
KARETAKARETA --- 22:22:15 30.11.2015
Mne by zdeptalo, kdyby si chlap oholil chlupy na těle...to bych nedala. Pleš, pupek, chátrající chrup, nehody, vše se dá, ale jak by se začal holit, oplakala bych ho:-D
SARAJ --- 21:40:59 30.11.2015
???: Bloncko, jsou chvile, kdy te mam fakt rada...dikec, prave jsem odlozila baleni chipsu a odplizila jsem se z kuchyne, dik!!!!:D
??? --- 21:20:26 30.11.2015
MIST:
MIST:
Tak já ti to ulehčím, pač o vzhledu jsem psala já. Tipovala jsem hned ze startu, která potrefená se první ozve, bylas jednou z favoritek.
Jsem ráda, že přiznáváš, že jsi též povrchní, pač sis manžela vzala kvůli hřívě. Nedivím se ti, že když vyplešatí a už to není ono, cítíš potřebu aspoň odsoudit někoho jiného za to, co sama cítíš, ale netroufáš si říct.
Já na rozdíl od tebe mám odvahu přiznat, že mně u chlapa jde i o vzhled a vzájemnou přitažlivost a dokud ze mě nebude bezzubá slepá stařenka, zajímat mě to asi vždy bude. Nicméně nejsem tak moc povrchní jako ty - já na rozdíl od tebe řeším věci, které se ovlivnit dají, zajímá mě, zda můj muž o sebe dbá. Protože koneckonců i to je příznakem kultivovanosti a inteligence, pečovat o sebe a pěstovat se. S člověkem, který postupně přibere třicet kilo, přestane se mýt nebo slušně oblíkat, nechá si zkazit zuby nebo něco podobného, prostě podle mě není něco v pořádku, neváží si sám sebe, a s takovým bych být nechtěla. To, že mu vypadají vlasy, je blbina, a ovlivnit se to na rozdíl od spousty jiných věcí nedá.
Tož nezáviď.