Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KLUB POKROČILÝCH MANŽELEK aneb co všechno vydržíme - našim mužům vstup přísně zakázán
TERRYNKA
sesterský klub k diskusi [ KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ aneb co všechno vydržíme - našim dětem vstup přísně zakázán ]
Historkám o tchánech a tchýních, jakožto i dalších členech rodiny, které si chtě nechtě bereme se svými muži, se též nebráníme :-)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 17:47:18 13.3.2017
ANNIKA: Je "zvláštní", jak tohle člověk slýchá (často a hlasitě) právě od těch, co fungují v dlouhodobých vztazích, mnohdy i s dětmi, kdy je jejich partner prostě o tu ruku z nějakého důvodu nepožádá.

Ty, co v sobě mají jasno a prostě o svatbu nestojí, tuhle potřebu sdělovat světu svůj světonázor jaksi ani nemají.
ANNAWA --- 14:50:03 13.3.2017
???: to si myslim.
??? --- 21:22:55 12.3.2017
ANNIKA: ale jo... VELKOU... jen bude vsude rozhlasovat, jak ji vlastne nechtela, jak to snoubenec a babicky a rodicove a vubec :-D
BERUSKA_CA --- 21:12:19 12.3.2017
ANNIKA: Treba si mysli, ze tenhle ji neutece, kdyz nad nim ma navrch.
ANNIKA --- 21:05:07 12.3.2017
ANNAWA:
MAR_TINA: Myslím, že velkout rachtaci asi ne, to by si po těch řečech nelajzla, aby se jí všichni nesmáli, i kdyby ji třeba chtěla. Nevím, proč pořád proboha tak reje. Přijde mi, že není moc spokojená se svým chlapem, ale v životě by to nepřiznala, tak těžko říct. Je fakt, že je mezi nimi hrozný nepoměr snad ve všech oblastech. Ona chytrá, zábavná, sečtělá ženská, on buran v kapsáčích, co rád chodí do "Die Kneippe, hahaha" a konverzace spočívá převážně v historkách, kdy kdo kam nablil. Osobně fakt nechápu, jak tohle může fungovat (nevyvažuje to ani oslnivým zevnějškem, ani prachama, ani... nevím čím), ona tvrdí, jak je spokojená a neměnila by. Tak buď jen všichni něco nevidíme, nebo to fakt dobře hraje. Znám ji dobře, ale tohle rozlousknout nedokážu. A zeptat se přímo tak nějak jaksi nejde, že. Nicméně odněkud ty jedovatíé komentáře pramenit musí.
BERUSKA_CA --- 20:36:05 12.3.2017
Ja tu mela kolegu, ktery prohlasoval, ze svatba bez deti je nenaplnenim ucelu manzelstvi.
Takze nezplodis-li (neadoptujes-li), vdavala/zenil jsi se zbytecne. Prokazatelne neplodni maji omluvenku, ale ti kdo "mohou a nechteji" ne, protoze takove konani je proti prirode.
Jako byvaly vojak mel krapet militantni pristup a veci si prosazoval tak, ze oznamil a ocekaval plneni. Nebyl zly ani agresivni, ale urputnosti mel za celou rotu.
Osud ho ztrestal chytrym synem, ktery nema zenu a neplodi. Vi, jak by mel otec na vsechno nazor a delalo by to zlou krev. Tatik je z toho, ze zivot neplyne jak ma, uplne na nervy, az by sam prilozil ruku k dilu, kdyby mohl. No ruku....ruku ne, ze :-)
MAR_TINA --- 20:03:16 12.3.2017
ANNAWA: a ten, s kým partnersky žije sveřepě odmítá. Bude, se současným se rozejde, najde is nového a do roka bude 100 hostí, šlehačka a kočár s koňmi!
ANNAWA --- 20:01:40 12.3.2017
ANNIKA: zjevne se chce vdavat. Jen si to jeste nepriznala. Schvalne, bude mít jednou mega svatbu?
ANNIKA --- 18:45:58 12.3.2017
DAGLU: Mně přijde patologické tohlě do zblbnutí řešit a cpát ostatním svoji pravdu.

Já nikdy nebyla vdavekchtivá, ale počítala jsem s tím, ža až budu chtít rodinu, tak se na to vdám. A tak to taky dopadlo, jsem spokojená a na své volbě bych nic neměnila. A že si někdo vybral jinak mě nepálí.

Kamarádka se vdávat nechce, rodinu má bez svatby, je spokojená a nic měnit nechce.A že si někdo vybral jinak ji nepálí.

Druhá kamarádka se taky vdávat nechce. A pořád dokola vytahuje, jak je svatba největší šaškárna a trapárna. Ubohost. Vyhazování peněz, proboha, jak může bejt někdo tak blbej a takovou šaškárnu pořádat. Žádný výhody to nemá, jenom děs a hrůza. Kolem mojí svatby tyto báječné poznámky kulminovaly (a ne, nebyla jsem maniakální nevěsta, ani jsem neměla pocit, že by se vdát měla honem každá). Pak trochu vyklidnila, ale jakmile se někdo bere, už to frčí nanovo. A to fakt smrdí, nevěřím tomu, že jí to tak strašně vyhovuje. Kdyby jo, tak to prostě neřeší a nemá potřebu o tom pořád mlít a prudit všechny ostatní.
ANNAWA --- 10:52:24 12.3.2017
DAGLU: my jsme se s druhym manzelem vzali, az kdyz jsme meli dítě, protože jsme k tomu nějak dospeli. Ale odmitam domněnku, ze před tim byl nas vztah patologicky.