Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KLUB POKROČILÝCH MANŽELEK aneb co všechno vydržíme - našim mužům vstup přísně zakázán
TERRYNKA
sesterský klub k diskusi [ KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ aneb co všechno vydržíme - našim dětem vstup přísně zakázán ]
Historkám o tchánech a tchýních, jakožto i dalších členech rodiny, které si chtě nechtě bereme se svými muži, se též nebráníme :-)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KARETAKARETA --- 12:35:45 17.1.2017
SARAJ: pokud jí projede byt s vysavačem a prachovkou, je zlatá, kdyby prudila, je třeba jí ten vysavač do ruky vrazit. Moje babička měla podobné tendence, tak jí otec jednou sprdnul, že porušila souvislou vrsvu prachu, přinesl jí prachovku a babi elegantně raději dopila kafe a bavila se dál o ostatním. Máti jen pronesla, že služka utekla.
BERUSKA_CA --- 21:59:25 14.1.2017
PERSEEIDA: Na auru uspechu nekteri mene duchaplni, zato velmi zamindrakovani, lide reaguji sakra popudlive. Aby z toho misto zacpani pusy nebyla hystericka scena.
ANNIKA --- 19:42:15 14.1.2017
KUTNY: Netuším. Moje sociální bublina je samej geek, strojař a matfyzák, kde se to procento povážlivě blíží stovce. V běžné populaci to snad bude lepší :o)
KUTNY --- 18:01:10 14.1.2017
ANNIKA: To bude tak 50:50 (?) :-) 50 ze to vnima a nechce resit, prejde to, neni to dulezite. a 50 ze nevi, nevnimal to tak.
ANNIKA --- 16:54:09 14.1.2017
ACKO: To jsem taky chtěla říct. Ne všichni, ale naprostá většina chlapů, které znám, budou v situaci

"tchyne s usklebkem chvali snachu, jak se hezky spravila, a snacha s milým úsměvem odpovída, že tchyni ten šedivý melír taky moc sluší a je dobře, že se moc nedře s úklidem a odpočívá"

ještě mít radost, jak si ty jeho holky hezky povídají...

Mě by se chlap zastal, kdybych mu řekla, co mi vadí a kdy, ale sám se zpravidla hrozně diví, když někde lítají šrapnely jemnějsí, než na férovku poslání kamsi. Když odněkud přijdem a já si oddychnu, jak bylo dusno a nepříjemno, tak se vždycky poctivě podiví, jestli jako fakt, aha, to jsou věci.
SARAJ --- 16:52:19 14.1.2017
POZITRON: ozvat se, nedelej sceny, ale ozvi se, na tohle je super pasivne agresivni pristup. Proste ji lehce setrit s usmevem na tvari a pak klido jit domu.

Kamaradka tahle resi, ze ji tchyne probere lednici, sprdne ji za tupkovanej banan, co nestacila dat malymu vcas, vyslechne si, jak neumi zachazet s penezma a pak ji projede byt, jak ma uklizeno. Stale nechapu, ze pani jeste zije.
KUTNY --- 16:40:17 14.1.2017
ACKO: Ano, prosim.
MAR_TINA --- 16:40:16 14.1.2017
POZITRON: manžel může pindy svojí matky nevnímat. Ale mohl/měl by být ochoten tě vyslechnout, když se jdeš svěřit s problémem. A když už sám nenavrhne řešení, což chápu, že je proti vlastní matce těžké, tak s tebou probrat tvoje návrha a podpořit tě.

Myslím si, že na další návštěvu může jít sám a krátce oznámit, že Pozitron nepřišla, protože se minule necítila dobře a velmi se jí dotklo X.
POZITRON --- 16:36:00 14.1.2017
ACKO: tos napsala celkem presne
KUTNY --- 16:17:35 14.1.2017
???: Treba by si (id Pozitron a mozna i dalsi) rekla/y, proc ty jses v soucasnem vztahu (pokud nejaky mas).

POZITRON: Mozna to tak neni, ale mam pocit, ze vyjadreni nesouhlasu s chovanim tchyne k nicemu nepovede. Teda az na to, ze se mozna urazi. Osobne bych ji prestal navstevovat a manzelovi rekl, at vyridi, proc nechodim. V pripade ze se tchyne bude ptat.