Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Dvojčata a vícerčata
DOCTOR23
Rady, nápady, zkušenosti a vše okolo výchovy dvojčat a vícerčat.


Českomoravská asociace Klubů dvojčat a vícerčat
dvojčata.cz
Centrum pomoci rodinám s vícerčaty - Klub dvojčat a vícerčat, o.s.
Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty

Důležitá informace: umělé mléko pro nedonošené děti do 5kg (PreBeba Discharge) je možné mít na recept plně hrazený zdravotní pojišťovnou
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DOCTOR23 --- 22:07:50 29.9.2014
SUCUBIS: my jezdíme do centra komplexní péče ke Karlovu, k doktorce Markový a je to tam super,je tam i rehabilitace a neurologie a taky psycholožka, vše pod jednou střechou..příjemný personál i prostředí..takže můžu doporučit..;)
Centrum komplexní péče pro děti s perinatální zátěží | Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
http://www.vfn.cz/...o-lekarstvi/oddeleni-kddl/centrum-komplexni-pece-pro-deti-s-perinatalni-zatezi/
LORAIN --- 22:58:18 28.9.2014
SUCUBIS: my taky chodíme do Podolí - na neurologii. Rehabilitaci se kluci zatím vyhnuli. Dětskou mají na Praze 5. A ze srovnání musím říct, že rozhodně raději neurologii v Podolí, než dětskou doporučenou neuroložku na Praze 5, která podle mě neustále hledala problémy tam, kde nebyly, strašila nás a nutila nás tam preventivné hodit zbytečně dlouho (s donošeným a nijak neopožděným prvním synem). Zatímco v Podolí, podle mě, nemají čas se zabývat blbinama a řeší jen to, co je skutečně k řešení, takže přístup nestresující a v pohodě.
??? --- 11:46:13 28.9.2014
SUCUBIS: my chodime do Podoli na rizikovou poradnu a rehabilitace, plus detska doktorka a kam nas po spolecnem usneseni poslou.. a ted teda jeste pojedeme rehabilitace vedle..
a pozor Ke karlovu je tohle http://www.vfn.cz/pracoviste/kliniky-a-oddeleni/klinika-detskeho-a-dorostoveho-lekarstvi/
ne nemocnice na Karlaku!
byli sme tam na nefrologii, tam dobry jinde neznam
SUCUBIS --- 9:58:10 28.9.2014
ale zas na karlaku jsouzas si rikam na tom karlaku jestli je to vsechno v jednom baraku, nebo ruzne rozhrkane po vsech tech klinikach co se tahnou od karlaku po ipak
SUCUBIS --- 9:48:51 28.9.2014
jak ono to je s naslednou peci ? jsem objednana s klukama na rehabilitaci do UPMD + tam mam kontakt na neurolozku co kluky sledovala taky v UPMD ze se k ni mame objednat, ale ... nase pediatra nam doporucila centrum komplexni pece ke karlovu a ja ted nevim co, jako urcite by bylo super mit vsechno v jednom, ale zas tamti v UPMD kluky uz znaji a pocitaji s nima, co ted delat ? jak se rozhodnout ? co jste delali vy ?
??? --- 9:58:01 25.9.2014
TANAIS: to me tam teda pomahali i v noci ba naopak se divili ze to chci umet sama :o) asi zalezi na lidech jako vzdy
ZARZAROSA --- 18:35:45 24.9.2014
TANAIS: přesně. Objektivně se dá říct, že Tě tam krmí, uklízí, perou..atd. Ale subjektivně mi to doma vůbec nevadilo, protože... já nevim, takový ty věci, že si kdykoliv můžu dát sama jídlo, uvařit normální čaj, výhled z okna, normální oblečení... člověk to pak rád vymění.
TANAIS --- 15:53:52 24.9.2014
SUCUBIS: pro mě nejhorší dny byly právě na roomingu. Nikdo mi tam nijak zvlášť fakt nepomohl, budila jsem se v noci v panice, že jsem zaspala krmení a tak podobně. Doma už byla vlastně pohoda.
ZARZAROSA --- 23:37:52 23.9.2014
SUCUBIS: já to měla stejně, mne vyšoupli, abychom nezavazely s holčičkama 1800g a 2200g, aniž bych s nima strávila s oběma najednou celou noc. Měla jsem strach, ale doma je takovej support, že to teprve doma člověk rozezná, o kolik je to lepší. Držím palce, to zvládnete!
SUCUBIS --- 21:09:53 23.9.2014
LORAIN: oni ted kvuli rekonstrukci nemaji pokoje rooming in, takze pousti rovnou domu, vcera jsem tam byla na zkousku na 3 krmeni jak to zvladnou a docela v pohode :) radsi bych tam aspon na ten vikend s nima byla a dost me mrzi ze to nejde