Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Dvojčata a vícerčata
DOCTOR23
Rady, nápady, zkušenosti a vše okolo výchovy dvojčat a vícerčat.


Českomoravská asociace Klubů dvojčat a vícerčat
dvojčata.cz
Centrum pomoci rodinám s vícerčaty - Klub dvojčat a vícerčat, o.s.
Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty

Důležitá informace: umělé mléko pro nedonošené děti do 5kg (PreBeba Discharge) je možné mít na recept plně hrazený zdravotní pojišťovnou
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RYNA --- 13:47:12 26.6.2017
KACHNY: Hehe, my jsme se minule vešli do dveří úplně na milimetr a nějakým zázrakem ten koráb celý prošel. O něco horší byl při nechvalně známé cestě z Prahy do Budějic přestup na náhradní autobusovou dopravu. Tam se prostě vůbec nepočítalo s tím, že by v celém vlaku mohl být někdo s kolem či kočárkem. No comment. Mimina to ten den zvládla jako zázrakem úplně ukázkově, ale my jsme byli z těch neustálých nervů úplně vyflusaní :)
No, každopádně po aktuální zkušenosti s italskými drahami na ty české přestávám plivat špínu.
KACHNY --- 8:50:45 26.6.2017
RYNA: tos mi pripomnela jak jsme pri ceste vlakem z vyletu museli rozmontovat celej kocar abychom se vubec dostali dovnitr :)
RYNA --- 23:11:19 25.6.2017
LORAIN: My auto zatím nemáme, takže jezdíme fakt všude - ale nepopírám, že místy je to fakt dobrodružství! Po zkušenostech s dvojkočárem v českých drahách se všude snažíme brát jednokočáry nebo jezdím (pokud jsem sama) jenom po ověřených trasách. Ne že bych teda zejména ve vlaku nezažila i pár hustých chvilek, obecně musím ale přiznat, že mě tenhle způsob cestování i jistého nepohodlí vlastně baví :)
LORAIN --- 22:37:40 25.6.2017
RYNA: Ano, byli jsme autem a pohybovali se po nábřeží a v centru.
Přiznám se, že hromadnou dopravu s dvojčecím kočárem jsem si ráda odpustila i u nás. Obzvlášť pak po třech marných pokusech narvat se s dvojčecím kočárem ve špičce do vlaku PID. Jsem skutečně ráda, že kočárové období je za námi.
RYNA --- 15:57:24 25.6.2017
LORAIN: My jsme se nakonec po zvážení rozhodli nechat dvojkočár doma a vzít dva single kočáry - ukázalo se to jako správné řešení. Pokud jste byli v Janově autem a prošli jste se centrem nebo po přístavu, chápu, že se asi s dvojkočárem projet dalo, všude jinde by to ale bylo totální peklo. My jsme byli bez auta, takže jsme jezdili vlaky, mhd, lanovkami, výtahy a pohybovali se pěšky po janovských úzkých chodníčcích a ani ty jednokočárky se leckam nevešly. To město prostě není na kočárky vůbec stavěné. Mám poučení pro příští cestování do zahraničí, dvojmamut prostě zůstane doma :)
KRUPAN --- 9:54:56 29.5.2017
ja bych tomu videl cenu pod dvacet, takova batovka. ten samy komplet jsme pred lety kupovali za 17k...
KACHNY --- 9:26:09 29.5.2017
TK_: doporucuju prodavat jednotlive, snazila sem se prodat komplet za podobnou cenu pul roku, pak po castech a podarilo se , ale bohuzel levneji. Kupovali ho jako sourozenecky, nebo nekde koupili levneji verzi sportak a kupovali jen korby.
TK_ --- 19:15:43 26.5.2017
Kdybyste někdo potřeboval kočár, nebo věděl o někom kdo potřebuje, tak máme na prodej jednoho krasavce.
Easywalker duo, - 22000 Kč | Dětský bazar | ModryKonik.cz
https://www.modrykonik.cz/market/dvojcata-potreby-kocarek-autosedacka/cpvxml/easywalker-duo/
O ceně se dá jednat.
KAROLKA --- 17:29:36 20.5.2017
Nenašel by se mezi vámi někdo?
Studenti FAMU shání na natáčení filmu jednovaječná dvojčata – dívky 5–10 let, severského typu, nejlépe blonďaté. Jedná se o klauzurní cvičení na FAMU, které se točí na 16´mm film. Půjde o krátké záběry v zajímavém prostředí (Praha) jako je botanická zahrada, Matějská, ZOO, domov či bazén jak si dvojčata hrají. Časově by to mělo být poměrně přizpůsobivé, v součtu by se jednalo zhruba o jeden až dva dny natáčení, které potřebují mít hotové do 10. 6. 2017
Kontakt na studenta: Krystof.hluze@gmail.com
721036219
LORAIN --- 23:15:30 16.4.2017
RYNA: vloni jsme byli v Janově s dvojčaty asi dva dny. V akváriu apod. Žádné problémy jiné než u nás si nevybavuji. Ale měli jsme s sebou rozhodně už jen golfky.