Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Volby v ČR a poté
TANAEL
[http://img9.rajce.idnes.cz/d0901/2/2485/2485903_c09fb8d1f7c2e2d39edf0b7b466ac7c8/images/tytovidis.jpg?ver=0]Informační zdroje hodné sledování


1) tento klub je o politice v ČR - o volbách a souvislostech - a to poměrně dosti širokých souvislostech
2) diskutovat je možno pouze slušně a věcně, bez osobních útoků a urážek diskutujících
3) snažte se používat pravidlo: můžu s tebou nesouhlasit, ale zasadím se, abys mohl svůj názor svobodně říct
4) respektujte formát diskuse, nedělejte tady z toho svoje blogy
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MANFRED --- 14:50:16 15.3.2015
ANO je naprosté evropské unikum - Echo24.cz
http://echo24.cz/a/wHv5m/ano-je-naproste-evropske-unikum
MANFRED --- 16:53:44 6.3.2015
MITTRON: Počkej co to je "po bile hore na to doplatil cesky narod 50-80% obyvatelstva" ?
MITTRON --- 16:10:10 6.3.2015
MANFRED: driv i dneska, kdyz porovnavas v ramci dane doby, jsou krestani zmetkovy zbozi. po bile hore na to doplatil cesky narod 50-80% obyvatelstva. dnes, desitkama miliard vracenych zlodejum a lharum, pokracujicim zplostovanim a deformaci mentalni pestrosti spolecneho povedomi, diky jejich kontinualni snaze cpat do lidi jen tu jejich jednu oblibenou susenku (kdyz jako nahodou, ve vlade absolutne vzdycky sedi na ministerstvu kultury - media, kultura = propaganda) .. s komousema, to muze byt i tak, jako bys malymu diteti uriz nohy protoze ne na nich neumelo chodit s tim, ze ty kolem co je nemaj nejsou tak otluceny. napr. planovani hosporadstvi i pravidla, jsou naprosto nezbytna. kam bys dojel autem, bez planu a pravidel. co teprv stat. jde jen o to jak spravne a ne jestli.
???: kdyby padla vlada, tak by moh jit Sobotka kam patri a Babis by moh mit vladu s Usvitem, CSSD. Presne takovou, jakou mel mit od zacatku, podle vule lidu.
LALINA --- 13:05:21 19.2.2015
???: vládla by úřednická vláda babiš boys:))))
??? --- 8:58:47 7.2.2015
Kdyby padla vláda, premiérem bude Babiš, říká Zeman - iDNES.cz
http://zpravy.idnes.cz/...22904_domaci_neh#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

To nevím jestli je vůbec reálné aby Babiš sestavil vládu, to by buď musel udělat koalici ANO, TOP09, KDU-ČSL, Úsvit a měli by dohromady přesně 101 poslanců. Nebo s podporou komunistů a TOP09 by měli 106 poslanců. To je ale prostá volební matematika, silně pochybuju že by se tyhle strany dovedly na něčem shodnout. Spíš bych čekal že Zeman by pověřil Babiše sestavením vlády, ta by nedostala důvěru a pak už by Zeman nijak nepospíchal s dalšími pokusy o sestavení vlády. Nebo by taky mohl znovu pověřit Rusnoka a vládu spolku přátel Miloše Zemana.
MANFRED --- 11:00:07 13.1.2015
MITTRON: Zavádějící na tom je, že jak poslední staletí už křesťani pro svou víru lidi nemorujou, nezavíraj, nepersekuujou, musí se srovnávat středověk či alespoň historie dávno, s dobou před 25 rokama :-).
Já fakt největší přínos komunistů vidim v tom, že předvedli že plánované hospodářství, moc jedné strany, diktatura proletariátu, cesta k rovnosti a podobný magorie nefungujou....i když je fakt, že lidi jsou nepoučitelný a novodobejm komoušum pod jinou fanglí to žerou dodneška. Takže vlastně největší přínos vidim v tom že to když už se jim to rozsejpalo aspoň vzdali po dobrym. I když taková baba Semelová z toho dozajista má záchvaty dodneška:-)
Hle von i Adolf měl různý nepopiratelný zásluhy, ale přesto bych si ho do vobejváku na kafe nepozval.
MITTRON --- 10:04:26 13.1.2015
MANFRED: to zalezi, kam do histore v tom porovnani zachazis .. pro cesky narod, byla nejhorsi jak co se intelektualnich, tak majetkovych ztrat, i v poctu cechu ktery zaplatily svymi zivoty (smrt-vyhnani) .. katolicka cirkev a jeji sireni, zejmena po bile hore. to bylo horsi nez nacisti a komunisti dohromady .. podle nekterych odhadu, nas tohle obdobi stalo celkove vic nez 2/3 obyvatelstva (nepredstavitelne) . materialni a narodni ztraty nevycislitelne. cechy jsou mrzak, kteremu urizla hlavu, katolicka cirkev. ne komunisti. ti nam, paradoxne naopak dali prostor a klid od tyhle stvury, k uricte intelektualni regeneraci, odstinenim jeji ideologie (dva kohouti na jednom hnoji). to je jeden z prinostu komunistu ktery si malokdo uvedomuje.

s tim, ze se vsichni nakonec domluvi a budou potaji krast .. to neni moc argument, vuci tomu co sem nahodil. snaz se totiz samozrejme domluvi ti, kteri kteri k sobe maji bliz .. nez dal .. teda, je to argument, pro to co jsem nahodil, spis nez proti ;)
MANFRED --- 9:31:10 31.12.2014
MITTRON: Koalici a vládu s komoušema už někdo co pamatuju zkoušel :-) a nedopadlo to nejlíp. I když by se to namíchalo zleva doprava, dohodli by se lehce na podstatnejch věcech-to jest kdo kde bude krást a tlačit spřátelený firmy a tak, protože v tom nikomu nikdy jeho stranická dispiclína nepřekážela. Na zbytku nevim, ale konečně kdyby se dalo nahamounit, umim si představit levici zavádějící tvrdej konzervativní kapitalismus stejně jako pravičáky znárodňovat :-)
Škody který napáchali komouši, jsou v rozsahu daleko příšernější než cokoli předchozího, protože zkurvili charaktery, morálku a v neposlední řadě vidění světa na generace a nejen v zemích bejvalýho tábora socialismu, ale i současnýho. Ne že by teda kresťani byli nevi
ňátka, ale bez nich by jsme dneska asi mešitili, případně nebyli (což nás brzo čeká:-).
MITTRON --- 9:13:38 24.12.2014
co kdyby se misto kumulace pravicovych, nebo levicovych stran ve vlade po volbach .. podle vysledku. vlada naopak vyvazovala, z protichudnych. tj. levicova a i pravicova (a dalsi polarity). nejak by se museli domluvit a omezilo by to kolisani kdy litame z jednoho kouta do druhyho .. kdy jedna parta horcnate rusi, co ti predtim uplacali a ztrati tim velkou cast castu. pro stat/nas vsechny je to kontrproduktivni, jako hnat kone chvily k vode, pak od vody .. kam se dojede? proto by koalice, napr. i s komunisty mohli byt zajimave. a komunisti, pres vsechnu bidu, v cechach nenapachali historicky ani zdaleka takove skody jako krestani/katolici, s kteryma se naopak pachti kazdy. sou to paradoxy.