Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Volby v ČR a poté
TANAEL
[http://img9.rajce.idnes.cz/d0901/2/2485/2485903_c09fb8d1f7c2e2d39edf0b7b466ac7c8/images/tytovidis.jpg?ver=0]Informační zdroje hodné sledování


1) tento klub je o politice v ČR - o volbách a souvislostech - a to poměrně dosti širokých souvislostech
2) diskutovat je možno pouze slušně a věcně, bez osobních útoků a urážek diskutujících
3) snažte se používat pravidlo: můžu s tebou nesouhlasit, ale zasadím se, abys mohl svůj názor svobodně říct
4) respektujte formát diskuse, nedělejte tady z toho svoje blogy
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MANFRED --- 18:07:04 22.3.2014
MITTRON: No to bude asi jeden z důvodů, proč je bejvalej ředitel bejvalej ředitel.
MITTRON --- 9:48:38 22.3.2014
MANFRED: mhm, tak zalobci a pod, jsou taky zavisly, prachy delaj vsude .. to je spis varovani, nez argument a zejmena v klicovych vecech, jako manipulace verejnymi medii (prakticky posledni utociste nezavislosti, neutrality, atd ktere si sami platime), je treba byt maximalne exemplarni a naprosto nekompromisni, ne? .. zajimave, ze za minuleho reditele, se takove veci nedeli. penize a politici, fungovali stejne. presto jsou vysledky diametralne odlisny.
LALINA: to je jako rict, ze policajti - soudci - kontrolni urady sou vymyti kolou, takze ... snaha ovlivnit je, byla, bude - je treba dal rozvijet mechanizmy eliminace vlivu. jednim z nich je, razna - exemplarnireakce na jekokoliv zrejme manipulace. Dvorak vymenil cele vedeni, vyhodi kohokoliv kdykoliv, za cokoliv. Cely je to jeho prace. Proto ted neni na poradu dne, rikat ze stejne vsichni pijou kolu, ale vyhozeni Dvoraka z CT a osobne, bych byl pro jeho trestni postih. tak se takove zasadni veci resi a je nutne, je tak resit. jakakoliv manipulace (o to spis, masivni) verejnymi medii, je rovna vlasti zrade a ve svych dopadech horsi. podle me stranda davno zkoncila.
LALINA --- 10:09:51 21.3.2014
MANFRED: jo? zajímavá informace:)))
MANFRED --- 10:08:28 21.3.2014
MITTRON: Tak měla, ale nebude, jednak jsou závislí na politicích, druhak prachy udělaj svoje.
LALINA: Tak právě o tom, že to zpravodajství dělaj na ho.no, se tady bavíme :-)
LALINA --- 9:08:23 21.3.2014
MITTRON: Nezapomínej ale, že veřejnoprávní televizi dělají lidi buď už taky vymytý cocacolou nebo zaplacený. VP televizi bych snad nechala už jenom na zpravodajství a informace o aktuálních katastrofách a o počasí.
MITTRON --- 8:50:42 21.3.2014
MANFRED: tak nejak, u soukromy televize, bych rek ze je to jejich boj .. ale zasadni problem vidim u verejnopravnich medii a CT. jejich role by mela, musi byt, jina.
MANFRED --- 8:34:14 21.3.2014
MITTRON: Já když to zhodnotim ze svýho pohledu a zážitků...
Jednak to asi bylo dobou, jednak komouš nebyl až tak chytrej, takže mu z propagandy lezly věci, nad kterejma se často dalo jen chechtat a vcelku z toho čišelo, že to co tvrdí je krávovina (teda pro mne to tak bylo, možná že mu to jeho zákazníci žrali). Dneska je to vědní obor, mají to vypracovaný, silně v tom figuruje televizní bedna, která podporuje v lidech přístup že si sednou, vypnou závity a nechaj si nalejt moudra do kebule. Když do nich nalejou, že voda ve flašce je nejlepší a jiný moudra, tak politiku hravě.
MITTRON --- 8:19:49 21.3.2014
MANFRED: reklamni svet - mozna je to relikt, nebo navyk, z dob kdy byla propaganda - nebo kazani, denim chlebem a ucast lidi vice mene povinost. dnes uz to neni povinost ale masivni setrvacnost, kam se podivas .. je zajimavy, ze stavajici podoba-filosofie marketingu-PR jako takoveho, je domovem zejmena z usa. zadrhel je ze v nem nejde o pravdu a zdanlivou pravdou je to, co ma nejlepsi PR. druhy zadrhel je, ze to z hlav vymyva autenticke zkusenosti, diverzitu a nahrazuje reklamni-PR-kazanou-manipulovanou zaplacenou/urcenou radoby pravdou/proklamaci .. diky mediim, je tohle cely obrovsky masivnejsi nez to kdy v historii bylo, i treba za nejtuzsi nasilny katolizace, kdyz bych to bral treba z cesky historie. u nas po "revoluci" je znat ze se tomu politicka sfera vic a vic prizpusobuje, autenticita a diverzita dostava na prdel .. nastesti, to snad neni jediny proud, ktery hybe denim :)
MANFRED --- 10:44:46 20.3.2014
MITTRON: Jo, taky sleduju.
MITTRON --- 9:27:04 20.3.2014
MANFRED: co to frnani nebo to rozkrdani - deformace - propaganda, takze pricina frfnani a frustraci? mozna je to tim ze to ted sleduju vic, ale ja osobne vnimam miru-penetraci a sofistikovanost propagandy-PR jako vetsi nez kdy byla. za komunistu, byla silova ale kde nebyla, tak tam se tvorilo autenticky samo pro sebe. ted je snaha nejak manipulovat sirsi nez kdy byla a skrytejsi nez byla. sirsi diky mediim a sofistikovanejsi, protoze otevrene silova neni prijatelna. o to ale hur ..