Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Volby v ČR a poté
TANAEL
[http://img9.rajce.idnes.cz/d0901/2/2485/2485903_c09fb8d1f7c2e2d39edf0b7b466ac7c8/images/tytovidis.jpg?ver=0]Informační zdroje hodné sledování


1) tento klub je o politice v ČR - o volbách a souvislostech - a to poměrně dosti širokých souvislostech
2) diskutovat je možno pouze slušně a věcně, bez osobních útoků a urážek diskutujících
3) snažte se používat pravidlo: můžu s tebou nesouhlasit, ale zasadím se, abys mohl svůj názor svobodně říct
4) respektujte formát diskuse, nedělejte tady z toho svoje blogy
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MANFRED --- 20:12:00 28.9.2013
JOSEFDRUHY: Jo, přesně. Nic dobrýho by z toho, kdyby na ně došáhl nevzešlo.
Naštěstí to nehrozí. I v případě že by na ně došáhli, je to jen předvolební blábolení, proto to taky, že se na něco podobnýho chystaj, mužou nahlas vytrubovat (i když možná tak varuju kamarády a zpřízněný lotry, aby včas co eště nestihli, ulili do bezpečí). Když to, jak tvrdim, dopadne a nedej bůh s dohrabou koryt, čapnou nějakýho Ratha s pár desítkama milionů a bude z toho velký vítězství.
Mimochodem, jak Vám nebo státu pomohly ty peníze co Rathovi zabavili?
JOSEFDRUHY --- 18:28:39 28.9.2013
MANFRED: to už jsou prapodivné až zvrhlé názory.

Zamyslete se ( bez alkoholu v krvi ) nad svými vlastními slovy : "Netvrdim, že ty šlohlý peníze nikde nejsou. Bohužel-nebo bohudík, sou tam kam na ně ruka podobnejch mágů jako jsou tyhle typy nedošahne. Naprosto zřejmě tu přiznáváte, že ty peníze z rozpočtu jsou šlohlý-rozkradený a ještě k tomut bez začervenání se dodáte : bohudík, že jsou z republiky pryč, a tam kam na ně žádnej "mág" nedošáhne.
??
MANFRED --- 13:57:31 28.9.2013
JOSEFDRUHY:
Státní rozpočet jede, spokojeně se stále propadajíce do dluhu, s výdajema přes 1100 miliard ročně. Takže 3 a něco denně.
Kolik tak myslíte, že se pochytá těch zlounů (teda těch co momentálně nebudou jiný zlouny chytat) a kolik majetku se povede zabavit? Kolik z toho se jen nepřesune formou podivnejch akcí k někomu jinýmu?
Já bych to tipnul v případě prudkýho úspěchu tak na desítky milionů.K smíchu:-)
Tady přece nejde o to, někomu něco zabavit a udělat za to blaho, ale pobavit plebs a lůzu ve chvíli, kdy stavba kolosea a pořádání gladiátorskejch her je neproveditelný a rozdávání chleba zadarmo je zbytečně nákladný. Navíc jak známo, patříme k nejzávistivějšim a rovnostářským společnostem (proto milujeme komouše a jiný levý magory), takže tohle téma pobaví fakt silně.

Netvrdim, že ty šlohlý peníze nikde nejsou. Bohužel-nebo bohudík, sou tam kam na ně ruka podobnejch mágů jako jsou tyhle typy nedošahne. Což nakonec povede k tomu, že se bude muset vyrobit nějakej jinej, dostupnej nepřítel a ničitel státu, odhadl bych to na podnikatele a soukromníky(ale mužou to odsrat třeba i romové).
Ale nakonec stejně orvou všechny.
JOSEFDRUHY --- 13:42:19 28.9.2013
MANFRED: Vy si myslíte, že by zabavenej majetek multimilionářům-miliardářům pokryl fungování našeho rozpočtu na několik hodin, dní, snad tejden....??? Opravdu si toto myslíte ? A dokonce tumu i věříte ? Buď nevíte kolik majetku má 10% těchto bohatých z české společnosti, anebo je Vám fuk, že státní rozpočet zchudnul o 163 miliard a neví se "kam" ty peníze šli - odtekli a kdo to udělal ??? A Vy jste přesvědčen, že je nikdo nemá...!!!, natož, že by je "někdo" mohl přesunout do vlastní kapsy...?? ; to pak máte opravdu "nestandardní" myšlení, a velmi chybné, které nemá ani blbec, co vyšel 5 tříd. I ten ví, že když chybí 163 miliard, že někde jsou, nebo, že někde jsou-panují podvody a švindly, ap.
MANFRED --- 13:08:04 28.9.2013
UFOMAN:
Tak sou to kecací-oblobvovací profíci. A nedá se jim upřít, že prostě něco dělaj a snažej se(oblbnout), kdežto jiný strany sou akční asi jako kámen.
UFOMAN --- 20:22:00 27.9.2013
Jak si Babiš a Telička omotávají kolem prstu českého voliče...

Smrtonosná zbraň 2013 | Fokus - Respekt.iHNed.cz
http://respekt.ihned.cz/fokus/c1-60899770-smrtonosna-zbran-2013
MANFRED --- 12:13:50 27.9.2013
KAILASH:
Ty rozumný ho zmizeli za hranice. Vyprali přes různý podnikání a podobně. Takže pochytáno by bylo asi tak (optimisticky, bez ohledu na poslední akci zvanou čistý ruce) pět hloupejch z okruhu neležícího v blízkosti a přízni stran, který by tuhle šaškárnu vedly.
Problém u toho je, kolik si kdo myslí že majetku by se povedlo zabavit. Protože já nevim jak komu, ale připadá mi, že i kdyby to nebylo jen prázdný heslo sloužící k nahnání závistivejch pitomců k urnám, tak ten zabavenej majetek by(i bez odečtení nutný agendy, ouřednictva a tak podobně, což jsou položky který v reálu překročej svejma nákladama kladnej efekt) pokryl fungování našeho rozpočtu na několik hodin, dní, snad tejden. Navíc strany. který tohle prosazujou, to vrazej kmitem do projektů jako kanály, řetězec český či jiný věci, odbornou řečí zvané pičoviny či černé díry.
Takže jedinej efekt bude, že ubude zbohatlíků, což českýmu závistivci zahřeje osrdečnici :-)a umožní po volbách držet hubu a krok.
JOSEFDRUHY --- 10:31:14 27.9.2013
LALINA: Ne. Sdělení Vaše, že "peníze jsou mimo dosah" je nepřijatelné sdělení. Ony "někde" jsou !! ..ony se nevypařili ani na Jupiter ani na Saturn. A o to jde...,že toto právě Klaus nedořešil v dobách privatizace, to že budou vydány takové zákony, které budou hlídat toky "darovaných" peněz, že bude např. na 10 let zakázáno je ukládat do cizích bank, že bude na 10 let povinnost pro "privatizačního zbohatlíka" že musí investovat "tolk-a-tolik", že bude progresivně zvedat zaměstnancům plat, že bude investovat a pouze v Česku ( anebo část větší v Česku ), že zbohatlík bude mít ty-a-ty povinnsoti vůči státu, atd. To už mělo být promyšleno v devadesátých letech když Klaus prohlásil : ´honem privatizace, zákony až pak´. To je jako by jste chtěli hrát mariáš a pravidla že se postaví až potom. Dnes jsou tu toho důsledky. Viva Klaus.
Doktrína ideologická po sam.revoluci zněla : stát se špatně stará o hospodářství a soukromník se o něj stará lépe. Tleskali jsme tomu. Jenže .... jenže jsme nevěděli detaily ( korupce, morálka, tunelování, vyvádění kapitálu do soukromých kapes, co zbude to ať shnije, nadhodnocování zakázek, prostě kradení a kradení, které rozhodně nedělal chudý proletariát ) nepečlivost se nevyplatila : zákony se rodily neskutečně pomalu a polovičatě. "Zloději" se napakovali a morálka klesala a klesala...; jo kapitalista se stará lépe, možná, ( možná vůbec a dělá to za něj jeho menežment ) ale to co vyprodukuje kapitalista "navíc" oproti socialistovi, to si shrábne on do své kapsy. Takže byl-li chudák chudý za socializmu, je v podstatě chudým i za kapitalismu taky, dnes, jemu se nic nezměnilo. Pokud porovnáte "chudáka z r. 1950 a dnes, je na tom stejně, změnila se jen věda, potažmo technologie a pokrok výroby - tu pan kapitalista nevymyslel, jen použil ). Kdyby společnost kapitalistická byla 5x výkonnější, shrábnou "nadbytky" kapitalisté, kdyby společnost byla 50x výkonnější tak zase nadbytky shrábnou kapitalisti, a kdyby společnost byla 5000x bohatší, zase to shrábnou bohatí a těm dole nasypou pár drobků, pořád na chudáka zbyte jen dřina a bída, před 100 lety, před 50ti lety, před 5ti lety, i za 20 let i za 50 let....chudáci nikdy nebudou na tom lépe, pokrok vědy a výtěžky z vyšší produktivity shrábnou jen a jen a jen bohatí. ( mnohdy bez zásluih ) Světoví ekonomové za 70 let od krize v r. 33-39 nic poctivého pro obecný lid nevymysleli, aby se měli dobře i kapitalisté i lid.
JOSEFDRUHY --- 10:05:59 27.9.2013
KAILASH: Nepatřím do tábora, kde si "marxisté a podobní zvrhlíci" přejí zabavovat lidem majetky. Už se stalo, tak se stalo ( mám na mysli, že Klaus majetky rozdal v devadesátých letech v privatizacích a to pouze "vyvoleným", tedy tomu, kdo měl odvahu si je vzít ... a byl to majetek celého státu, tedy celé společnosti, získalo ho jen 10% obyvatelstva...včera o tom byla i řeč v televizi, že multimilionářů máme v ČR 10% ) , takže nejsem pro, aby se "mega-majetek" odníma-zabavoval, ale rozhodně jsem pro, aby tito zbohatlíci uznali, že státní dluh 1,6 bilionu nenadělali chudí pracující a že oni by ho měli - postupně- uhradit. Ne, to by byla zvrhlost. ( viník by se měl najít. A pak dohledat v kterých kapsách ten "dluh" 1,6 bilionu vězí ) ; pokud se stalo, že zbohatlíci "dostali" bohatství zadarmo, tak nyní, pokud se stalo, že stát prošustroval 1,6 miliardy a má se někde vzít, že to musí zaplatit bohatí novou progresivní daní. - To jinak nejde !!!! To by jste pak byli jako uhlobaron Bakala : v dobách hojnosti si mastíte kapsu, v dobách bídy by jste Paskov nejraději převedli na stát a se zaměstnanci děj se vůle boží, no přeci by jste - vy zbohatlíci - neplatili prodělky na zisku ze svých "těžce" nabytých miliadr. ..že ???
LALINA --- 8:20:00 27.9.2013
KAILASH: a co by se s tím majetkem stalo dál? myslím, že peníze jsou dávno mimo dosah, takže co? vily? auta? Firmy? co s tím dál?