Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
výchova kluků a ostatních šelem
SEVERINE
Taky máte doma někdy vymalováno testosteronem, připadáte si jako kulisa v nekončícím seriálu Tom a Jerry a máte - oproti svým dřívějším představám i korektnosti termínu queer - jasno v tom, že kluci a holky jsou jinej živočišnej druh?

Pokud máte nějaký tip nebo trik, jak se s tím s lehkostí popasovat, nebo se jen rádi vypíšete s (občas ne zcela) lehký skutečnosti, tak jste tu více než vítáni.

[http://i.nyx.cz/files/00/00/08/75/875646_34e4f5ed66a221507435.jpg?name=aa.jpg]

doporučená četba:
Sourozenci bez rivality
Výchova bez poražených
Jak žít a nezbláznit se
Výchova kluků
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SEVERINE --- 7:56:31 28.12.2012
LURA: ženská maká do úmoru a chlapi se válej .. že by to už někde viděl? :-)
??? --- 13:32:10 27.12.2012
LURA: u nás taky jediné Lego nezůstane dlouho v původním stavu. Staršímu synovi tentokrát přinesl Ježíšek jeho vytoužený Millennium Falcon - ovšem ve světle skutečnosti, že v Čechách se to vůbec neprodává, na kolik nás to vyšlo a že to stavěli s tátou skoro celý den, jsem mu oznámila, že jestli to za měsíc skončí rozložené na prvočinitele v naší velké krabici lega, bude to poslední tematická stavba, kterou kdy od Ježíška či od nás dostane. Nedělám si ale velké naděje, že by moje varování mělo valného účinku. :-/
LURA --- 22:29:24 26.12.2012
Tak Divišovi přinesl Ježíšek to, co si přál - a totiž lego City důl a lego Friends Olivia má domek na stromě. Byl nadšen a jako první si obě věci postavil podle návodu. Jako druhé po chvíli vše promptně zkombinoval dohromady, plus přidal nějaké figurky, co si půjčil od mého bráchy. Takže Olivia pozbyla vlasů, ale zato dostala přilbu a krumpáč, její vlasy dostal horník s komentářem, že je to jako tatínek, akorát že má navíc brejle (nás tatínek má dlouhé vlasy). Ten se koukal z domku na stromě dalekohledem, kde je ještě něco na těžení, zatímco Olivia se dole lopotila s kamenem. Další různě ozbrojení bojovníci si polehali po větvích stromu a odpočívali, zatímco na zahradě se protahovala kočička, poletovali motýlci a kvetly kytičky. Můj muž konstatoval, že to vypadá jako pohřební strom bojovníků a spolu s bráchou ho přejmenovali na valhalovník. Diviš ještě poblíž přistavil ten auťák, co k tomu je se slovy: "ještě jim přistavíme na zahradu rodinné auto - no vona to asi nebude rodina, na to je jich tam trochu moc".
CHIMERA --- 14:55:03 26.12.2012
SANTAL: já myslím, že můžete být rádi. váš vánoční rozpočet my máme na 2 - 3 měsíce živobytí :)
za dárky jsem dala taky 2000, ale ne v eurech :)
vaše děti mají šikovné rodiče (kteří na ty dárky vydělali) - škoda, že to zatím asi ještě neocení...
APRILMOUSE --- 21:42:01 25.12.2012
SANTAL: ono ty prckove se dokazou neskutecne rozhmitat :-) takze ty vetsi casto porazi uplne bez problemu :-)
SANTAL --- 21:34:06 25.12.2012
APRILMOUSE:
Tak Ježíšek nadělil kinect a příslušenství, letos se nám náklady na Vánoce vyšplhali na nějakých 2000 euro, předpokládám... zejména ta TV ke kinectu za 700+ na tom má podíl.

Ovšem prozatím je z toho velké nadšení, již druhý den dokázal 5-letý syn mě opakovaně porazit v sadě sportů - a ono dát KO v boxu rodičům má něco do sebe :-)

Fakt je, že motorika naskočila rychle, druhý den a poráží mě v plážovém volejbalu...

Díky.
KACHNIK --- 17:50:51 21.12.2012
APRILMOUSE: moje zvěř zatím mluví jen z poloviny:
- Uááááá!
- Uááááá!
- Co je, proč řvete?
- Von mě kousnul.
- Proč?
- Já ho bouchnul.
- Proč?
- Sebral mi auto.
- A nehrál si s tím autem první?
- Hrál.

Naštěstí já se do toho pokouším jen udržet v provozuschopnosti domácnost a hlavu rodiny, která se v tom bordelu pokouší nás živit.
LURA --- 9:09:04 17.12.2012
???: No ono právě, jak píše SANTAL, taky to nechci vozit rozbité v autě - a nejbližší elektro máme 10km daleko. Tohle je trochu nedomyšlené. Takže jsem se zachovala velice neekologicky a hodila ji do popelnice. A taky jsem od té doby už žádnou úsporku nekoupila. Vrátila jsem se ke klasickým žárovkám, k halogenkám a něco máme v LED. Pár posledních úsporek tu dosluhuje.


SANTAL: No jo, pamatuju si, jak jsem jako malá rozbila teploměr a hrozně se mi líbilo, jak se ty kuličky kutálejí po zemi. A táta mě sprdnul, že je to jedovatý a šel to honem uklidit.
SANTAL --- 19:48:05 16.12.2012
???: No takový hrdina jsem nebyla, abych to ještě táhla v autě - to rozbité. Bez toho - když syn shodil lampu s úsporkou a ta se rozbila - jsme tady měli CO cvičení, ono vyvětrat je to první (asi 10 minut - a větráme rtuť ven, že, nikam "ekologicky nemizí"). Pak posbírat střepy (ochranné rukavice doporučuje i výrobce - a ten nemá zájem strašit), zabalit, odstranit z bytu, vysprchovat se (a já vyhodila i šaty, co jsem to v nich metla a smejčila; už bych to neuměla na sebe vzít). Jo, vše letělo - zabalené v igelitu - do nejbližší bedny. Pokud to tu bednu zatěžilo - tak alespoň ne dál naše auto, třeba...

Těžký kovy jsou fakt svinstvo; zátěž se sčítává - celoživotně.
TERRYNKA --- 18:02:22 16.12.2012
ZEMINO: jojo, dělají to. Taky občas před skonem cvakají. Nicméně vypadnutí ze závitu z jiného důvodu, než toho, že jí někdo blbě dotáhl, mi přijde jako docela velké sci-fi.