Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LUBOB --- 9:01:42 20.4.2015
PREVIT: dlouho se tam neohral. dalsi spiknti :-)
PREVIT --- 0:30:49 20.4.2015
LUBOB: Stranka neexistuje. Zda se, ze uz neexistuje ani Josef Navratil tamtez...
LUBOB --- 6:33:29 14.4.2015
Nepřizpůsobiví ... to jsou ti bílí gadžové. - Josef Navrátil (blog.idnes.cz)
http://josefnavratil.blog.idnes.cz/c/457966/neprizpusobivi-to-jsou-ti-bili-gadzove.html
_BENNY --- 0:25:41 30.10.2014
jinak to je nejaka narcistni porucha osobnosti, vydavat se na verejnosti za sveho vlastniho fanouska? vzdyt to je uplne detinske a ubohe. dela vam radost ze sebe verejne delat takoveho ubozaka?
_BENNY --- 0:23:49 30.10.2014
plivanecky, grazlove... to mi chybelo :)
NOWITCH --- 11:29:14 3.10.2014
OPENER: Pane Josefe, pro me, jakozto cloveka, co se pustil do cteni toho dokumentu bez predchozich predsudku, je velice tezke vubec udrzet pozornost pri cteni, nebot obraty, ktere vyuzivate jsou krkolomne a barvicky, o tech tu jiz bylo receno dost.
Za sebe zatim mohu pouze podotknout, ze kdybych odevzdal byt "jen" diplomovou nebo jinou akademickou praci v takovemto stavu, tak se mi vrati zpatky tak rychle, ze bych snad ani nestihl opustit slozku "odeslana posta".
Proto by mozna stalo zato se treba zamyslet nad prepracovanim do podoby, ktera by hned neodhanela nove ctenare. Toto nemyslim s zadnym spatnym umyslem, jen by tento krok mohl vest k lepsi citelnosti = lehci pochopeni a mene stiznosti na format misto obsahu.
BEDRICH_ --- 11:05:57 3.10.2014
OPENER: aha a proc misto tech plivanecku a do oci bijici ztrate casu a energie nehodite do placu nejakou vasi myslenku o ktere se da diskutovat? He?
Ses veci magor nez ja a to je fakt co rict
PREVIT --- 23:32:35 2.10.2014
OPENER: Malo barev. Jen cervena a cerna. To jsou barvy pekla. Odstup, satane!
OPENER --- 23:26:18 2.10.2014
SYLVAEN:
OPENER: P.S. Pochybuji že by si kdokoliv ze zdejších přál něčí smrt. možné to tak je, ale stoprocentně si tím jistý nejsem Černý humor a cynismus je jedna věc, skutečné přání jiná. A ta skutečná přání jsou tedy jaká ? : plivat, posmívat se, být v nepřátelskék postoji, čekat kdy a kde si oponenta praštit, atd...ano.? ..tak ? Co si myslím, že by si většina z nás skutečně přála je, abyste pochopil že pouhým slovíčkařením a překrucováním významů nic neobhájíte, mě nabádáte k "tomu-a-tomu" už 50x,.. k něčemu, ale vás nezajímá k čemu nabádám já vás ! ...jen to vás zajímámá k čemu nabádáte vy mě. Mimochodem : já tu nejsem pro to, abych "cosi" obhajoval, můj klub má název jiný, přečtěte si ho natož pak svou teorii. Abyste se přestal hádat o prkotiny, o prkotiny !!!! jsem se nehádal nikdy !, ale o urážky a jedovatosti a o nekorektní postoje, tak o to jsem se hádal vždy, furt (!) a vy dobře víte, že hadat se o to budu ... do smrti ... opírat se o mylné předpoklady, jenže to není zakázané, není to protiprávní, není to neslušné, není to odsouděníhodné, atd. Proto se lidé baví a přou a vedou spory, aby se opírali o to, co považují za dobré a přesvědčili o tom oponenta. Obě strany mají stejné právo. A vy nemáte právo "něco" už předem nazývat "mylným předpokladem" -> to vám nalil do hlavy Bůh "co" omylný předpoklad je ? a co není ?, a že jen vy máte právo soudu o tom co je správný a co nesprávný předpoklad. (?) Po tomto výroku už je jasné kam směřijí vaše "korektní úmysly", jak se budete chovat v následné debatě : vy !!!!! budete rozhodovat o tom co jsou prkotiny, co ne, co jsou mylné předpoklady a co ne a ...a protistrana bude v koutě držet hubu a špitat a zkusil svou teorii zcela objektivně a sebekriticky znovu rozebrat. klub je na dialog a né na sólo přednášku. Solo názory dávám na svůj web. Je tam i adresa na kterou každý slušný člověk může dát otázku či svůj názor i protinázor

A co se týče Vašeho útočného tónu: divíte se, že s Vámi nikdo nechce seriózně debatovat, když zahájíte takovýmto způsobem? Ale komu není rady...