Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PREVIT --- 16:45:16 17.3.2014
LUBOB: Dalsi mistrovo alter ego....
PREVIT --- 16:37:46 17.3.2014
ESTEN: A ja uz skoro zacinal verit, ze existuje jeste nekdo, kdo pochopil mistrovu myslenku.

EVKAR: Stydte se, dopustil jste se podvodu - vydavate se za nekoho, kdo pochopil vasi teorii. Ve skutecnosti nikdo takovy neexistuje.
LUBOB --- 5:09:46 17.3.2014
ESTEN: kdyby jenom to. to by nebyla ta prava schiza. krome JOSEFDRUHY & EVKAR jsou tu jeste EFECT & JOSEFFURT.

mimochodem, neni to proti pravidlum nyxu?
vytváření si více ID pro vlastní potřebu a vytváření společných ID je možné pouze po předchozí domluvě s administrátory. Pokud se tak nestane a dotyčný ani následně nepodá administrátorům reálné zdůvodnění, bude se to posuzovat jako vážný přestupek proti pravidlům tohoto diskuzního serveru.
EVKAR --- 18:31:48 16.3.2014
PREVIT: Já našel. Má to psané všude. Například zde http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/g/g_001.doc, nebo zde http://www.hypothesis-of-universe.com/index.php?nav=ab . Myšlenku dvouveličinového stavu všehomíra skloňuje všude : domnívá se, že hmota není základní fyzikální veličinou, ale je sestrojena, postavena, jak píše, z veličin časoprostorových, z dimenzí. Na Planckových škálách časoprostor vče a vyskakují z něj a zas tam zaskakují do záhrobí nejen virtuální páry částic, ale i ty, které pak jsou trvalé jako leptony, baryony atd. Základní elementární částice, které pro hmotu stačí, jsou elektron, kvark U a a kvark D ( pro interakce ještě foton neutrino, a další ) a jsou to vlnobalíčky z dimenzí, jsou tu kompaktifinované vyšší dimenze, tak jak to také říká Teorie strun. TS však navrhuje jen více dimenzí délkových, Navrátil navrhuje i více časových dimenzí. A taky to předvádí a popisuje jak si to představuje. Jde o to jen dobře číst co má na mysli. Zpracovat tu HDV do teorie nechává na jiných.
ESTEN --- 17:23:33 16.3.2014
EVKAR: zalozil si novy ID. Ted jse menuje "EVKAR"...
PREVIT --- 15:11:44 16.3.2014
EVKAR: A ty jsi ji nasel?
EVKAR --- 16:29:11 15.3.2014
PREVIT: Pokud ti vadí chaotičnost a proto nedokážeš číst víc než pár minut, vyber si pouze "definici" a reaguj na ni. Autora vynech. Stačí názor na základní definici té hypotézy. Anebo jí nevíš ?
PREVIT --- 9:32:49 15.3.2014
Me se vlastne pres katastrofalni formalni nedostatky (hlavne vetnou stavbu) vubec nepodarilo dostat k podstate mistrovych myslenek....
PREVIT --- 9:29:31 15.3.2014
EVKAR: Nejvic mi vadi ta chaoticnost vsech dokumentu, vety v nich casto nedavaji smysl. Ja nejsem schopen to cist dele, nez par minut. Autor navic zcela odmita reagovat na odkazy jinych vedcu s tim, ze "Ja se s tim zabyvat nebudu, protoze mam pravdu, Vy mi dokazte, ze ji nemam.". A to pomijim takove prkotiny, jako jsou gramaticke chyby (ve "vedecke" praci) a prilozene nadavky do grazlu, hajzlu atd.