Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Iniciativa Ne rasismu!
NERASISMU
Iniciativa Ne rasismu! Za společnost bez předsudků. Naše iniciativa sdružuje antirasisticky, antifašisticky a antiautoritářsky smýšlející pracující a studenty středních a vysokých škol, kterým není lhostejná xenofobie v současné české společnosti a zejména pak aktivity neonacistických a rasistických organizací a hnutí. Iniciativu Ne Rasismu jsme na podzim roku 2009 zakládali bez návaznosti na politické strany či jiné organizace. Protože jsme nechtěli být jen další antirastickou nevládkou, rozhodli jsme se nespoléhat se na granty od státu či jiných struktur a organizací, ale pouze na zdroje vlastní. Nejsme „profesionální“ aktivisté a veškerou naši činnost připravujeme ve svém volném čase www.nerasismu.cz www.facebook.com/nerasismu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHLAPPI_MO --- 14:09:28 27.1.2017
Zitra je Den pro Kliniku a také děláme solidarny akce se slovinskym squattery! Od 15 hodin na Palacak a od 23 hodin na party ([ Třetí den pro Kliniku - warehouse rave / partyparty / 28.1.2017 / CR - Praha - Novovysočanská 282/52, 190 00 Praha 9-Vysočany ]) udělame společni fotky na podporu. Banneri už máme, ale klidně přineste další, pokud je možnost.

Ještě místní anarchisté a anarchistky vzkazují: „Vyzýváme kamarády po celém světě, aby nám projevili solidaritu. Jste zde vítáni, ale budeme také rádi, když budete bojovat tam, kde jste. Napište nám podpůrný dopis či vyvěste transparent! Nebo sami něco obsaďte! Když budeme držet při sobě, nikdy nás nezastaví. Všechno, co uděláte, nám dodá sílu. Jestli prohrajeme, tak ve velkém stylu. Připojte se k našemu boji!“
INDE není jinde! | Anarchistická federace
https://www.afed.cz/text/6600/inde-neni-jinde
MASOO --- 14:50:25 20.11.2016
17. listopad: Antinacionální solidarita proti ultrapravici i nacionalismu středu | Iniciativa Ne rasismu!
https://nerasismu.noblogs.org/...antinacionalni-solidarita-proti-ultrapravici-i-nacionalismu-stredu/
LOSTINSPACE --- 16:27:48 3.11.2016
NERASISMU --- 12:34:24 5.9.2016
Solidarita bez hranic – Nacionalismus není alternativa | Iniciativa Ne rasismu!
https://nerasismu.noblogs.org/solidarita-bez-hranic-nacionalismus-neni-alternativa/

Nacionalismus není alternativa: Mobipřednáška k protestům proti Dnu německé jednoty

V sobotu 3. října se v hlavním městě Saska, Drážďanech, koná oslava německého národního svátku – Den německé jednoty. Radikálně-levicová aliance „Solidarita bez hranic: Nacionalismus není alternativa“ mobilizuje na velkou demonstraci, která proběhne v předvečer svátku – 2. října, a na decentralizované akce, jež mají narušit oslavy konané 3. října. Na mobipřednášce chtějí zástupci organizátorů mluvit o tom, proč je třeba přenést do ulic transnacionální solidaritu proti posilujícímu nacionalismu, v čem jsou pro německý nacionalismus důležité německá jednota a Drážďany, jakou roli hraje německá dominance v neoliberální Evropě a co hodlají během oslav narušovat.

#dresden0310
#nationalismusistkeinealternative

Přednáška se uskuteční ve středu 7. září od 19hod v prostorách žižkovského Autonomního sociálního centra Klinika.
MASOO --- 12:01:34 11.7.2016
We can not forget the genocide of #Srebrenica.
KMINKA --- 7:37:08 13.6.2016
Přijď v pondělí 13.6. vyjádřit svůj nesouhlas s represemi a Martinovým uvězněním ke Krajskému ředitelství Policie v Praze. Začátek v 19.00. Nezapomeň si vzít hlasité náčiní – Martin je zavřený jen o pár ulic dál a byla by škoda ho nepřijít pozdravit. Takže pokličky, řehtačky, bubny, píšťalky, trubky, práskačky, bannery a další srandy s sebou. Jak sám několikrát napsal, slyší úplně všechno a naše pozdravy jsou pro něj nejsilnější morální podporou. Tu obzvlášť v těchto dnech potřebuje.

Demonstrace proti represím a na podporu Martina, Anarchistická Federace @ 2016-06-13 19:00:00 | radar.squat.net
https://radar.squat.net/...A1-federace/2016-06-13/demonstrace-proti-repres%C3%ADm-na-podporu-martina