Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Tinitus - komu hučí v palici?.:) - rady, prevence, co s tim?
VANJA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KAIRRA --- 13:33:40 19.3.2018
pomalu jsem dokončila (po půl roce, děsný) celé kolečko s tím, že u mě to sluchem jako takovým to u mě není. Stihli mi najít cervikální syndrom, posun čelistí a latentní tetanii. To poslední se týká nerovnováhy některých prvků v buňkách a začali do mě prát magnesium v koňských dávkách. Na internetech jsem zjistila, že dlouhodobý deficit magnesia významně zvyšuje výskyt problémů v oblasti vnitřního ucha a že po dlouhodobé terapii může nastat zlepšení (to jsem teda zvědavá). Ale taky to může bejt od těch čelistí. Nebo od obojího. Nebo od něčeho jiného. Nebo jen tak náhodou. Takže tak asi k doktorům.
Nemůžu říct, že bych se s tím už úplně naučila žít, někdy jsou horší dny, při nachlazení nebo kolem menstruace pravidelně, mívám pořád krize. Stavíme přes rok dům (tedy déle než mám tohohle miláčka) s oknama s trojsklem a já se bojím jak tam budu usínat, mívám obavy z nových míst, hotelů, létání jsem dočasně úplně zatratila. Jinak tedy normálně funguju a občas na to třeba půl dne vůbec nemyslím, tak snad dospěju do fáze kdy mě to bude jen lehce otravovat a ne vyloženě kazit život.
Jo a tráva mi to dost zhoršuje, takže i tohle potěšení jsem zkrouhla na příležitostné akce.. :/
NOPOLICE --- 17:33:30 18.3.2018
Já bych nebyl takovým pesimistou, vývoj jde dopředu a to i v týhle oblasti. Sice nic není ve fázi, kdy se to dá použít, ale je několik výzkumů obnovy vlásových buněk, který jsou do 2. fáze testování (velká skupina lidí), to před 10 lety vůbec nebylo. A taky je posun i na neurologickým poli, takže hlavu vzhůru :)
LOBOOMF --- 14:29:30 18.3.2018
No já abych řekl pravdu, jsem smířenej s tím, že nikdo a nic mě nezbaví toho heavymetalu, prostě dokud budu žít bude znít :-)
VANJA --- 16:39:26 16.3.2018
no ja se obavam, ze o tinnitu se toho moc neví. Byl jsem u u řady specialistů, a vicemene mi nicmoc nerekli ani oni. Veškerý léčebný kůry byly spíš metoda pokus-omyl, a musim říct, že zatim teda jen omyl. :)
LOBOOMF --- 9:39:25 16.3.2018
TOTAL_MANGEL Hele kouknul sem se na to celý pln očekávání, ale nakonec je to takový hezký povídání o tom týpkovi a typce a o tinnitu se tam dozvíte hooodně málo, takže si myslím že to není moc dobrý video co se týká otázek k tinnitu, jakože psychologický profil těch dvou je fakt legrace, ale fakt o tinnitu se tam dozvíte hooodně málo...
LOBOOMF --- 9:36:48 16.3.2018
Tráva je jedna z věcí, bvez který bych si to hodil už dávno.... vzhledem k tomu že mám T už 10 let, k tomu párkrát bylo i namále... tráva je nejlepší páč vám dá dost důvodů zapomenout aspoň na tu chvilku že máte heavymetal v hlavě. Za mě Jednoznačně Pomáhá!
ATOMSK --- 10:46:48 28.2.2018
Jak to máte s kouřením trávy při tinnitu, pomáhá vám to nebo spíš škodí? Já třeba většinou na nějaký šum v uchu díky tomu zapomenu.
TOTAL_MANGEL --- 15:39:44 27.2.2018
Nechcete to někdo, skouknout a poreferovat ? Já Duška nemusim

Duše K - tentokrát o uzdravení z tinnitu a endometriózy
http://www.youtube.com/watch?v=jauoxA5WoqM
LOBOOMF --- 10:22:11 8.2.2018
PROTEKTIK --- 9:34:52 30.1.2018
A co tohle, někdo nějaká zkušenost?
Exploding head syndrome - Wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Exploding_head_syndrome