Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
GateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
GECKON
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GECKON --- 21:22:10 31.3.2012
BURAN: ah.. asi mi někde unikla textura :)
bohužel v pátek mi odešlo PC, a nové komponenty mi dojdou nejdříve v pondělí, které pravděpodobně promrhám celý den instalacemi, takže oprava chvíli potrvá :(
Dost mě to štve, protože jsem toho chtěl stihnout nejvíc právě přes víkend.

Alespoň prozradím plány na příští týden. Bude zresetována Mining Colony, mapa bude zároveň zvětšena z 1400x1400 na 2500x2500 a přibudou 3 až 5 nových bran, které si budou moci koupit města, případně outposty (protože do měst se mohou teleportovat ostatní hráči, zatím co do outpostu nikoli).

Dále se přesune i těžba dřeva v Kingdomu do Mining Colony. V současné době to mezi nováčky vyvolává zmatek, a je to silně nepraktické i vzhledem k nemožnosti obnovit mapu Kingdomu. Dosud to vpodstatě bylo řešitelné pouze další mapou, čemuž jsem se chtěl také vyhnout, ale naštěstí verze 1.2 přináší novou možnost, jak tuto situaci vyřešit, podle mě, velmi zajímavým způsobem ;)

Pro lepší zabezpečení divočiny v Kingdomu pravděpodobně přibude ještě jedna skupina zelených nicků pro nováčky, kteří přejdou z Rogue lands, než se aklimatizují na nový způsob života. Zatím si jen nejsem jist názvem, respektive váhám jestli je vhodnější Wanderer, nebo Traveler, ale spíš to bude to druhé. V praxi by to měla být skupina totožná s Residentem, ovšem bez možnosti jakékoli úpravy mapy v divočině, a teoreticky i bez možnosti vstupu do Chaosphere. Cestovatel by měl přejít v Residenta automaticky pár dní (asi týden) po tom, co se stane členem nějakého města. Důvod je prostý: už jsem se párkrát setkal se snahou hráčů zakládat stavby z povolených materiálů i když ještě nebyli členy žádného města. Jednou jsem musel odstraňoval pole založené v poušti, jindy zase první domečky pro připravované město hráčů, kteří se nakonec staly členy již existujícího města. Této anarchii v mapě kingdomu se tímto řešením předejde, a já pak nebudu muset mít strach během mé nepřítomnosti ve hře, že někdo bude, byť nechtěně, porušovat pravidla :)
BURAN --- 15:12:38 31.3.2012
vsiml jsem si, ze pec kdyz hori tak je to uplne jina pec :)
jako nevadi mi to ale vypada to divne ;)
SKY_MAX --- 16:32:08 26.3.2012
???: 50k je hodne? za jednu noc máš úplně zadarmo 15k za blazery.. dát tomu 4 herní noci, což je necelá hodka.. nezapomeň že je to server pro hardcore hráče, otázka pak zní: jak moc je to teda server pro tebe :D
nechci žádný flamy, jenom tak konstatuju ,)
GECKON --- 16:24:22 26.3.2012
???: tyjo, občas z tebe vypadne i nějaké moudro, takže tě nechci zacházet do systémového ignore, ale tvé nářky i výši cen se snažím ignorovat už delší dobu..

..napadá mě snad jen kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten brečí. Já si za cenami stojím, a nehodlám to všem zjednodušovat jen proto, že zde hrají i jedinci neschopni vydělat si větší částky. Zvláštní je, že jsou zde i tací, kterým zde vydělávat nejen že nečiní problém, ale někteří vynalézají i mechanismy, které jim zajišťují finance i bez větší nutnosti trávit pak dlouhé hodiny v dolech. O svém vypovídá i fakt, že tam má svůj outpost i jednočlenné město.

Jinak, kolem 50k a snad i víc, se budou pohybovat ceny bran (do mining colony) pro plánovaný prodej městům/outpostům.

---

Také rozhodně nepočítám s ničením outpostů pomocí TNT. Jediné, co ještě tak zvažuji jsou výbuchy creeperů, a to jen za předpokladu, že najdu systém jak docílit následného obnovení outpostu s nějakou časovou prodlevou.
??? --- 15:38:48 26.3.2012
GECKON: pri cene 50k? hodne dlouho ne...

ale urcite se daji zvazit loupezne vypravy :)

jen by to chtelo nejakou moznost probouravani se do zcela zazdenych budov... nejen ender pearlu, ale treba i TNT a par dalsich
GECKON --- 15:28:49 26.3.2012
News: První outposty přináší první konflikty :)
Snad se brzy přidají i další ;)
GECKON --- 13:53:50 26.3.2012
v Chaosphere vznikají první šarvátky mezi outposty Oasis a Hnízdo :))

Nejen že došlo na vykrádání a zabijení mezi hráči, ale dnes to odnesly i první nevinné oběti - villageři outpostu Oasis :)

Pro ty, co si myslí, že dokáždou zabezpečit své obydlí.. nezapomínejte na teleportrační perly z endermanů ;)
GECKON --- 14:43:42 24.3.2012
takže opět jsem updatoval bukkit.. byly problémy s dropy ze stromů (jablka a sazeničky)

SKY_MAX:
- teď už to zas jde :)
SKY_MAX:
- dekoraci pořešíme hned jak tě tam vychytám online :)
- bone swamp potrebuje opravu, ktera chvilku potrva :/

Brana do Chaosphere byla otevřena. Nyní je oficiálně možné zakládat outposty. Už jsou tam 2 :)

Návod je zde: http://www.gatecraft.cz/-information-/-wiki-/-towny-outposts-
SKY_MAX --- 10:35:11 24.3.2012
GECKON: zkoušel jsem ten glow stone z red stone blocku zlatym ktumpáčem a nějak to nefachá ..
SKY_MAX --- 10:17:26 24.3.2012
už čekám asi půl hodiny u bone swamp a furt žádnej nether wart :'( jaktože to..

p.s. a zmizela mi "dekorace" nicku za donaci..


p.p.s. rád bych si koupil outpost v chaosphere až to bude možný )