Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
GateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
GECKON
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DEII --- 17:36:41 11.7.2016
Jak jsem bloudil v Mining Colony?
GateCraft Event - Orienteering 09.07.2016
https://www.youtube.com/watch?v=ydeX5UyE-2g

Lodky dosly! :)
GECKON --- 15:34:12 17.4.2016
Metropolis prošel další proměnou. Brána nyní vede do nového světa s původní městskou scenérií (nikoli tou post-apo). A co víc, v truhlách se vzácně nacházejí i epické itemy. V kanalizacích jsou to 2 varianty: Undertaker, EarthSplitter. V mineshaftech uvnitř hor kolem měst je těch variant dokonce 5: Undertaker, EarthSplitter, Scalpel, MoltenBlade, Balance.
MALY_BOBIK --- 17:28:58 30.3.2016
Tak to se asi po letech otočím kouknout jestli mi tam to město ještě stojí :)
GECKON --- 22:26:36 29.3.2016
Velký update!!!

Svět Chaosphere se zdá být relativně bezpečný a tak vedení Prime City rozhodlo stáhnout své stráže a ušetřit tak nějaké drobné v městské kase. To ale znamená, že se po letech opět vrací do Chaosphery nelítostné bezpráví, kde je možné zabít a okrást kohokoli.

Teď se určitě zaradovali všichni milovníci PvP :)

Stále je ale možné vycestovat do Chaosphery jako skupinka pod vzájemnou protekcí, a to pomocí nového příkazu /party. Tímto příkazem je možné vytvořit skupinu hráčů, kteří se navzájem nemohou napadat ani 15 minut po vystoupení z této skupiny. Na našem oficiálním webu v sekci příkazy je jejich detailní popis.

Také města světa Chaosphere, jmenovitě Netherris a Withador, slouží jako protekční oblast, kde není možné napadat ostatní hráče.

Při PvP ve světě Chaosphere z tvé zavražděné oběti vypadne nejenom drop z inventáře, ale i její hlava s detaily o smrti. Hlavu si je možné položit u sebe doma ve městě. Informace z ní zůstanou uchované, a ostatní si je dokonce mohou kliknutím zobrazit. Hlavu je možné opět sebrat (klasicky vytěžit) a položit, či schovat jinam.

A aby toho nebylo málo, na GateCraftu máme nový kombinovaný skill a spell v jednom. Jedná se o nekromancii. V Prime City je nový NecroMage, který učí nové recepty, jak si craftit spawn eggy na nemrtvé společníky. Na základním nultém levelu je to Skeleton Horse a na prvním Skeleton Warrior (lučišník, či melee s mečem, dle vlastní volby). Vyšší skill umožní učit se lepší recepty, a udržet si silnější společníky po svém boku.

A na závěr.. Byl zvýšen i drop rate Revenant Bones, které jsou pro nekromancii nezbytnou součástí. A když by někdo v Chaosu někam zapadl, jednou za 6 hodin může použít příkaz /unstuck.

Detailní informace budou doplněny na oficiální stránky v průběhu tohoto týdne.
GECKON --- 21:42:29 30.12.2015
V Chaosphere byla otevřena nová lokace, tzv. Enderia. Je to první místo na serveru, kde permanentně spawnují Endermani, takže tu lze farmit ender perly. Z endermanů vzácně vypadnou i díly z nového setu armoru "Ender Skin", který částečně pomáhá eliminovat cooldown na teleportech. V této lokaci se nachází i chrám s poklady, kde se občas objeví "Eye of Death" s novým enchantem "Knowledge Keeper". Díky tomuto enchantu jeho držitel neztrácí experience (levely), pokud umře. A jen ti největší luckeři zde mohou najít i jinak nedostupný Beacon, ale jeho výskyt je opravdu takřka mizivý.

Co se zmíněného setu "Ender Skin" týče - při jednom dílu přidává 1 teleport bez cooldownu za 60 minut. Takže v případě potřeby rychlého TP ušetří 1 manu jednou za 60 minut. Dva díly této skládačky zrychlují charge na 30 minut. Při třech dílech dokonce na 15 minut. Pokud má hráč komplet, zvyšuje se kapacita z jednoho charge na 2, takže po 30 minutách nošení se může hrdina 2x teleportovat bez potřeby plýtvat manu.
KYRBI --- 18:15:17 25.12.2015
Ahoj, dneska se bude v Ironu rozsvěcovat stromek, budou rozdávat dárky pro všechny + bude ohňostroj. Přijďte dnes ve 20:00. :)

A doporučuji všem na tuto událost si snížit jas na normál.

[http://i.imgur.com/CGhwO4K.png]
PIZBA --- 14:19:55 25.12.2015
GECKON: jenže ten error log je strašně dlouhá kupa anglického textu a vytáhnout z něj něco užitečného je pro mě nadlitský úkon. Javu jsem naistaloval novou tak se tedy zkusím vrtat v tom nastavení.
GECKON --- 13:43:55 25.12.2015
V Chaosphere teď despawnují itemy po delší době (než je klasických 5 minut). Tento svět má speciální nastavení a item despawn time byl zvýšen na 20 minut. To dává větší šanci doběhnutí ke svým itemům ;)
GECKON --- 13:43:22 25.12.2015
Je mi líto, ale s tím padáním při připojení toho moc nezmůžu. Doporučuji prohledat google podle error logu. Příčin může být hned několik, od špatné verze javy, přes špatné nastavení ve hře (například načítání chunku), až po napiču OS Windows 10.
SKY_MAX --- 12:50:13 24.12.2015
V chaosféře jsem teda měl možnost vyzkoušet jenom maze u bran, těžený quartzu v kráterech a witchčí dungeon v bažinách, ale byla to pecka :)
těšim se jak po státnicíh tam budu pečenej vařenej