Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Očkování - pro a proti
ZEGA
Tato diskuze má sloužit primárně pro rodiče a jejich zkušenosti s očkováním svých dětí. Vítáni jsou jak rodiče, kteří své děti očkují, tak neočkují, nebo pro rodiče, kteří žádají individuální přístup.

Prosím o diskuzi na úrovni!

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FARIN --- 17:32:02 30.6.2014
FLY_EVELINE: zrovna tohle je dost manipulativni clanek. UZ jenom "Tvrdí vám, že chřipka vlastně není vůbec nebezpečná. " Ano je. To ale to o vhodnosti ockovani proti chripce pro nejakou cilovou skupinu ci dokonce jinene ockovani nerika vubec nic.
CONTRAS --- 14:07:47 30.6.2014
Ja si o tom myslim, ze je to dobrej navod, jak se postavit k ockovani. Sice ten zaver je opet v duchu: Kazdej, kdo ma nejakou pochybnost o vakcinach, je naprosto vylizanej idiot, kteryho stezi pochcat ve skarpe, ale kdyz nekdo nechce nebo nemuze projit tim zjistovanim relevantnich informaci nebo neumi vyselektovat panicky weby, klidne si tohle muze vzit jako vzor. Stejne jako kazdej jinej podobne upenlivej clanek o ockovani. Paac ve finale je to sumak.
FLY_EVELINE --- 11:22:39 30.6.2014
zdravím, tohle vyšlo minulý týden na D-Fensu, je to překlad jednoho zahraničního článku. Co si o tom myslíte?

Drazí rodiče, lžou vám
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014061901
CONTRAS --- 23:36:12 22.6.2014
...a helemese kafemlejnek (oboustraně samozřejmě)

http://video.aktualne.cz/...e=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=B&utm_term=position-0

...jen kdybych pochopil, proč se debata stočí na kojeneckou úmrtnost, když je řeč o autoimunitě a tom autismu teda....jakou to má souvislost s očkovánim.... že vakcína nezabíjí??? no eště to! ...proč ta lékařka zastánkyně tváří v tvář tý elekový zase plácá... ale i pobaví, jak vyprví, že rodiče v ordinaci seznamuje s vedlejšími účinky :)

přehrajme si to:

Rodič: Slyšel jsem, že to může mít nějaký vedlejší účinky.?
Lékařka: Maximálně zvýšenou teplotu....ale to znamená, že očkování zabírá!
CONTRAS --- 21:25:38 15.6.2014

Ale jiste, kamenna sul je základní surovinou pro vyrobu chloru, zajed se podivat do Neratovic, do mistni chemicky, kde uhlidas nekonecny vlak, ze ktereho vykladaji sul a skladuji v ohromnych halach, pak z toho udělají solanku, ohreji a elektrolitickou cestou oddeli chlor, ktery se potom vyuziva na vyrobu moc fajn veci, jako je treba PVC (polyvinylchlorid) a tak podobne. A kdyz uz v tech Neratovicich budes, radsi tam slovo rtut nevyslovuj, nemaj ji tam radi.
SALVATOR --- 21:38:41 14.6.2014
Ahoj. Jen tak náhodou procházím kolem, tak sem chtěl jen vzkázat těm, kteří maj problém se rtutí a hliníkem ve vakcínách, abyste okamžitě přestali jíst kuchyňskou sůl v jakýmkoliv množství, protože ta sračka je z poloviny tvořená bojovým plynem - chlorem!!!
LAMIA --- 8:45:38 18.5.2014
Farmacie jakoby na zdraví nezáleželo - Deník Referendum
http://denikreferendum.cz/clanek/18010-farmacie-jakoby-na-zdravi-nezalezelo
ač jde u klinických testů o obecný problém, myslím, že se to sem hodí. Očkovací látky jsou na tom stejně.
Pusťe si video.)
XSEDKA --- 20:21:37 7.5.2014
BEBERA: Na Vitalia.cz je článek od Mudr. Vavrečky o klíšťové encefalitidě (název “Dnes je v kurzu klíště, co nám píchne příště?“) a pod ním je docela výživná diskuze, pár případů tam najdeš.....

http://www.vitalia.cz/autori/jan-vavrecka/
BEBERA --- 14:28:00 7.5.2014
Kamarádce se týden po druhém očkování proti klíšťové encefalitidě spustila záhadná reakce - těžká únava, bolesti kloubů, hlavy, otoky, ze všeho nejvíc to vypadalo jako rozjetí boreliozy při oslabené imunitě, až na to, že borelie vyšla víceméně negativní v obou testech. Veškeré ostatní testy vyšly naprosto v pořádku. Mohli byste mě prosím nasměrovat na nějaký medicínský web, kde bych mohla najít popsané podobné případy? Díky
LAMIA --- 11:30:56 20.4.2014
Biologické čtvrtky ve Viničné; P. Šebo: Západní dekadence versus Příroda; přednáška
https://www.youtube.com/watch?v=ApWEj2XJ5pA

přednáška zmiňovanho Petra Šeba na biologických čtvrtcích.

jsem tam byla a přednáška byla směřovaná pro biology. Pan Šebó byl dost brutální v tom jak se vyjadřoval k neočkovacím rodičům, ale přesto jeho přednáška přesně ukazuje mimo jiné na problematiku dnešní nebuněčné vakcíny černého kašle (na který je odborník). Pro mne dost zajímavé povídání i když nemusíte všemu rozumět, je zajímavé slyšet o očkování proti černému kašly to samé, co si myslím já co dceru proti němu neočkuju, od člověka co vyvýjí vakcíny.

A jak tu někteří hájíte ty "zlé farma firmy" poslechněte si to také. Smutné pravdy a širší kontext.