jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Očkování - pro a proti
ZEGA
Tato diskuze má sloužit primárně pro rodiče a jejich zkušenosti s očkováním svých dětí. Vítáni jsou jak rodiče, kteří své děti očkují, tak neočkují, nebo pro rodiče, kteří žádají individuální přístup.

Prosím o diskuzi na úrovni!

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LAMIA --- 11:30:56 20.4.2014
Biologické čtvrtky ve Viničné; P. Šebo: Západní dekadence versus Příroda; přednáška
https://www.youtube.com/watch?v=ApWEj2XJ5pA

přednáška zmiňovanho Petra Šeba na biologických čtvrtcích.

jsem tam byla a přednáška byla směřovaná pro biology. Pan Šebó byl dost brutální v tom jak se vyjadřoval k neočkovacím rodičům, ale přesto jeho přednáška přesně ukazuje mimo jiné na problematiku dnešní nebuněčné vakcíny černého kašle (na který je odborník). Pro mne dost zajímavé povídání i když nemusíte všemu rozumět, je zajímavé slyšet o očkování proti černému kašly to samé, co si myslím já co dceru proti němu neočkuju, od člověka co vyvýjí vakcíny.

A jak tu někteří hájíte ty "zlé farma firmy" poslechněte si to také. Smutné pravdy a širší kontext.
CONTRAS --- 22:34:39 19.4.2014
???: ja si nemyslim, ze doktori skodi, ten kontralink byl v podstate zas jen extrem, jen me nekdy prekvapuje, jak doktor muze bejt zabednej...
CICHLASOMA --- 12:04:16 19.4.2014
???: V tom případě se omlouvám, to jsem opravdu nepochopil, že tu povinnost sice považuješ za rozumnou, ale neprosazuješ ji.
(Pokud jde o finanční stránku, s tím, aby podmínky hrazení čehokoli stanovovala svobodně sjednaná případná pojistná smlouva, bych vřele souhlasil.)
??? --- 11:56:29 19.4.2014
CICHLASOMA: Ale nikoho nenutim povinne se ockovat - jen bych mu dal v takovem pripade plnou zodpovednost (vcetne financni) k tomu postarat se o komplikace. Nevidim v tom vbuec problem.
CICHLASOMA --- 11:51:54 19.4.2014
???: Vím o Tobě, že považuješ povinné očkování za rozumnou míru "ochrany před svobodou", vím, na co reaguješ těmi veselými kartinkami, a to mi tak nějak stačí.
??? --- 11:44:07 19.4.2014
CICHLASOMA: Klidni se v oznacenich lidi o kterych nic nevis.
A prave kvuli takovym jako to tu nezabalim definitivne. Nikoho nasilim k nicemu nenutim - vzdyt to mas o radek nad tim. At si z mych postu vezme co kdo chce.

Pro me za me - at se klidne lide staveji na hlavu a odrazi usima ci behaji nazi pomazani zelenou zelatinou po Vaclavaku. Ale dejme vsem sanci podivat se na veci z vice uhlu a pomozme lidem co nedokazou chapat souvislosti tim ze jim je vysvetlime pro ne srozumitelnou reci driv nez je odrbe nejaky vykuk ci prodavac teple vody.

Uz jsem to psal mockrat. Pokud to tu chcete mit jako sektarske doupe lidi co se potrebuji poplacavat po zadech "jak to tem doktorum nandali" prosim.
CICHLASOMA --- 11:36:22 19.4.2014
???: "Co si pak kdo z toho vybere je jen na nem."

Zvlášť když grázlové, jako jseš Ty, budou k očkování násilím nutit.

"Jinak bych to tu radsi zabalil, protoze me to tu nezdrave masiruje koronarky."

Buď tak hodnej.

CICHLASOMA --- 11:28:50 19.4.2014
LAURA: Že to vede nevyhnutelně ke smrti dítěte si ale myslíš Ty, nikoli ti rodiče, má-li článek pravdu. V tomhle s Oscurem naprosto souhlasím, že je to poněkud extrémní projev stejné svobody, jaká umožňuje neočkovat.
CICHLASOMA --- 11:19:14 19.4.2014
EDERA: Tak víš co, to by byla škoda nevypustit z držky aspoň jen tak na okraj, že hipíci a neočkovači vůbec jsou šílenci, když má tu vzácnou možnost mluvit "k národu".
??? --- 8:09:22 19.4.2014
ALI_EN: Hodne me desi to prohlaseni: "prachy delaj divy" Doktor co nyni v tomhle ekonomickem marasmu zdravotnictvi bere uplatky je hnuj.
A pokud to nekdo dela jako pacient, mel by je ihned druhou rukou hlasit na policii-protoze takovy doktor si nezaslouzi existenci a vetsinou, co tyhle typy znam, nejsou krome dobreho PR v nicem lepsi.
Nechci pracovat v medicine vychodne-byzantskeho typu.

Druhou veci je, ze zdravotnicti je tu brutalne podfinancovane (zvlaste v osobnich nakladech) a je jen otazkou casu kdy tu doktori vymrou (prumer veku PLDD je 58let!!) ci zdrhnou.
Ale co neni v tomhle state podfinancovane,ze?