Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
POROD DOMA příznivci vítáni
GIDDY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 13:24:28 24.3.2017
Narazila jsem na zajimavý fotky :)

Powerful NSFW Photos From The 2017 Birth Photo Competition Prove That Moms Are Badass
http://designyoutrust.com/...hotos-from-the-2017-birth-photo-competition-prove-that-moms-are-badass/
LAMIA --- 22:11:45 7.3.2017
Moc vám všem díky! Jsou to pro mne důležité impulzy.
ADD --- 16:36:44 7.3.2017
LAMIA: Poprvé jsme starší dítě odvezli na začátku porodu k babičce, kde setrval asi tři dny, podruhé oba syny ke kamarádům, kteří je dva dny i vodili do školky a vyzvedávali. Pro mě jsou dva lidé u porodu (muž a PA) přesně akorát, děti bych v tu dobu v domě nechtěla, a pár desítek hodin jen pro miminko jsem ocenila. U nás se děti vždy na další dítě děsně těšily a zároveň pobyt mimo domov braly jako zpestření a pak si užívaly už trochu rozkoukaného bráchu.
HARRIS --- 15:50:32 7.3.2017
LAMIA: Mně dcera (3roky) během rození docela rušila. Bylo ráno, během kontrakcí jsem jí chystala snídani, oblékala ji a prostě probíhal typický domácí ranní provoz (čerstvě z postele vyoraný muž šel venčit psa). Když jsem si šla dát sprchu, tak dcerka vlezla za mnou do vany a brebentila. Muž se vrátil, ale nebyl moc použitelnej, tak jsem nakonec zavelela, že jedem do porodnice, že s těma dvěma za zadkem neporodím :) V porodnici jsem si zalezla do sprchy a muže s malou poslala na tu hoďku rození o patro níž do bufáče na zmrzku. Dcerka to všechno brala úplně v pohodě. Měla radost, že vidí čerstvého bráchu, hrozně se na miminko těšila.
Jestli budu ještě někdy v životě chystat domácí porod, pozvu si nějakou kámošku na hlídání.
YEETKA --- 21:33:40 6.3.2017
LAMIA: naší dceři bylo taky dva a půl.. probudila se nad ránem a to s příchodem pa a jejích čtyř dětí...
posadila se mezi ně ke krbu manželovi na klín.. ostatní děcka si dávaly čaj a u toho sledovaly, jak přichází na svět druhá dcera.. žádný pláč, jen docela zajímavý dění v domě.. ještě u nás byla přítelkyně se svým tehdy čtyřletým a ten se taky probudil až na samý konec a koukal v druhé řadě s takovým povzbudivým a vědoucím úsměvem..
bylo to hodně surrealistický, ale dokonale harmonický a propuklo veselí, když se dcera narodila.. muselo se to oslavit pohádkou, koláčem a pochopitelně dalším čajem..
LAMIA --- 14:28:46 6.3.2017
OXIS: Díky moc! Snažím se na to vše udělat nějak názor i když mi je jasný, že to nakonec bude uplně jinak:)
OXIS --- 14:10:10 6.3.2017
LAMIA: synovi bylo 2,5. Probudil se o půlnoci, protože se počůral a chtěl sundat plínku, šel za ním muž, což byla asi chyba, protože na něj v noci není zvyklý, probral se a chtěl mě. Ale já už měla kontrakce, u kterých jsem potřebovala být sama se sebou. Takže v pauzách jsem si s ním lehla, ale nestihl během nich usnout a v kontrakci vždycky plakal, ať si k němu lehnu. Muž z toho na nervy, že dítě bude mít trauma, atd. Nakonec jsem musela sama utéct do koupelny a syn se konečně úplně probudil, uslyšel na stavění kolejí a šel a od tý doby nezájem o mámu :). Bráchu okouknul, před novým usnutím kolem čtvrtý chtěl ještě přečíst pohádku :). Bráchu miluje, trauma nemá.

A dneska je to rok, ach.
LAMIA --- 9:59:16 4.3.2017
Prosím máte tip na nějaký text o starších dětech u/mimo porod/u? Nebo třeba vlastní zkušenosti?
SHIVA42 --- 14:33:48 2.3.2017
TABBY: taky jsem prenasela skoro dva tydny :)
YEETKA --- 13:45:28 1.3.2017
KERRAY: no joo ;) při prvním porodu to byl pracovní vztah a za pohotovost jsme nic neplatili a za setkání jenom jednou a pak už ne.. je ale fakt, že jsme si padly do oka už to první setkání... ostatní domo pa, ale taky za pohotovost nic nechtějí a pokud vím, tak ani většina těch šikovnějších dul..