Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Gentlemans style aneb modern man and his world (blog style)
KOUDY
Vse co spravny muz potrebuje k zivotu..Tematicke obrazky, diskuze apod.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 8:17:10 27.3.2015
T_Y_L: Díky!
T_Y_L --- 3:53:34 27.3.2015
???: Cena byla 17 490, což plus mínus odpovídá tomu co mají na webu jako exclusive. Trojdílný by byl asi za 23 (pro srovní v tom Bernhardtu by 3 dílný oblek ze stejné látky vyšel asi na 35 tis. Kč, při tom v nějakých základnějších látkách se myslím až tak neliší). Kolik přesně je sako a kolik kalhoty nevím - ale pohledem na jejich ceníky bych řekl, že sako kolkem 12 a kalhoty kolem 5.
??? --- 17:23:26 26.3.2015
T_Y_L: Můžeš jenom tak pro ilustraci napsat přibližnou cenu? Ideálně za kalhoty a sako zvlášť, jestli to tedy jde...
T_Y_L --- 15:17:59 26.3.2015
Přidám svojí pozitivní zkušenost s Le Premier. Před měsícem jsem tu psal, že do toho půjdu a měl jsem trochu obavu o střih (protože na lookbooku mají kratší sako slim kalhoty, které se mi moc nelíbí). Teď už mám oblek od nich doma. Moje obavy byly do velké míry rozptýleny a za mě jednoznačně spokojenost. Co mě hodně vyhovovalo už na začátku (ale nechtěl jsem zatím nic psát, dokud nebyl výsledek) je proklientský přístup. Z toho jsem měl skutečně dobrý pocit.

Chtěl jsem trojdílný oblek z látky Ariston. MTM má některé nevýhody, že s některými věcmi nelze hnout. Naštěstí moje požadavky co se týče saka a kalhot to nijak významně neovlivnilo. Co se střihu a délky saka a šíře kalhot týče, tak jsme se i shodli, že slim fit varianta není úplně pro mě, takže návrh byl dle mých představ. Nevýhoda MTM se ukázala u vesty (které se dělají asi relativně málo) a tak některé mé požadavky (jako klopy a plná záda) nejdou. Zde se ale ukázal proklientský přístup, který mi vyhovuje. Domluvili jsme se (bylo mi to i navrženo), že se po vestě zkusím podívat jinde a pokud bych nenašel, nechám si ji udělat u nich. Toho nakonec využiji a když jsem se ptal, zda bych tedy od nich mohl koupit knoflíčky na vestu (aby byly shodné) tak mi řekli, že je dostanu k obleku jako bonus.

S výsledným produktem (tedy dvojdílný oblek) jsem velmi spokojen a velmi pravděpodobně jejich služeb zase v budoucnu využiji.

Vestu chci nakonec řešit u Bernhardta, našel jsem tam úplně stejnou látku, a co se týče vest, jsou podstatně variabilnější. Od nich mám jeden konfekční oblek a jsem s ním spokojen. K nim jsem nakonec nešel proto, že oblek z vybrané látky by u nich stál asi o polovinu více, než v Le Premier (ale samotná vesta je dražší asi jen o tisícovku).
GHOSTSTALKER --- 15:10:36 26.3.2015
T_Y_L: Hele, ja bych si toho asi take nevsiml (obzvlast tech veci, co proste nejsou bez zpetneho zrcadla, ktere ve FS nemaji, videt) a oblek prevzal. Nastesti jsem od zacatku chodil se snoubenkou a ta na nich nenechala nit suchou :). Plus jsme od zacatku delali fotky s ohledem na tu recenzi, co tu probehla, a konzultovali to s par krejcovymi tady na Nyxu. A po posledni schuzce jsme to ukazovali i v Le Premiere (kam jsem mel cestu pro kosili, ne ze bych si sel cilene stezovat), a i tam nas ujistili, ze napr. ta ramena nejsou v poradku ani u slim obleku, jak se nas ve FS snazili presvedcit - v podstate kazda druha reakce "To Xko u slim fitu vzdycky je," "Takhle to ma byt", "To se spravi prezehlenim", "Fotky na netu, se kterymi srovnavate, jsou retusovane", apod. Pritom pak se clovek podiva na saka, ktere nosi sami, a tyhle problemy tam nejsou..
GHOSTSTALKER --- 14:57:54 26.3.2015
T_Y_L --- 14:56:20 26.3.2015
GHOSTSTALKER: Musím řici, že máš tedy dobré oči na ty chyby. Některých těch věcí, jako je látka v podpaží, nebo některé ty vlnky bych si asi nevšiml a patrně bych se nechal ukecat na převzetí (i když samozřejmě naživo to může být více vidět, než na fotkách). A je to určitě zajímavá inspirace na co si dát pozor.
NASTY --- 12:16:11 26.3.2015
GHOSTSTALKER: A co to bylo přesněji za látku? Díky.
GHOSTSTALKER --- 11:02:03 26.3.2015
NASTY: Bylo to 27k - kvuli latce. Plus 3dilny oblek. Z te jejich zakladni rady latek by vychazel asi na 19k a bez vesty na to, co pises.

Pro srovnani - nechavam si ted sit v Le Premiere za stejnou cenu ze Scabalu (zakladni rada, ne Eton).