Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Perly a nesmysly z novinových diskuzí aneb HLAS LIDU
87HIGHFLYER

HLAS LIDU

Klub pro sbírku těch největších hovadin odporujících rozumu i citu, které najdete v diskuzích pod novinovými články. Všichni víme, že lidé, co tam píší, nejsou zcela normální, přesto někdy neodoláme a jejich příspěvky si přečteme. Tento klub by měl být výpustí pro nahromaděnou frustraci. Podělte se zde o diskuzní příspěvky, které vám hnuly žlučí, šokovaly vás anebo rozesmály svou hloupostí. Můžete se s námi podělit o názory prostého člověka, které najdete i jinde, např. v blozích. Perly nalezené na nyxu posílejte do tohoto klubu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PETGRIDUS --- 15:17:32 24.3.2017
Oldřiška Barochová Konečně snad budou i v Německu tak kvalitní silnice a dálnice jako u nás.
PETGRIDUS --- 16:31:48 10.2.2017
Clooney bude tatínkem. Jeho manželka Amal podle známých čeká dvojčata - iDNES.cz
http://revue.idnes.cz/...ehotenstvi-dvojcata-kamaradi-fsb-/lidicky.aspx?c=A170210_092247_lidicky_zar


Melina Pluh Od té doby co si vzal tuto " osobu" pro mne skončíl. Jemu je to zajisté u zádele, mne dost zklamal . Určitě si mohl vybrat někoho jiného, než ženu ze zemí Arabů .
DIVER --- 11:29:20 26.1.2017
diskuse k článku: "VIDEO: Miloš Zeman dostal dar od ženy, se kterou přišel o panictví!"

Ondra Souček Rád bych viděl toho redaktora v TN.cz, co do nadpis opravdu napsal "... Přišel o panictví."
Copak nemáš trochu soudnosti a malinko úcty? Kdybys toto napsal o Kimovi tam u něj u šikmovokých, tak o to panictví ty přicházíš už několik dní v kuse...


Alik Alda zeman to tak i sam rekl

Ondra Souček Jo takto... Tak to jsem nevěděl. Nějak ho nesleduji v poslední době. Každopádně Miloš moc dobře ví co a jak má říkat :) i občas ty blbosti co řekne mají skrýt smysl :)
To nic nemění ale na tom, že to mohl redaktor napsat do nadpisu trošku jinak. Třeba "se ženou se kterou se poprvé vyspal."
ATOMIKS --- 21:46:08 9.1.2017
Zvířata s ptačí chřipkou lítají v přírodě a nikdo to neřeší, stěžuje si majitel vybitého chovu – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/...-litaji-v-prirode-a-nikdo-to-neresi-stezuje-si-majitel-vybiteho-chovu.html

Nalezen slabý jedinec, který uhynul. Tak se vyvolá hysterie s ptačí chřipkou. Úředník do místa nálezu zapíchne kružítko a udělá kruh a začne mazec s vybíjením zdravých chovů. Nikdo nesmí protestovat, všichni musí nechat vybít své chovy aby byla naplněná litera zákona. Co k tomu dodat? Než dostane úředník rozum nebude v české republice žádný opeřenec, žádné vajíčka a hlavně žádní chovatelé žádných opeřenců. Pak přijde na řadu vepřové protože bude urážet nezvané hosty islámského vyznání, takže přijde prasečí chřipka. Hovězí nikdo nebude jíst protože bude řádit nemoc šílených krav. V tom případě nebude mléko a výrobky z něho. Nám nezbude nic jiného než sbalit kufry a odtáhnout odsud pryč a uvolnit místo přistěhovalcům. Opravdu skvělé vyhlídky. Tomuhle se říká demokracie? NE! Tohle je diktatůra, totalita a genocida vlastního obyvatelstva. Opět něco co postrádá zdravý rozum tomu myslím říkají Nový světový řád. Velice smutné...

A jak chtějí kontrolovat chlazenou a mraženou drůbež , která se prodává lidem v supermarketech ??

Nesmyslné vybíjení zdravého chovu ,tento dementní přístup rádoby odborníků!!

Tak, tak, díky chytrému zákonu řízenému z EU si tu všechno vybijeme, jako třeba hovězí a pak si to budeme zase za drahý prachy dovážet, kdoví od kud. Je zajímavé, že za komančů tyto kapitalistické choroby tu nebyly.

Kolik roků nic a najednou během tří dnů ohniska na místech od sebe půl republiky. Je to umele vyvolané a je o čem psát a chovatelé a jejich drůbež je toho obětí.

Pane Helíku máte pravdu! Je tom špína a ovce to baští.
ATOMIKS --- 23:34:40 12.12.2016
k článku o tání ledovců v Antarktidě

Petr Medek, Zdice
Po, 12. prosince 2016, 22:30:33 | Souhlasím | Nesouhlasím | +7 / -1
TO JE ZASE BLÁBOL A DEZINFORMACE PRO TY, CO ČTOU NOVINKY. ANO, NA SEVERU LED UBÝVÁ, ALE UŽ NIKDO NEPÍŠE, ŽE NA JIHU SE NAOPAK ZVĚTŠUJE. PLANETA MÁ ZKRÁTKA RŮZNÉ CYKLY A LIDSTVO TO NECHCE POCHOPIT A MYSLÍ SI, ŽE VŠE OVLÁDNE.
87HIGHFLYER --- 16:20:55 2.12.2016
Diskuse ke článku: Pražská kavárna ignoruje EET i přes hrozbu sankce – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/.../422404-prazska-kavarna-ignoruje-eet-i-pres-hrozbu-sankce.html§ionId=8
jako diskuze obecne, ale tohle je slusny:

Aleš Tomšík, Praha 6
Pá, 2. prosince 2016, 13:37:40 | Souhlasím |
Nesouhlasím |
+11 / -3

Kazdy, kdo je proti EET, tak je zloděj. Poctivý podnikatel se nemá čeho obavat. To jen ti, co kradou, tak jsou proti a rozciluji se, protože jim už zvoní hrana. Pry "jde o centralizovanou kontrolu státem"...Ano,jde,a co má být? Je-li to kontrola, která ma zabránit daňovým únikům, tak je to snad v pořádku, ne?? Tedy vlastně pardon - v pořádku to neni pro ty, kteří daňové úniky mají. A furt se budou dokola vymlouvat na zásah do soukromí, a že se tak dají zjistit zákazníkovy preference...Bože, co je to za blábol, ze se tím daji zjistit nějaké zákazníkovy preference?? A k čemu zjištění takových preferencí je?? A hlavně komu? Mne je třeba úplně u pr****, že o mně mají nekde zjištěno, že si dávám kafe a perlivou vodu. Tak at to mají zjisteno. A co ma být?
MC_KALAPU --- 8:50:46 29.11.2016
Tenhle clanek (jeste k tomu na novinkach) si o tu diskuzi teda rikal hodne okate....
Diskuse ke článku: První muslimka se v USA dostala do finále Miss s hidžábem a burkinami – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/...usa-dostala-do-finale-miss-s-hidzabem-a-burkinami.html§ionId=7&page=15
87HIGHFLYER --- 0:47:55 6.11.2016
Diskuse: Američtí vojáci budou cvičit v Norsku, Moskva za to Oslu hrozí raketami - iDNES.cz
http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A161104_115546_zahranicni_jol
Pavel Nárožný 15362
Tahle diskuze by byla celkem zábavná, kdyby jí nevedli obyvatele státu, jehož armáda přišla o 5% lehké obrněné techniky při jedné dopravní nehodě