Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Wrestling - WWE, TNA, ROH a další ***
BUCKOWSKI
Bojový sport nebo divadlo? Masová zábava, oblíbená především v zámoří je kombinací obojího. Názory, připomínky, odkazy, komentáře a informace od těch co ho milují i nenávidí.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VLK_PETR --- 20:22:56 20.5.2013
BUCKOWSKI: Zkoukni. Baví mě, jak jsou na AoW rozdílný názory. Zplodil jsem něco jako parodii na recenzi. Začínám mít jasno v tom, že třeba s takovým Krupym se shodnu málokdy :D
BUCKOWSKI --- 14:35:41 20.5.2013
:)
Zkouknu - teď jsem pozadu - TNA jsem neviděl posledních 14 dní, OVW poslední 3 týdny a WWE jsem neviděl ani nepamatuju :)
VLK_PETR --- 10:36:10 20.5.2013
Extreme rules doporučuju ke zkouknutí. Dá se, ... ale fakt mě vytáčí Sheamus a jeho manýry. Jestli se takhle chová face, tak já jsem papež. Občas mám nutkání nabrat 40 kilo, zajít do wrestlingový školy a ukázat panu řediteli vápenky zač je toho loket :D (joke)
VLK_PETR --- 22:45:23 2.5.2013
VLK_PETR: A do zítra zkusím sehnat jeho rozhovory před letošní WM. On umí být zábavnej, obzvlášť když se bere s nadhledem.
VLK_PETR --- 22:44:52 2.5.2013
BUCKOWSKI: TNA začínám sledovat, ... ale musím se dostat do storylines. Čistě objektivně z toho mám lepší pocit než z WWE, ale, ... už mám hluboko zakouslý superstars z WWE.

Co mě na rozhovorech bavilo-on ten člověk chce provokovat-a podle reakcí lidí mu to jde. Má svůj názor a stojí si za ním(jo, taky s ním na 100% nesouhlasím). Ale věty jako: "Osmileté dítě kupující si figurky wrestlerů nezajímá jak moc dobře pracujete v ringu, to zajímá jak vypadáte," by se daly tesat. Nebo rozhovor po Benoitově smrti, kde obdivuju, že se udržel-tu moderátorku bych odkázal do oněch míst a ještě sprostě.

http://www.youtube.com/watch?v=DAwApr7yc64 Figurky.
http://www.youtube.com/watch?v=2utnI82Nru4 Otravná píča(jinak to napsat nejde) ve zpravodajství a relativně ledovej klid.

Ad prohlášení: Do A&E ještě nevidím. A jóga a alkohol, ... částečně asi souhlas-kdyby Hall sám nechtěl, tak mu nějaká jóga asi nepomůže-ale to se dostáváme jinam.
BUCKOWSKI --- 22:09:42 2.5.2013
VLK_PETR: Jak řikám - před patnácti lety byl Nash můj oblíbenec. Bohužel mi teď víc než jeho pohyby vadí jeho mluva - skoro už mu není rozumět, jak huhlá.

Ty prohlášení si uvědomuju 2 z poslední doby:
1) Hlásil, že v Aces & Eights nemá cenu přidávat midcardery, ale myslím, že problém byl uplně jinde a navíc Bishoff jr. i Brissco uměj vyvolat emoce u publika
2) Hlásil na DDPho a jeho jogu, když si DDP vzal pod křídla Scotta Halla. Že nějaký ohýbaní nepomůže alkoholikovi, že se všichni zbláznili. Už před měsícem jsem viděl video, na kterym je Hall střízlivej, asi o 10 kilo zhubnul a je schopen artikulovat líp, než za posledních 5 let.

Nejsem proti Nashovi vysazenej - třeba jsou ty rozhovory dobrý. Rád změním názor, tak pošli linky.

Vím, že TNA tě zatím moc neoslovilo, ale brzo začne storyline s "Blueprintem" Mattem Morganem. To by tě díky jeho rozměrům mohlo bavit, i když on se teda - na svou výšku - hýbe až moc dobře.
VLK_PETR --- 21:58:39 2.5.2013
BUCKOWSKI: Který prohlášení máš na mysli? Návrat byl slabší, ale zápas s Hunterem pro mě koukatelnej byl. (já mám slabost pro lidi, co se hýbou podobně jako já :D Takže i přes to, že jsou to dřeva mám rád Khaliho i Nashe :D).
BUCKOWSKI --- 21:49:08 2.5.2013
Nashe jsem měl rád v době nWo. Big Sexy byl král - tehdy uměl dokonce i mluvit.
Jeho návrat do WWE byl pro mě fiasko. A některý jeho prohlášení z poslední doby nezněly moc moudře.
VLK_PETR --- 21:27:26 2.5.2013
Tak jsem nakoukal rozhovory s Nashem. Ten člověk není vůbec blbej, ... ale na AoW se s tím moc tasit nemůžu, vím jak má Nashe IWC ráda :D
BUCKOWSKI --- 7:56:52 30.4.2013
Toho jsem měl rád už v dobách WCW - sice high-flyer, ale v jeho podání to vypadá jako chvat/úder s efektním trikem a né jako akrobacie