Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Hacking - hackujeme všechno
RAINBOF
5.8.2013 nový věk :) odteď hackujeme všechno.

Když to nejde silou, tak to půjde ještě větší :D.


- Omezte zbytečnou diskusi
- Uvádějte pro jaký systém daný hack je a to i když se vám zdá že je pro "všechny" jednou přijde i "něco" po Windows 7...
- pokud je něco vyloženě pitomost nebo nefunguje použijte reply nebo udělejte nový/opravný post.
- dotazy v poště :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LADYWAVE --- 17:46:48 9.7.2017
jojo...pochopila jsem, díky :)
RAINBOF --- 12:20:47 9.7.2017
SPECZ: poefili jsme v poste. podle mne cesta je jit cestou pravni. omezi se tim pachani dalsi trestna cinnost ;]
SPECZ --- 11:07:44 9.7.2017
LADYWAVE: Dalsi vec, kterou si zrejme neuvedomujes je ze resit to hackovanim je pekne pitomy - bud by bylo potreba ten server shodit celej, coz je unfair k uzivatelum i spravcum systemu a navic k nicemu nevede, protoze pokud nejsou spravci uplne tupy tak to behem par hodin nahodej ze zaloh do puvodniho stavu. Nebo by mohli smaznout jen ten "tvuj" zaznam - sice si toho v prvni chvili nejspis nevsimne nikdo, ale kdyby si nekdo ze spravcu casem vsimnul nejaky anomalie v zaznamech a zacal se v tom stourat, muze na neco prijit. Kdyz si to casove spoji s tvou mailovou zadosti a bude to chtit oficialne resit, tak prvni za kym policie prijde budes ty. A to je asi daleko min prijemna pozornost nez jaka ti vznika pochybnym zaznamem na strance kde ho muze vlozit kdokoliv.
SPECZ --- 14:26:41 8.7.2017
LADYWAVE: No, mozna by slo pozadat google aby tenhle vysledek nezobrazoval - sice to na ty strance zustane, ale google to neukaze ...
LADYWAVE --- 13:06:08 8.7.2017
Ahoj, našla jsem si tady tu diskusi, hledám pomoc u někoho, kdo prostě umí něco hacknout. Vysvětlím. Jsem soukromá psycholožka a pomáhala jsem kamarádce při rozvodu a její rozzuřený manžel mě pomluvil na internetu. Dal mě na web Podvodné firmy. Nikdy mým klientem nebyl, zkrátka jde o lež. Nicméně visí to tam a když si někdo vyhledá mé jeméno, tak mu to vyběhne na netu hned jako druhý odkaz, což prostě škodí mé živnosti. Docela jsem se tím zabývala, na podvodné firmy psala, bez odezvy, naprostá nekomunikace. I moje kamarádka má nějakého známého přes programování, který se na to díval, že by to právě vymazal, ale řekl o tom, že ta firma je registrována někde v zahraničí a je velice složité s tím něco udělat, skrátka by to neuměl. Tak nevím, i jsem schopna si někoho zaplatit za pomoc v této záležitosti. Budu vděčná, pokud budete mít někdo nějaký nápad.
??? --- 8:21:24 13.5.2017
Major cyber attack hits companies, hospitals, schools worldwide| Reuters
http://www.reuters.com/article/us-britain-security-hospitals-idUSKBN18820S

Private security firms identified the ransomware as a new variant of "WannaCry" that had the ability to automatically spread across large networks by exploiting a known bug in Microsoft's Windows operating system.

"Once it gets in and starts moving across the infrastructure, there is no way to stop it," said Adam Meyers, a researcher with cyber security firm CrowdStrike.

The hackers, who have not come forward to claim responsibility or otherwise been identified, likely made it a "worm," or self spreading malware, by exploiting a piece of NSA code known as "Eternal Blue" that was released last month by a group known as the Shadow Brokers, researchers with several private cyber security firms said.

"This is one of the largest global ransomware attacks the cyber community has ever seen," said Rich Barger, director of threat research with Splunk, one of the firms that linked WannaCry to the NSA.

The Shadow Brokers released Eternal Blue as part of a trove of hacking tools that they said belonged to the U.S. spy agency.
??? --- 1:46:04 2.4.2017
???: měl jsi být ve čtvrtek v BrmLabu... byl tam CaptureTheHack... A na backTrack už před pár lety nahradil Kali Linux ;-)
??? --- 1:32:55 2.4.2017
kdyz to nejde silou, tak se zapoji inteligence. nejenom telem, ale i duchem. Nejenom osudem, ale i nadeji.
??? --- 1:31:41 2.4.2017
nekdo backtrack + metasploit combo?
??? --- 23:14:22 1.4.2017
YUUKI_23: Já to hrál taky pomocí PWMka =) jen to bylo v C++ nikoli v basicu... kdyby ses chtěl kouknout na zdrojáky, tak tady jsou základní melodie (Kus mária, Popcorn, AcoladeF1) a tady je mechanismus přehrávání =)

A) budeš to muset naprogramovat v tom jejich programu - netuším jak, nikdy jsem s Picaxe nedělal...
B) nastavíš nějaký interrupt na vstupní pin kam připojíš tlačítko a při stisku to zahraje tu melodii? =)