Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WIL_M --- 11:02:02 29.6.2014
MICKEY_MOUSE: zkusím se zeptat kámoše, má ten samý tablet, jestli mu to dělá
MICKEY_MOUSE --- 10:56:01 27.6.2014
Zdravím, používám tablet (LG G-Pad, Android 4.4.2) s externí bluetooth klávesnicí a myší. Vše funguje, jen mám pocit, že mi při zapnutém bluetooth nějak podivně funguje wi-fi připojení. Zkoušel jsem teď něco hledat a kupovat na GooglePlay a každou chvíli to hlásilo že není připojení, pak když jsem se dostal k platbě to pořád padalo nebo hlásilo timeouty (ale internet jel, jen jaksi podivně pomalu a přerušovaně). Až když jsem bluetooth vypnul a vše zadal "klasicky" ťukáním na obrazovku, šlo všechno jak po másle. I pro odeslání tohoto příspěvku jsem musel bluetooth vypnout. Máte podobnou zkušenost, případně tušíte, co s tím nebo proč se to děje? Ještě snad poznámka, že jsem jel na své domácí wifi, žádná kavárna nebo veřejná, kde by mohlo připojení kolísat. Díky.
CYBERBUBLE --- 14:17:09 22.6.2014
zdravim, mam problem s tabletem (Samsung), v momente kdy se snazim tam neco nahrat nebo pripojit k PC, zobrazi se mi hlaska, ze software nebyl nalezen a nedokaze rozpoznat zarizeni a musi byt nahran Win. media player.Stahnout to stahnu,nejde to vsak otevrit. Co ted? Diky za rady...
MICKEY_MOUSE --- 23:01:11 21.6.2014
VLAKODLAK: TAP: Díky za info, koukám, že to nejde řešit normálně, a v tom případě na to peču. :) Ale i tak jste mi pomohli, aspoň vím, o čem to je. Díky.
TAP --- 21:52:32 21.6.2014
MICKEY_MOUSE:
Jak rozchodit Adobe Flash player na Androidu 4.4 Kitkat? | Svět Androida
http://www.svetandroida.cz/rozchodit-adobe-flash-player-androidu-4-4-kitkat-zvladne-kazdy-201402
VLAKODLAK --- 21:49:15 21.6.2014
Na uložtu nebo někde si stahnout apku, nahrat do tabletu a spustit, tak jsem to udělal u starýho Nexus 7 a videa se nekoušou a vše je ok, ačkoliv ne už všechny weby tu starou verzi podporujou, takže pak je dobrej Photon Browser, co ma flash v sobě.
MICKEY_MOUSE --- 21:28:24 21.6.2014
???: Jak jsem ale psal - na Google Play žádný Adobe Flash Player ani nic podobného od Adobe nevidím. Anebo se to instaluje jinak? V androidím Chromu nevidím ani žádnou volbu Rozšíření nebo tak něco.
??? --- 20:32:38 21.6.2014
MICKEY_MOUSE: Flash Player plugin je už nějakej pátek pro android nepodporovanej, ale lze stáhnout starší verzi a manuálně ji nainstalovat. Dlužno ale podotknout, že to není bez problémů, video se mě dost často (vlastně pravidelně) po pár minutách kouše. Může to bejt ale problém konkrétního hw (Asus Memo pad), jinde to může fungovat bez problémů. Určitě to stojí za vyzkoušení.

P.S.
ČT (resp. ivysilani.cz) má svoje vlastní aplikace pro streamování obsahu. Je to ale děs běs. Padá to, nepřehrává to, funguje to když se tomu chce, ne když potřebuješ, aby to fungovalo. Pohrát si s pluginama (viz. výše) je asi vhodnější řešení.
MICKEY_MOUSE --- 19:37:50 21.6.2014
Zdravím, mám tablet s Androidem 4.4.2, na něm prohlížeč Chrome. Když si chci pouštět živé vysílání na webu ct4sport.cz, buď vidím video jen v okně (nefunguje fullscreen ani nejdou ani skrýt ovládací prvky), anebo když přepnu na ”verzi webu pro PC“, nezobrazí se video vůbec, jen hláška, že potřebuji Flash Player, který jsem nikde na GooglePlay nenašel. Jde to nějak vyřešit? Díky.
MICKEY_MOUSE --- 22:51:49 16.6.2014
???: Omlouvám se, vidím, že jsem to napsal hodně naivně. Nicméně USB modem jsem T-mobilu už vrátil, tak už to pro mě není aktuální. V každém případě šlo o zprovoznění tohodle:
Tablet: LG G-Pad http://goo.gl/RacxGd
USB modem: Huawei e3131 od T-Mobile http://goo.gl/rzSHl5
Software (ovladače): PPP widget http://goo.gl/3B21Sn

Prostudoval jsem několik online návodů, které všechny odkazovaly na aplikaci PPP widget. Ta představuje jakési neoficiální ovladače pro spoustu USB modemů včetně toho Huawei e3131. Zakopaný pes byl ale v tom, že bylo údajně nutné "rootnout tablet", aby ty ovladače modem našly. Což se asi potvrdilo, protože když jsem zkusil PPP widget "jen tak nainstalovat", modem nenašel, namísto toho hlásil, že mu chybí "root access". A na tom jsem skončil.