Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Sčítání lidu 2011
_BENNY
vsechny informace ohledne scitani lidu, ktere probehne v breznu roku 2011. http://www.czso.cz/sldb2011/redakce.nsf/i/home
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
UNDERWORLD --- 21:04:48 31.12.2010
Ted jsem videl ty formaulare na scitani a nelibi se mi jedna zasadni vec - ze nejsou anonymni, vyplnuje se tam jmeno, prijmeni, rodne cislo, adresa, cislo bytu a potom ta data a udaje, s tim bych nemel problem, ovsem kdyby se to se mnou primo nespojovalo. Jde o to, že ČSÚ sčítání, které se prohlašuje za čistě statistické, vyžaduje, aby byly jednotlivé dotazníky s velmi podrobnými informacemi přesně přiřazeny konkrétním osobám. Vadí, že někdo má moje RČ (jakožto jednoznačný identifikátor) v kombinaci s ostatními údaji (adresa, informace o majetku).
_BENNY --- 19:25:35 12.12.2010
trochu se to tyka tematu:

Nakonec vyhovíme... - Stručné misantropické informace
http://strucny.misantrop.info/nakonec-vyhovime

Jenže já nevyhovím. Dohaduju se s úředníky, pokud mě buzerují nesmyslnými požadavky, na které nemají právo. Věřte nebo ne, nakonec je to leckdy velmi jednoduché a ouřada zjistí, že to, co bylo "nutné", vlastně k ničemu není (stejně jako z požadavků výše najednou zmizel rodinný stav i důchody).

Takže jsem napsal, že bohužel, že to je jejich problém, já jsem nezbytné informace dodal, a pokud chtějí další, tak nechť vysvětlí, k čemu je potřebují, protože pro uzavření DPP to není. Ale co já vím, třeba si dělají statistiku, v kterých porodnicích se rodí nejvíc přednášejících...

Pán z katedry mi dnes napsal, že čekal, že zvolím možnost b), protože "my od počítačů to tak máme nejraději". Což je poměrně nepřesné tvrzení - možnost b), tedy "vyhovět úřednímu nesmyslu, abychom měli pokoj", má raději valná většina národa bez ohledu na profesi (snad krom právníků).

A taky proto to u nás vypadá tak, jak to vypadá.
_BENNY --- 20:37:04 10.12.2010
NICOLE: tj, vyckejme jeste par dni, treba sem prijde nejaky kvalitnejsi kus ;-)
NICOLE --- 20:36:06 10.12.2010
_BENNY: sice jako jo, ale na druhou stranu to tu aspon po dnech mlceni trochu rozjel :))
_BENNY --- 19:27:42 10.12.2010
FANAE: i kdyz bych primhouril obe oci a nasadil si slepecke bryle, tak bych musel konstatovat, ze DUNAR_ neprispel vubec nicim. az bude mit svou kritiku podlozenou necim jinym nez svymi nezvladnutymi emocemi, RO mu s radosti zrusim.
FANAE --- 19:25:27 10.12.2010
_BENNY: Nojo, tak se taky smazu:)
...Nevim jestli to RO je uplne ok, jenze slovo "blbecek" me vytaci k nepricetnosti a mit jedinej argumet "ty jsi blbecek" je smesny. Jo, takze to vlastne ok je a at si klidne ztezuje v [ nyx :: pripominky uzivatelu ]
_BENNY --- 19:15:19 10.12.2010
DUNAR_ ma RO, protoze se chova jako debil
NICOLE --- 18:24:41 10.12.2010
THOMASMORTA: to mas pravdu. Ale nejak pochybuju, ze se tak deje kvuli scitani :)))
THOMASMORTA --- 18:20:02 10.12.2010
NICOLE: No, nevím, jestli to stát dělá, ale moje zkušenost s úřady v Liberci je taková, že co pár let si zpřehází budovy, takže když si chci nechat vystavit novou občanku, jdu pokaždé jinam, i když je to ten samý úřad... Předpokládám, že ve větších městech vlastní radnice obdobné množství budov, takže předpokládám, že kdyby se jim opravdu chtělo, prostředky by k tomu měli... Jestli je to efektivní si nejsem jistý:-)
NICOLE --- 17:00:58 10.12.2010
DUNAR_: chces rict, ze stat vybudoval v miste A za nemaly peniz urad a kdyz se ze scitani dozvi, ze vic lidi dojizdi do mesta B, tak tem lidem usnadni zivot tim, ze od nich vybere vic dani, aby mohl prestehovat urad do mista B? :)))))

Navic mam pocit, ze se tam neuvadi misto, kam dojizdis a vzdalenost. No ale pravda, na prusecicich kruznic by se snadno daly ty lokality objevit :))))))

Hele, tohle je samozrejme blbost. Vis o tom neco, nebo mas jen potrebu sdelit svetu, ze Benny je blbecek :)) ?