Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Wilhelm Reich - Orgon Power Organisation
MTO
Wilhelm Reich
March 24, 1897 - November 3, 1957

[http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e6/Wilhelm_Reich%2C_Wilhelm_Reich_Museum.jpg]

“I am well aware of the fact that the human race has known about the existence of a universal energy related to life for many ages. However, the basic task of natural science consisted of making this energy usable. This is the sole difference between my work and all preceding knowledge.”
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
POWEROFSTYLE --- 13:03:25 27.3.2015
Wertyz Report | Francie schválila přelomový zákon o elektromagnetickém záření: Děti do tří let nesmí být vystaveny wi-fi a prodejci mobilů musí doporučit příslušenství pro snižování vystavení
http://wertyzreport.com/clanek/francie-wifi-mobilni-telefony
??? --- 11:34:32 6.3.2015
Wilhelm Reich Complete Book Collection (PDF & EPUB)open_folder - download torrents
http://www.vitorrent.cc/torrent/A0A226311867DA7DB3790419D41A428D0F8017BB
??? --- 11:31:59 6.3.2015
Chvála V.: Wilhelm Reich a dnešní medicína
http://www.lirtaps.cz/psychosomatika/psomweb2004_2/historie_oboru2.htm

"Významu Reichovy práce bychom si měli všimnout nejen pro tento „průsak“ informací do laického světa a jejich zneužití byznysem (kineziologie se šíří marketingem pyramidového typu). Praxe především s chronickými pacienty ho přivedla k názoru, že nejčastěji jejich stonání souvisí s jejich sexualitou. Píše: „Duševní zdraví závisí na orgastické potenci, tzn. na míře, v níž se jedinec dokáže oddat a prožít maximum podráždění v přirozeném pohlavním aktu. Jádrem této vlastnosti je postoj neneurotického charakteru- schopnost milovat. Duševní onemocnění jsou důsledkem poruchy přirozené schopnosti milovat. Při orgastické impotenci (jíž trpí převážná většina lidí) nastává městnání biologické energie, které se stává zdrojem iracionálních činů. Prvním požadavkem léčby duševních poruch je ustanovit přirozenou schopnost milovat. To závisí jak na sociálních tak na psychických okolnostech.“

A dále: „Lidé vychovaní v negativním postoji vůči životu a sexualitě získají úzkost ze slasti, která se fyziologicky zakotvuje v chronických svalových spasmech. Na bázi této neurotické úzkosti ze slasti lidé sami produkují negativní životní ideologii, která tvoří platformu pro diktaturu; je jádrem strachu z vedení nezávislého, svobodného života… Je to biofyziologický strach a tvoří ústřední problém psychosomatického výzkumu. Byl vždy největší překážkou studia mimovolních životních funkcí, jež neurotická osobnost dokáže prožívat jen jako cosi příšerného, co jí nahání strach.“
??? --- 11:28:46 6.3.2015
a bude dokument. jupiii :-)

Wilhelm Reich Documentary Film Project by Kevin Hinchey — Kickstarter
https://www.kickstarter.com/projects/25874147/wilhelm-reich-documentary-film-project
??? --- 11:28:07 6.3.2015
The Strange Case of Wilhelm Reich (2012) - IMDb
http://www.imdb.com/title/tt2180549/

The Strange Case of Wilhelm Reich 2012
https://www.youtube.com/watch?v=GEilU4jRaTo
CONTINUITY --- 11:22:23 2.2.2015
JAZZZ: Ano, souhlas, bohužel spousta "odrušování elektrosmogu" bude podle všeho podvod.
Je to strašně smutné, protože problematika elektrosmogu je reálná, a tihle podvodníci ještě víc přispívají k tomu, aby ji obyčejní lidé ještě hlouběji ignorovali.
JAZZZ --- 16:49:15 31.1.2015
zrovna jsem narazil na ten elektrosmog v jine souvislosti tak repostnu nejake informace
Is "ElectroSmog" Destroying the Planet's Bee Population?
http://www.dailygalaxy.com/my_weblog/2008/09/is-electronic-s.html
je to skutecny problem, ale vibrujici "drahokamy" (zajimave, ze v tom krystalu kremiku musi byt nejake primesi, aby to bylo drahe zejo, preci obycejny sutr nemuze lecit) to bohuzel neresi

navic intenzita toho pole klesa s druhou mocninou vzdalenosti. zapnuty mobil, notebook nebo lednicka tudiz pusobi v byte vetsi smog nez zizkovsky vysilac. ta organizace IIREC o ktere tam pisou jim da certifikat, ze jejich zarizeni vyzaruje v limitu norem, coz bych u par LED diod podsvetlujicich kaminky ocekaval ze bude splneno :) vyvolavat dojem, ze zkoumaji jak jejich krabicka od mydla zazracne rusi vnejsi silne signaly mi prijde velmi nefer. napriklad teslacoil je zdrojem takoveho "smogu", ze rozsveci zarivkove trubice ve sve blizkosti. zkuste si k nemu tenhle vyrobek donest a uvidite jestli ten elektricky vyboj zazracne uhasi :)

btw. takhle se rusi elektromagneticky smog doopravdy, kdyz chcete mit "elektroticho" kvuli presnemu mereni a ne okrast rodiny co chteji prospet svym detem a ve fyzice nedavaly pozor :)
R A Mayes | Copper and Stainless Steel Foil for Microwave and RF Shielded Rooms
http://www.ramayes.com/emi_rf_foil_shielding.htm
JAZZZ --- 12:42:59 31.1.2015
POWEROFSTYLE: tu stránku jsem si prostudoval, a musím konstatovat, že se jedná o podvod.
když nechám stranou naprosto nesmyslný rádoby vědecký popis funkce, který je velmi vágní a plný blábolů, zůstává jeden konkrétní důkaz:
ve videu si jedna rodinka s plazmovou lampou na stole pochvaluje jak jim to vyladilo vibrace a vůbec si neuvědomují, že somavedic má potlačovat EMC smog, který právě plasmové lampy velmi silně produkují. celé ty stránky jsou jeden příšerný pseudovědecký blábol, že ani nevím co z nich vykopírovat, abychom se tomu tady mohli společně zasmát.
pokud si chce někdo "harmonizovat své přetížené orgány" doporučuju meditaci a jógu. zázračná krabička s vibrujícími drahokamy ve vzájemné korelaci ani jiná blbost, která jen přenáší spotřební model chování i do new-age tomu nepomůže.

kdo nechce mít v bytě elektrosmog, stačí si vytapetovat alobalem a ten uzemnit drátem třeba na topení. chápu, že vibrace drahokamů jsou víc cool, ale to co tam popisují je naprostá blbost, kterou sežerou jen lidé bez špetky technického vzdělání, kteří sice mají oprávněný pocit, že se společností je něco špatně, ale ta hniloba je manifestoivána mimo jiné právě nesmysly jako je somavedic a hamižnost jeho tvůrců.

nezpochybňuju sílu autosugesce, ale jakmile dojde na elektromagnetické pole, tak tam by měly jít pocity stranou a nastoupit logika a přesné měření.
POWEROFSTYLE --- 22:18:55 30.1.2015
KOZMA: Ten orgonitovej zapper zní hodně zajímavě! Měl by jsi návod na sestrojení? Knihu od Clarkové nemám...

Slyšel někdo z vás o tomhle? SOMAVEDICK (dřív Somatex)
Geopatogenní zóny a přístroj SOMATEX
http://www.geopatogennizony.com/?gclid=CMnh_9vRvMMCFQIYwwod8gsAfw
CONTINUITY --- 12:36:39 24.12.2014
JAZZZ: jeden člověk ji hodně moc chtěl, počkám ještě jestli se ozve a kdyžtak se nějak domluvíte :)