Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Wilhelm Reich - Orgon Power Organisation
MTO
Wilhelm Reich
March 24, 1897 - November 3, 1957

[http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e6/Wilhelm_Reich%2C_Wilhelm_Reich_Museum.jpg]

“I am well aware of the fact that the human race has known about the existence of a universal energy related to life for many ages. However, the basic task of natural science consisted of making this energy usable. This is the sole difference between my work and all preceding knowledge.”
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 16:35:53 12.1.2013
Orgonity - žijte v čistém, zdravém a energeticky nabitém prostředí - YouTube
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zDDn2WvcOLE


- reportaz na markyze. zajimavy je ten pokus s fotakem na auru...
CONTINUITY --- 11:15:54 16.12.2012
CONTINUITY: Ahoj lidi, mam potrebu dodat neco tady k tehlete haluzi, co me tedy dostalo.

Potkala jsem tady v Australii pani, ktera zna cloveka, co vi kde si takova elektromagneticka zarizeni na ovlivneni zakazniku koupit, normalne to nejaka firma vyrabi, chtel si to poridit.
Rekla mi o tom sama od sebe, nevypravela jsem ji nic o svych zazitcich. A je to presne ono, presne to, co tak nejak od 2007 vnimam, ty veci fakt existujou a jsou komercne dostupny, akorat nam to nerikaji na plnou pusu v mediich. Uf tedy.
??? --- 19:42:22 11.12.2012
Who is Afraid of Wilhelm Reich.flv - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=DHyeS94J7EA


This is a subtitled version of the documentary "Wer hat Angst vor Wilhem Reich" by Antonin Svoboda in coproduction with Austrian TV.
??? --- 19:33:40 26.11.2012
On the Road (2012) | ČSFD.cz
http://www.csfd.cz/film/223345-on-the-road/

- Burrougs mel na zahrade orgonovy akumolator a tak tam poslal Kerouaca s partakem :-)
GONCCHA --- 15:45:12 23.10.2012
SEEKER: ???: charakterovy, svalovy je muscular, krunýř nebo taky pancíř
??? --- 23:56:41 22.10.2012
SEEKER: charakterový/svalový krunýř,
SEEKER --- 23:47:57 22.10.2012
nevíte, jak se česky překládá Reichův termín "character armor"? díky
CONTINUITY --- 18:55:07 27.9.2012
???: Uf, to je přesný....teda, přesně to odpovídá mojí zkušenosti.

Připomněl jsi mi, jak jsem před pár lety na Zélandu bydlela dva týdny u jednoho pankáče, co ve svým mini pokojíčku chtěl mít pořád zapnutou televizi. Byl na ní totálně závislej, trval na tom, a já zrovna neměla moc jinou možnost kde bejt, a venku byla zima.

Bylo to zvláštní. Pocit napřed intenzivně nepříjemnej, po nějaké době se dostavovalo otupění. Když jsem usínala, měla jsem pocit, jako bych se nacházela napůl v tom televizním prostoru, jako by mě to vtahovalo kus někam mimo fyzickou realitu. Bylo celkem zjevný, že naučit se to snášet = osekat si vnímání, vzdát se velký části citlivosti a přítomnosti.

Velice podobně na mně působěj zářivky. To samý. Strašně nepříjemná věc. Snášet to = přepnout do modu, kdy se kus odhmotním, pořád utíkám někam do fantazie, abych nevnímala, jak je tělu zle a že chce utýct. Ve škole to bylo úplný šílenství. Agrese je samozřejmě taky logická reakce....viz. dále...

Další takovej fenomén je EM záření v hypermarketech. Jsem přesvědčená, že tam úmyslně používají nějaký EM zářiče, co ovlivňují mozkový vlny, aby lidi byli v transu a hodně nakupovali. Pokud ne, tak je to kombinovanej efekt všech těch zářivek a systémů tam...ale nevěřím tomu, podle mě je to speciální systém.
Když jsem mu vystavená (naprosto výjimečně, pokud to není totál nezbytný, nelezu tam....), nejdřív mě tupě rozbolí hlava. Pak začnu vnímat ty utkvělý myšlenky typu "je tu všechno...to je super...rozhlídni se...určitě něco potřebuješ...koukni se na....." (následují moje konkrétní konzumní slabosti, aktivují se tím).....
Pak mě to nasere. Začnu být agresivní, vynoří se mi hněv, jak takový svinstvo může na Zemi existovat, chci to vyhodit do povětří.... To se děje mimovolně, a naprosto bez ohledu na to, že jsem před 15 minutami vešla v naprosto pozitivní náladě, naprosto smířená s existencí hypermarketu, a s konkrétním přáním, co si potřebuju koupit.....

V této fázi, když tlak dostoupí určitého stupně, musím objekt opustit. Někdy je to tak akutní, že pokud jsem si nestihla nakoupit, vybodnu se na to, zahodím zboží a klidím se....;-)
Jinak je další fáze, že mě to dostane. Upadnu do takového otupělého transu, začnu si říkat, že je to tam vlastně fajn, a koupím řadu věcí, které jsem koupit neplánovala. Jde to do jisté míry korigovat a kontrolovat, což dělám, ale když se pak konečně dostanu ven, je mi zle od žaludku, mám tupej pocit v hlavě, a hlavně si uvědomím, že jsem tam opravdu tak dlouho být nechtěla, že jsem ty věci nechtěla, že mě to zase vcuclo.....fuuuuuj.......

Poslední dobou jsem nějak odolnější, a už to není tak extrémní, cca 3 návštěvy letos proběhly víceméně ok, bez útěku, bez těžkýho nepříjemna. Je zásadní udržovat si jasnej záměr, proč tam jsem, soustředit se do svýho středu, a nenechat se zlákat do "prozkoumávání co tam mají".....
Možná se taky ty EM zářiče za těch pár let naučili líp seřídit, na začátku, když jsem si toho poprvé všimla, jsem fakt nechápala, vždyť z toho musí být zle hodně lidem...a taky je...když se zeptám, snad nikdo neříká, že by mu v HM bylo skvěle, a mnoha senzitivním lidem je špatně.....ale mind control nás učí tenhle pocit popírat.

A proto taky na tohle asi většina nyxáků řekne, co že to za paranoidní blábol, a přitom to nemá nic společného s žádnou ideologií nebo něčím, vlastně jediná hypotéza je ta, že existuje nějakej EM zářič.....což s jistotou netvrdím. Zbytek je popis reálných pocitů, které se dostavují vždy stejně po vstupu do těch objektů, a fakt se mi nezdají....

IMHO tyhle praktické každodenní věci by se měly víc řešit v auditku Realita, paranoia....ale spousta lidí tam na to asi ještě není připravených, jedna věc je řešit něco velikého vzdáleného, jiná připustit si něco, co se týká našeho každodenního života.

MICHALANGELO --- 18:38:32 27.9.2012
???: vzpomněl jsem si na Akumulátora :)
STEFAN --- 10:35:36 26.9.2012
???: neměl jsem na mysli ten mentální, ale popisovaný Oranur ze starých katodových televizí :)
LCD je na jiném principu, jak víme..