Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Wilhelm Reich - Orgon Power Organisation
MTO
Wilhelm Reich
March 24, 1897 - November 3, 1957

[http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e6/Wilhelm_Reich%2C_Wilhelm_Reich_Museum.jpg]

“I am well aware of the fact that the human race has known about the existence of a universal energy related to life for many ages. However, the basic task of natural science consisted of making this energy usable. This is the sole difference between my work and all preceding knowledge.”
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 8:13:37 23.9.2011
BROZKEFF: use google or die :-))))

CZshare.com - Funkce orgasmu pdf
http://czshare.com/1530637/Funkce+orgasmu.pdf
BROZKEFF --- 1:40:12 23.9.2011
Ahoj,
nemáte někdo Reichovu "Funkci orgasmu" v elektronické (skenované) podobě? Teď to mám půjčené z knihovny a čtu to, a v případě, že neseženu již naskenovanou verzi, tak bych se do toho pustil sám, abych to měl k dispozici i potom, co to budu vracet.
[http://www.sonet.me.cz/knihy/t/348.jpg]
??? --- 18:09:17 21.9.2011
OrgoNet: Gifteři, giftujte, má to cenu!
http://orgo-net.blogspot.com/2011/09/gifteri-giftujte-ma-to-cenu.html

Gifteři všech zemí spojte se! :-) Po ogiftování svého domu jsem měl návštěvu cca 7 vrtulníků!!! Po ogiftování svého prvního vysílače (údajně nefunkčního) opět návštěva tmavé helikoptéry. Má to smysl! Sice nedisponujeme miliardovými dotacemi jako oni, ale zase nás jsou tisíce, možná i více. Každý z nás může za pár desetikorun (ocet), či stokorun (jedna várka TB) ukázat, že nám není jedno, jak s námi manipulují, jak přímo ovlivňují osudy nás i našich dětí a případně i dětí našich dětí!!! Nezůstávejme jen u ochrany našich obydlí, ale zkusme obdarovávat i své bližší i vzdálenější okolí. Vždyť to co nám padá na hlavu, co dýcháme není tvořeno nad námi, ale desítky, stovky, možná i tisíce kilometrů daleko. Já pomohu vám, které ovlivní obloha nademnou, vy pomozte mně a dalším. Pak to má opravdový smysl. Sprejování letadly je příliš drahé na to, aby v případě globální "domobrany" pokračovalo i nadále. Vím, že jsou další a silnější zbraně, které na nás používají, ale někde začít musíme. Šiřte to mezi lidi i za cenu, že budete vypadat zprvu jako blázni. I jeden přesvědčený ze sta za to stojí. Určitě jsou akce gifterů nejen u nás, ale i ve světě a je třeba to podporovat svojí účastí. Děkuji tímto orgonetu za velice velikou oblast, kterou již "ošetřil" a jelikož hranice této oblasti končí nedaleko mého bydliště, budu se snažit o její rozšíření. Není nějaká možnost zjistit (i z neofiko zdrojů) rozmístění vysílačů? Oni ty mršky jsou kolikrát dobře ukryté. Michal
P.S. Orgonet:
A pokud nemůžete giftovat, naložte si aspoň do auta co nejvíce orgonitu a vozte s sebou. Kamkoli pojedete, rozvíříte a posílíte dobrou energii - orgon. Zabráníte umělým extrémům počasí. Bouřková bariová supermračna se nebudou moci vytvořit. Funguje to!!! Okamžitě se to sice projeví zvýšením "lítáním" různého druhu, ale o to víc vás to
BROZKEFF --- 23:02:01 24.8.2011
PAULMUADDIB: Sdílím podobný názor.

Zdravotní problémy civilizovaného světa který dnes představuje importem moderních technologií a průmyslu prakticky celý svět krom pár posledních primitivů kdesi v džunglích, lze dokonale vysvětlit i bez práškování. Sama adorace technologií a zaměňování destrukce planety a biosféry, na které životně závisíme, za "pokrok", je IMHO dominantní příčinou většiny problémů, kterým čelíme. Jen zvyšujeme připoutanost ke zdrojům energie, které jsou omezené (s tím, že ty, které by dnešní omezení hravě překonaly, nejsou všeobecně známé - a tady je argument,že mocní se tomu snaží zabránit, zcela logický - na ropny business je prostě navázáno příliš mnoho peněz a zájmů)

Změny počasí - to samé. Ano způsobujeme si to. Nemusí to být vůbec záměrem, ale prostě to tím co děláme, způsobujeme.

Pokud zařízení jako je TB, HHG, CB, whatever, nějak dokáže lokálně omezovat negativní účinky např. těch elektrozařízení, elmag vln, atd., tak třikrát hurá. To, že ale jsou elmag vlny, které negativně působí, a že jsou nějaké orgonity, co negativní účinky jsou schopny transformovat, rozhodně neimplikuje, že tady jsou nějaké sračky záměrně vypouštěné z letadel. Prostě jenom to, že letadla lítají, dělá kondenzační stopy, a ty už z názvu, jsou kondenzací vzdušné vlkhosti. To, že už jenom to může být krystalizačním jádrem pro srážení další vlhkosti, tedy i změnu počasí, neznamená, že to někdo záměrně chce. Prostě když letí letadlo, tak dochází k tomuto jevu, dost možná pro nás i přírodu v daném místě nežádoucímu. Je to jen jeden z nekonečné řady nezamýšlených nežádoucích důsledků používání výdobytků naší civilizace. Problém je spíš v tom, že rozsah těch negativních důsledků sumy všeho co takhle děláme, si moc nechceme v rámci kultury připustit. Mohlo by to totiž vést k racionálnímu závěru,že nám ty technověci třeba i víc škodí než pomáhají. Čemuž se Matka Kultura pochopitelně dost brání,protože jí to zpochybňuje samo právo na existenci. Jenom ta Kultura zapomněla, že když nebude člověk, nebude ani Kultura. Člověk už dávno ztratil opravdovou moc. Lidé se rodí jako originály a většina z nich umírá jako kopie. To proto,že se lidi ztrácejí v kolektivních tendencích, ktery v implikátním řádu kulturního systému, jedno jak moc destruktivního pro celek.

KOZMA --- 11:45:36 20.8.2011
Hliník do orgonitu funguje perfektně a je praktický v rámci váhy. Hliník jako kov přitahuje orgon také, tudíž se do orgonitu hodí. Gifteři na celém světě vč. Afriky používají hliník a fachá to báječně.
KOZMA --- 11:43:15 20.8.2011
PAULMUADDIB: Když byl aktivní projekt Manhattan pracovalo na něm před 60ti lety 150 000 lidí, a přesto se podařilo vše realizovat v naprostém utajení. Já nevim proč si myslíte že je tak těžké držet tajení v rámci projektu Cloverleaf. Na netu je o geoinženýringu matroše hafo. Tady na nyxu je na to jiné diskusní fórum. Takže jestli bys mohl, tak tohle řeš tam a ne tady, ju ?
PAULMUADDIB --- 8:31:13 19.8.2011
???: O.K.

Ještě k chemtrails. Nejsem rozhodně žádný prudič, který by chtěl za každou cenu dokazovat svoji moudrost. Docela dost jsem o tom přečetl a rozhodně mám respekt k různým silám a nepochopitelným skutečnostem. Je jedno, jestli účinkům orgonitu bude někdo říkad tvorba prány, nebo ionizace, a jestli to na někoho funguje jen jako placebo, nebo to skutečně fyzikálně, biologicky a možná i jinak funguje.

U chemtrails mi nejde do hlavy následující:

1. Pokud by skutečně někdo vynakládal takové částky na "práškování", včetně královského placení veškerého personálu, aby "držel hubu", pak přece by tyto peníze stačily i najednoduchý výzkum, jak toto práškování "zneviditelnit".
2. Zmiňované těžké kovy, baryum, hliník a podobně, jsou opravdu těžké, v atmosféře by se moc dlouho nahoře neudržely.

Existuje na tyto postřehy nějaká analýza? Rád se přiučím.

Jak říkám, jsem si vědom, že hodně věcí, typu do hloubky zhutněné zemědělské půdy, bílé mouky z čistého lepku v důsledku vymýlání ocelovými válci, různá éčka, širokospektrální antibiotika, antikoncepční pilulky a uřrčitě i zplodiny z normálních letadel nás brutálně otravují (ve smyslu zanášení jedů), jen si nemyslím, že je to vždycky nějaký úmysl a spiknutí, jako práškovací letadla, nebo chlapci v McDonalds v zadní části, kteří sypou na hambáče LSD, aby se lidi vraceli.

Takže si chci jen ujasnit, jaké jsou argumenty a protiargumenty, protože to je o logice, ne o víře.
??? --- 7:47:51 19.8.2011
PAULMUADDIB: ja bych je tam radsi nedaval
PAULMUADDIB --- 21:43:20 18.8.2011
???: ??? Vzdyt v navodech jsou ty spony z hliniku
??? --- 17:54:21 18.8.2011
hlinik ne, orgonit te naopak pred hlinikem chrani...