Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Evropská unie
RETAL
Sledujete také spřízněné kluby Domácí zprávy a komentáře, Zahraničněpolitické události? a Ruská Federace - události a vývoj dnes a zítra...?
---
Debaty k news
---
Novinky z EU:
Integrace.cz
EUObserver.com


Interaktivní mapa EU se základními informacemi o EU a jednotlivých členských státech


ANKETA


Aktuální téma Lisabonská smlouva
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 11:45:04 13.12.2017
ERGOSUM: S tím tady neuspěji, na Hitlera tady mají poněkud pokřivený názor, tak by jim to asi moc neřeklo.
??? --- 9:13:22 13.12.2017
ERGOSUM: znáš takový film? sem s ním!
ERGOSUM --- 9:05:07 13.12.2017
???: Něco jako, že direktivy jsou lepší než protektorát? :-)
??? --- 2:57:12 13.12.2017
Meli byste tip na film, ktery bych mohla pustit studentum na zaverecne hodine evropskeho prava (za odmenu:)? Neco s proevropskou myslenkou, pokud mozno. Napadla me L'auberge espagnole, ale to je snad dvacet let stare, tak nevim, jestli se mezitim natocilo neco podobneho. Nejlepe v anglickem zneni.
FLUO --- 15:43:11 11.12.2017
Mapa eurodotací | České centrum pro investigativní žurnalistiku
https://www.investigace.cz/mapa-eurodotaci/

Pomozte nám zmapovat projekty financované z Evropské unie! Na eurodotace jsme si za poslední roky zvykli tak, že je bereme jako samozřejmost. Nově vzniklé projekty neoceňujeme. Stejně chladnými nás však nechávají i různé podvody, které se v rámci eurodotací dějí. Bere se přece z cizího.

Pojďte to s námi změnit. Pomozte nám vytvořit kvalitní mapu, do níž můžete zaznamenat ty dobré projekty financované z EU, které zlepšují náš život a vytvářejí kvalitní veřejný prostor. Zároveň nám můžete pomoci posvítit si na ty “cinklé”, při jejichž realizaci odtekly evropské peníze do kapes zkorumpovaných politiků, nepoctivých podnikatelů či podplacených úředníků.

Cílem této mapy je vytvořit platformu, v níž se můžete jako občané vyjádřit k projektům, které jsou realizovány ve vaší blízkosti. Mapa vám dá prostor ukázat na nepravosti, které se při realizaci projektů udály, a naopak vyzdvihnout ty projekty, kde vše proběhlo poctivě a dotace měly pozitivní dopad na veřejný prostor.

Jak to funguje?

- Víte o projektu financovaném z EU ve vašem okolí?
- Najděte ho na mapě a napište do formuláře svůj názor – pozitivní (projekt pomohl) či negativní (projekt byl zbytečný, předražený atp.). Můžete přidat fotku, přesné umístění* a rozepsat pozitivní či negativní vliv projektu.
- My získané informace zapracujeme do mapy a zaměříme se na podezřelé projekty.
- Výsledkem bude informativní mapa o projektech dotovaných z EU vytvořená přímo občany ČR.
ERGOSUM --- 13:16:11 10.12.2017
SAMOUT: ???: Ještě to projde "nepodstatnou" gramatickou úpravou.

"Je třeba poznamenat, že zpracovávání čísel VIN nebude v souladu s čl. 9a odst. 2 nařízení (EU) č. 1014/2010. Bude zahrnovat zpracování osobních údajů, které by bylo možné s těmito čísly propojit a jiných údajů, které by mohly umožnit propojení identifikačního čísla vozidla s osobními údaji."
??? --- 20:51:55 9.12.2017
SAMOUT: Je zcela jedno čemu věříš nebo ne - buď poctivě pracuj s faktografií, nebo táhni do kouta a šoupej nohama.
SAMOUT --- 20:49:49 9.12.2017
???: I kdyby se tontykalo jen nove prodanych aut, porad je to kurva silnej namet k zamysleni. Btw. "Je třeba poznamenat, že zpracovávání čísel VIN nebude v souladu s čl. 9a odst. 2 nařízení (EU) č. 1014/2010 zahrnovat zpracování osobních údajů, které by bylo možné s těmito čísly propojit, ani žádných jiných údajů, které by mohly umožnit propojení identifikačního čísla vozidla s osobními údaji." Jasne, a vsichni tomu verime.