Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Spolecenska media, web X.0, socialni site, jejich analyza, komunity na webu
PAD
  • Jak vyuzivat data ze spolecenskych medii? Jake jsou nove metody data miningu, analyzy a vizualizace techto dat? Jak je vyuzit? Na co se ptat?
  • Co Vam na soucasnych nastrojich k tomu urcenych, jako napr. Nyx, Twitter, nebo Facebook, vadi, chybi, nebo se naopak libi?
  • Jake jsou nove trendy v teto oblasti? Jak je vyuzit? Jak je zachytit?
  • Jak tyto nove formy komunikace ovlivni spolecnost? Blizime se k ere globalniho mozku? Anebo uz v ni jsme? Bude jednou Internet mysli? Nebo uz ji je? A jsme vubec schopni to z pozice pouheho elementu tohoto systemu vubec zachytit?
Tahle diskuze by tedy mela byt jak technickeho razeni, tzn. algoritmy dolovani a vizualizace, tak i filozofickeho charakteru, tj. co vsecko to vlastne znamena a kam to smeruje. Snad se tu najde dost lidi s podobnymi zajmy:]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PAD --- 21:10:44 15.4.2018
TRAVIX: v Rku je na to balicek RFacebook nebo tak nejak. pak uz to muzes vylejt do jakyhokoliv formatu
NEKROMANT --- 11:59:28 14.4.2018
Sociální kredity – epizoda Black Mirror, nebo skutečnost? - Videacesky.cz
https://videacesky.cz/video/socialni-kredity-epizoda-black-mirror-nebo-skutecnost
TRAVIX --- 8:12:41 14.4.2018
Zdravím, prosím o radu: Jakým nástrojem mohu nejlépe vyexportovat síťový graf svých přítel na FB? Používal jsem Lost Circles rozšíření do Chromu, ale to bylo nedávno zpoplatněno.
Jde mi primárně o možnost exportu do takového formátu, abych to mohl načíst v Gephi. Díky.
F_VINOGRADOV --- 12:59:03 7.3.2018
SUCHOSCH: aha, toho jsem si nějak zatím nevšim. já měl nicméně placenou verzi jen chvíli a zas taková nadhodnota to pro mě nebyla - spravuju jen osobní účty. na druhou stranu, když jsem se na začátku ukliknul a předplatil si to na rok místo na měsíc, tak mi to bez problémů vyreklamovali, takže z hlediska customer support to můžu hodnotit jenom pozitivně.

btw. kdybyste měli někdo na doporučení nějakou další free nebo skoro-free službu, jsem zvědavej na tipy.
SUCHOSCH --- 15:11:07 6.3.2018
F_VINOGRADOV: ???: free verzi začali aktuálně trochu omezovat a placená je o něco levnější, když se koupí před 22. březnem
??? --- 16:21:48 27.2.2018
F_VINOGRADOV: Díky, vyzkouším.
F_VINOGRADOV --- 11:32:24 19.2.2018
???: Já používám Buffer, není to ideální, ale free verze je docela funkční, funguje na desktop i mobil, takže často používám i ve stylu "nahraju foto z mobilu a napíšu text z desktopu". S menším příplatkem (tuším dvě kila měsíčně), tam jde narvat i několik fb stránek. Pro plánování, základní analýzu (např. prokliky na FB) a správu více sítí najednou je to celkem fér.
??? --- 20:13:51 16.2.2018
Ahoj, používáte někdo nějakou appku na správu více soc. sítí?
Něco kde jde předem vytvořit několik statusů/příspěvků a naplánovat čas jejich zveřejňění?
Něco pro Facebook, G+, Twitter, Instagram, Pinterest?
Předem díky za doporučení.
XSI --- 18:00:00 5.3.2015
Pokud chceš jenom fajn řešení a nechceš do něj ládovat peníze, tak já používám TalkWalker alerts. Zdarma. Ke vší spokojenosti. Taky to má svoje mouchy ale ne mezery jako Google Alerts, kterej mi chodí třeba jednou za měsíc na nějakou kravinu (pro stejný keyword jako talkwalker, u kterého mám denně v reportu tak deset záznamů). http://www.talkwalker.com/en/alerts/
JAKUBMACH --- 9:03:18 23.2.2015
Kvalitní webový monitoring = dokonalé pokrytí médií, tzn. včetně blogů, fór i menších ale významných online zdrojů. Pozor na to, že mnohé nástroje jsou pouze RSS čtečkou. Je třeba vzít nástroj, který umí pracovat s kompletním zněním článků i s komentáři pod články = ZoomSphere