Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Spolecenska media, web X.0, socialni site, jejich analyza, komunity na webu
PAD
  • Jak vyuzivat data ze spolecenskych medii? Jake jsou nove metody data miningu, analyzy a vizualizace techto dat? Jak je vyuzit? Na co se ptat?
  • Co Vam na soucasnych nastrojich k tomu urcenych, jako napr. Nyx, Twitter, nebo Facebook, vadi, chybi, nebo se naopak libi?
  • Jake jsou nove trendy v teto oblasti? Jak je vyuzit? Jak je zachytit?
  • Jak tyto nove formy komunikace ovlivni spolecnost? Blizime se k ere globalniho mozku? Anebo uz v ni jsme? Bude jednou Internet mysli? Nebo uz ji je? A jsme vubec schopni to z pozice pouheho elementu tohoto systemu vubec zachytit?
Tahle diskuze by tedy mela byt jak technickeho razeni, tzn. algoritmy dolovani a vizualizace, tak i filozofickeho charakteru, tj. co vsecko to vlastne znamena a kam to smeruje. Snad se tu najde dost lidi s podobnymi zajmy:]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
F_VINOGRADOV --- 11:32:24 19.2.2018
???: Já používám Buffer, není to ideální, ale free verze je docela funkční, funguje na desktop i mobil, takže často používám i ve stylu "nahraju foto z mobilu a napíšu text z desktopu". S menším příplatkem (tuším dvě kila měsíčně), tam jde narvat i několik fb stránek. Pro plánování, základní analýzu (např. prokliky na FB) a správu více sítí najednou je to celkem fér.
??? --- 20:13:51 16.2.2018
Ahoj, používáte někdo nějakou appku na správu více soc. sítí?
Něco kde jde předem vytvořit několik statusů/příspěvků a naplánovat čas jejich zveřejňění?
Něco pro Facebook, G+, Twitter, Instagram, Pinterest?
Předem díky za doporučení.
XSI --- 18:00:00 5.3.2015
Pokud chceš jenom fajn řešení a nechceš do něj ládovat peníze, tak já používám TalkWalker alerts. Zdarma. Ke vší spokojenosti. Taky to má svoje mouchy ale ne mezery jako Google Alerts, kterej mi chodí třeba jednou za měsíc na nějakou kravinu (pro stejný keyword jako talkwalker, u kterého mám denně v reportu tak deset záznamů). http://www.talkwalker.com/en/alerts/
JAKUBMACH --- 9:03:18 23.2.2015
Kvalitní webový monitoring = dokonalé pokrytí médií, tzn. včetně blogů, fór i menších ale významných online zdrojů. Pozor na to, že mnohé nástroje jsou pouze RSS čtečkou. Je třeba vzít nástroj, který umí pracovat s kompletním zněním článků i s komentáři pod články = ZoomSphere
RIPCURL --- 21:16:05 22.2.2015
no v cesku dle meho nazoru urcite stoji za vyzkouseni socialinsider od ataxa/socialbakers a nebo zoomsphere. Je to samozrejme i neco navic, ale monitoring online medii to zvlada s prehledem. Nevim kolik do toho chces investovat. potom jsem jeste chvili pouzival mention, ale to je dost naprd.
GULDUR --- 0:35:43 17.2.2015
Neděláte někdo náhodou monitoring online médií (bez sociálních sítí)? Jde mi hlavně o to, jestli neexistuje nějaký fajn řešení, co by mi tahalo zprávy podle klíčových slov krom Google Alert, kterej mi přijde občas hrozně opožděnej...docela se mi líbí tohle, nemáte s tím někdo zkušenost? http://www.mediatoolkit.com/
SPAULDING --- 11:43:12 30.9.2014
Facebook Opens User Data to Marketers to Serve Ads on Sites Across Web - NBC News
http://www.nbcnews.com/...edia/facebook-opens-user-data-marketers-serve-ads-sites-across-web-n214026
CCOFFEE_DRINKER --- 20:56:48 27.5.2014
Shanim nekoho,kdo by mi prakticky vsvetlil principy analyzy socialnich medii a pomohl s jednym konkretnim vyzkumnym projektem.Nejsem programator, potrebuju se naucit pokud mozno jednochy postup, ktery bych pak sama mohla aplikovat.Na financni odmene bychom se domluvili.
BARD --- 10:52:47 10.11.2013
KORINKOWICZ: neexistuje, relativne snadna cesta je pres NodeXL
KORINKOWICZ --- 13:45:27 27.8.2013
Ahoj. Existuje teď vůbec nějakej jednoduchej nástroj na tahání dat z Twitter API? Od tý doby co je verze 1.1 už to není tak easy jako dřív, tak si teď na to bastlim PHP skript, ale napadlo mě, jestli to třeba nedělám zbytečně :)