Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
DIM42
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
AKUKA --- 10:48:48 28.6.2013
DIM42: Taky bych chtěla doplnit, že za celou dobu pobytu Ivany na Buďánkách se nic neztratilo, rozhodně nás nijak nevyjídala a všechno bylo ok, podle dohody.
BLANA --- 17:06:08 27.6.2013
DNESKA PROMITANI!!!
nestihla jsem nahodit driv, jakozto hlavni film budeme promitat
SHORTBUS http://www.csfd.cz/film/136210-shortbus/ , dale par kratkych filmu na tema bodymodifikace ;)
DIM42 --- 16:49:29 27.6.2013
muzu k tomu napsat jediny: Ivana a San u nas byli asi tak tri tydny a zadny problemy s nima nebyli a souziti/domluva s nima byla naprosto v pohode, coz samozdrejme neznamena ze to jinde nebylo jinak...
LUPUSWONDERBOY --- 16:44:01 27.6.2013
ORLIK: Nebudu se pouštět na podobně tenkej led jako ty, snad si rozumíme. Problém je ve formě - myslím, že ti nic nebránilo na cibulku dojet, někomu zavolat, nebo napsat DIM42. Tenhle veřejnej pranýř je pro mě farizejskej (možná by sis ten příběh mohl nastudovat .) a i jinak nepřijatelnej. Chceš-li v tom pokračovat, pošta.
ORLIK --- 15:04:18 27.6.2013
SGNLR: Kdybys potřeboval, mám na mlejně silný COčko a moc šikovnýho svářeče. Od Cibulky cca 15 km. V sobotu tam asi budem na Olyfčiný svatbě
ORLIK --- 15:00:49 27.6.2013
LUPUSWONDERBOY: Na psych. diagnozách bývá málokdy co úsměvnýho, snad krom některých zábavných sex. deviací, takže nevím co tím myslíš. Soužití s jejich nositeli není dvakrát příjemné, takže je min. dobré vědět, do čeho člověk jde. Pokud znáš dotyčnou osobně a jsi v tomto oboru nějak vzdělán, milerád si přečtu tvé námitky, nepovažuju se za neomylného, nicméně nemám ve zvyku psát nějaké nepodloženosti. Ten důvod, proč to tu píšu veřejně, sis mohl přečíst v mém postu, pokud jsi dočetl do konce. Není to žádný praní špinavýho prádla na veřejnosti, prostě se tu po scéně pohybuje podvodnice, které obložila už dost lidí a dvě komunity a právě se usídlila ve třetí. To, že ve svém neblahém díle může pokračovat je právě díky tomu, že se některým sluníčkovým lidem nechce řešit nepříjemné věci a být za ty zlý, co ubližujou ženský s dítětem a "perou špinavý prádlo". Jde mi jen o zabránění v pokračování její trestné činnosti, což je všeobecná občanská povinnost. Promězamě se jí třeba ujmi a pěstuj na semeno, já považoval za svou morální povinnost před ní varovat, zvlášť když se doslechnu, že ode mě zamířila do místa, který mi už dobrých 20 let leží dost na srdci, znám osobně jeho obyvatele a nechci, aby byli poškozeni.
Ježíšův evangelijní výrok o kameni a vině samo znám, ale nějak nechápu souvislost. Já lidi neokrádám, pohostinnost nezneužívám a na mlejně podobné chování rovněž není zvykem. Ivanu nehodlám jakkoli trestat natož vyzývat k lynči, za to mi nestojí. Možná by sis mohl ten příběh nastudovat: ev. sv. Jana, kap. 8 verš 1-11.
DIM42 --- 14:25:17 27.6.2013
k tomu plagatu prislo jeste povidani:

" Salut,

rádi bychom vás pozvali na benefiční koncert pro agregát, kterej proběhne v neděli 30. června, v 17h na Cibulce. Idea celý akce je taková: jde nám o to vybrat základní peníze pro koupi agregátu. Ten by měl bejt ve společným vlastnictví punx a volně k dispozici tomu, kdo by si chtěl udělat venkovní akci..
Cítíme, že venkovní koncerty maj zvláštní kouzlo, jsou nabitý úplně jinou energií, volností. Punk byl kdysi mimo jiný taky subkulturou chudejch, ulice a předměstí, a k tam by se moh zase vrátit. V době, kdy veřejnej prostor Prahy kolonizovaly auta, reklamy, montovaný krabice supermárketů, je důležitý usilovat i o nabourávání týhle prostorový hegemonie. A tohle je cesta: jednou za čas udělat happening, událost ve městě, ve kterým žijeme a ve kterým by se lidi mohli opět setkávat a na jednom místě strávit trochu společnýho času.
Na koncertě bude krom kapel taky občerstvení, gril, venkovní oheň a bar. Zahrají Remek, Or, Peleton, Hlinomaz, dále nová kapela bejvalejch členů Daleko, a Marnost, což je novej black metalovej projekt lidí z Remek a Gattaca (chlapci a dívky slibují pořádnou hlukovou smršť). Vstupný bude kilo, výtěžek z akce půjde celej do základu.

Díky! "

BTW: neni to benefit na generator na cibulku ale na uplne jinej generator pro nekoho uplne jinyho - ten nas jsme neskurvili, neztratili, ani jsme ho neprodali aby jsme mneli na fet...
DIM42 --- 14:18:55 27.6.2013
SGNLR --- 11:49:18 27.6.2013
cibule mam jen 18kg

nicmene OT : nebyl by u vas nekdo kdo by byl schopnej mi u LT zavarit mensi diru v podvozku- rad bych se dival a priucoval a odmenil to nejak.nemelo by to bejt vic prace nez na par hodin.diky!