Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
DIM42
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DEREK_CUSTER --- 20:19:21 30.3.2011
BTW
Komentovaná jarní procházka po Nákladovém nádraží Žižkov
28.3.2011

Ve středu 6.dubna 2011, v 16:00. Sraz: před administrativní budovou nádraží v ulici Jana Želivského. Proč je Nákladové nádraží Žižkov unikátní industriální stavbou, kterou stojí za to zachovat a jaké jsou možnosti jejího dalšího využití? Na tyto otázky se pokusí odpovědět komentovaná procházka, kterou ve středu 6. dubna 2011 pořádá Výzkumné centrum průmyslového dědictví Fakulty architektury ČVUT ve spolupráci s Praguewatch.cz. Procházku povedou Benjamin Fragner a Lukáš Beran (VCPD FA ČVUT). Více o kauze v článku: http://praguewatch.cz/reports/view/14, Více informací o nádraží: https://registr.cvut.cz
YARRDESH --- 18:03:48 30.3.2011
A_UGUSTYN: s tou SG je to pekny, jeste tam nic nepostavili, mozna stavet ani nebudou moci, ale uz proinvestovali melouny. kdyby to nebylo za ouplatci, tak se vlastne priznavaji k naprostemu hlupactvi :) jejich chyba tvl. ach jo, jeste nasazujou masku, jako by se jich par mega nejak dotklo, vzhledem k celkovym investicim SG. a neb je na ministranstvu sepultury besser, tak to potes satan.
A_UGUSTYN --- 16:54:32 30.3.2011
jo takze neco obsirnejsiho....na panelove diskuzi mluvili ruzny lidi (architekti, starostka prahy 3, manazer sekyra group)
-kazdy mel chvili aby predstavil projekt co s nadrazim
-architekti a jejich studenti prichazeli s dobrymi napady, ze by se haly daly vyuzit jako depozitare knihoven, dilny, socialni byty a jine obcansky prospesne cile
- manazer sekyra group rikal casto logicke nesmysly (pri bourani vznikne mozna trochu sute, s nadrazim nejde nic jineho delat nez ho zbourat- nestandartizovany vnitrni cleneni budov..a podobne perly)
cela plocha patri 3 velkym realitkam ktere se mezi sebou jiste bez obtizi domluvi...ted se jen ceka to jestli to ministerstvo vyhlasi za kul. pamatku...ale jelikoz SG nema variantu B (zachovani budov) tak lze ocekavat jiste nekale praktiky aby vyhlaseni nadrazi za kul. pamatku probehlo....a podle jejich slov uz do projektu zbourani nadrazi investovali miliony a velmi by je ,mrzelo' kdyby tato investice byla zbytecna....jejich plan je podstavit tam byty (ktere prodaji realitkam a kazdy clanek retezu si namasti kapsu i mestska cast), popripade obchodni centrum....
- starostka i SK se k nadrazi vyjadrovali tak radeji zbourat nez tam nechat radit bezdomovce a pochybne existence (mineno lidi z discentra)
-v diskuzi dostavali celkem cocku od lidi...
-je velka pravdepodobnost, ze nadrazi nebude prohlaseno za kulturni pamatku a SG bude moc ,revitalizovat' oblast...(postavit byty ktere budou prazdne protoze v praze je nadbytek bytu i obchodnich center, kancelarskych budov)...
nevim no celkove z toho mam spatny pocit.... :-(
A_UGUSTYN --- 13:46:14 29.3.2011
parada :-(
tak na diskuzi v oku se pani starostka prahy 3 i pani ze sekyra group vyjadrovali velmi fasisticky...neco v tom smyslu zachanme developerskym projektem nadrazi, vyzenme bezdomovce...njn, kurvy kurvama zustanou....jeste, ze je v praze tolik kandelabru :-)
ale publikum jim davalo celkem cocku :-)
DIM42 --- 9:43:27 28.3.2011
SQARE: posta
SQARE --- 15:20:32 27.3.2011
prosimvás určitě máte někdo nějaký větší káry, mohl by mi někdo pomoct se stěhováním teď v týdnu? Samozřejmě že ne zadarmo :-)
A_UGUSTYN --- 23:10:13 23.3.2011
jestli se nebudou veset developeri a radni na kendelabry tak tam nejdu.