Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Obezita
ARGANNAH
Obezita jako společenský fenomén, jako zdravotní problém, obézní lidé jako diskriminovaná menšina, obezita a psychické problémy, deprese, poruchy příjmu potravy, osobní příběhy, co k ní vede, jak z ní ven - a proč vlastně.

Pokud jste tu prvně, buďte vítáni a nezapomeňte si povšimnout, jakou máme krásnou nástěnku. :))

Je to kontroverzní téma a chápu, když někdo potřebuje vykřičet do světa svůj negativní názor na nadváhu a obézní lidi. Ale nechci z tohohle klubu mít žumpu, takže základní pravidlo zní: BUĎTE SLUŠNÍ. Jeďte si svoje oftopiky, flamewary a ostré hádky, ale aspoň se základním respektem k protistraně. Za agresivitu a sprosťárny budu nemilosrdně banovat. A myslím to vážně.

Pokud sem někdo nakráčí a začne udílet rady typu "nežer", nechť se nediví reakcím, které se mu dostanou. Pokud nechcete být za pitomce, tak dřív, než nás poctíte nějakým takovým moudrem, si nastudujte aspoň základní informace o výživě. Vyhneme se tím zbytečnému vysvětlování pořád toho samého dokola.

A nemylte se, my tu vesměs velmi dobře víme, jak to udělat, aby kila letěla dolů. Jenže zhubnout je ta nejjednodušší věc na světě. Průser přichází až teprve potom.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RICCIONE --- 7:26:39 30.9.2014
ARGANNAH: Souhlasím jako někdo, kdo prodělal bariatrickou úpravu žaludku (bandáž). Málo z těchdle bab zhublo komplexní změnou stravovacích návyků a životního stylu. :-)
ARGANNAH --- 23:14:32 29.9.2014
A ještě chceme obrázek týchž žen rok po fotce "po"!

(Určitě mě tu někdo zas nařkne z kyselých hroznů, ale já prostě nemám ráda bezhlavou propagaci velkých hubnutí bez ohledu na použitou metodu a dlouhodobé výsledky. V důsledku je to kontraproduktivní a velké váhové skoky sem a tam jsou daleko zdraví nebezpečnější, než když holka prostě zůstane tlustá.)
MARKYSHA --- 21:43:27 29.9.2014
CARODEJNICE: hezká motivace
CARODEJNICE --- 21:10:08 29.9.2014
OBRAZEM: Ženy, které dokázaly zhubnout až na polovinu své váhy - iDNES.cz
http://ona.idnes.cz/obrazem-zeny-ktere-zhubly-dcf-/dieta.aspx?c=A140929_161815_dieta_jup
CARODEJNICE --- 22:02:18 15.8.2014
ARGANNAH: Díky, to je zajímavý. Budu držet palce, zejména s tou minimalizací těch stresů.
ARGANNAH --- 22:56:53 13.8.2014
???: Nj. Ovšem ten klíčový rozdíl je v tom, že u bodybuildingu je v mém případě nějaká šance na úspěch. Strašná spousta pozitivních věcí začala jako mizerná kompulzivní kompenzace.

Ale jak jsem psala, teď mám momentálně dost výrazně jiné starosti než si klást cíle ve sportech, které jsem dělala naposled před patnácti lety.
??? --- 22:23:07 13.8.2014
ARGANNAH: snaha o kontrolu a získání uznání pomocí proměny svého těla do nepřirozené podoby, s drastickými dietami a negativním dopadem na zdraví.

Bodybuilding a nebo PPP?
ARGANNAH --- 22:11:21 13.8.2014
MART1NKA: O kulturistkách nebyla řeč, to je fakt extrém, navíc se mi nechce žrát žádnou chemii a už vůbec tak nechci vypadat. Fitnessky jsou super, ale to předpokládá minimalizovat tělesný tuk a na to prostě v tuhle chvíli už dlabu. Možná až budou děti větší a život se trochu uklidní, ale teď rozhodně FAKT jako ne.