Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Obezita
ARGANNAH
Obezita jako společenský fenomén, jako zdravotní problém, obézní lidé jako diskriminovaná menšina, obezita a psychické problémy, deprese, poruchy příjmu potravy, osobní příběhy, co k ní vede, jak z ní ven - a proč vlastně.

Pokud jste tu prvně, buďte vítáni a nezapomeňte si povšimnout, jakou máme krásnou nástěnku. :))

Je to kontroverzní téma a chápu, když někdo potřebuje vykřičet do světa svůj negativní názor na nadváhu a obézní lidi. Ale nechci z tohohle klubu mít žumpu, takže základní pravidlo zní: BUĎTE SLUŠNÍ. Jeďte si svoje oftopiky, flamewary a ostré hádky, ale aspoň se základním respektem k protistraně. Za agresivitu a sprosťárny budu nemilosrdně banovat. A myslím to vážně.

Pokud sem někdo nakráčí a začne udílet rady typu "nežer", nechť se nediví reakcím, které se mu dostanou. Pokud nechcete být za pitomce, tak dřív, než nás poctíte nějakým takovým moudrem, si nastudujte aspoň základní informace o výživě. Vyhneme se tím zbytečnému vysvětlování pořád toho samého dokola.

A nemylte se, my tu vesměs velmi dobře víme, jak to udělat, aby kila letěla dolů. Jenže zhubnout je ta nejjednodušší věc na světě. Průser přichází až teprve potom.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ANNAWA --- 20:46:53 3.3.2013
???: ono rizikové je v tomhle ohledu už vlastní kapesné + samostatné cesty ze školy.
??? --- 20:45:16 3.3.2013
ANNAWA: myslím, že je na pocit křivdy ještě malý, většinou má stoický přístup. Chodí loudit, ale dá si říct. Spíš se strachuju, co bude, až mu přestanu jídlo vydávat já/školní jídelna.
ANNAWA --- 20:36:17 3.3.2013
???: a taky těžce nese jako můj nejstarší syn, že se prostě narodil s metabolismem, který zrovna velkým výstřelkům v jídelničku nepřeje? Navíc v kombinaci s tím, že je založením spíše povahy co do pohybu lenivější?
??? --- 22:28:25 2.3.2013
Musím se pochlubit - syn vyrostl o 5 cm, ale váží stále stejně. A je to celkem dost vidět. Mám radost, že se nám tloustnutí snad na chvíli podařilo zastavit. Je to teda za cenu dost přísného režimu, ale vedli jsme o tom několikrát řeč a on to myslím pochopil, takže sice občas má záchvaty loudění, ale většinou je smířen s osudem. :-)
??? --- 10:04:37 28.1.2013
MANXX: Mám takové temné podezření, že právě na základě filmů, internetových článk a tak (tuším že o tom byl jeden díl Bones) se něco takového legitimizuje a ještě z toho slečna dělá přednost.

Něco jiného je přijetí sebe sama, protože bez toho se těžko člověk dostane do nějakého zdraví nehohrožujících hodnot. A něco jiného je užírat se cíleně...
??? --- 23:04:15 27.1.2013
Um...

Jsem tlustá a jsem na to hrdá. Říká dívka, která se nechává přítelem vykrmovat - Liberecký deník
http://liberecky.denik.cz/zpravy_region/jsem-tlusta-a-jsem-na-to-hrda-rika-divka-ktera-se-nechava-pritelem-vykrmovat-201.html
??? --- 16:48:28 23.1.2013
TINA_SALO: no to očkování. Dyť to píše!
TINA_SALO --- 16:47:28 23.1.2013
ARGANNAH: moje teorie zní: paní si lže do vlastní kapsy; paní jí jako vrabeček, je podvyživená a tělo si každý nadechnutí, když jde kolem pekárny, uloží do zásoby.... co jinýho by to asi tak bylo....
ANNAWA --- 8:19:34 15.1.2013
???:
???: za všechno mohou Číňani!
ARGANNAH --- 21:28:19 14.1.2013
No, spíš je to další důkaz Havlíčkova slavného tvrzení, že hubnutí není matematika. Jestli teda paní samozřejmě nekecá.