Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Vidění budoucnosti ve snech
IMI
Máte zkušenosti někdo z viděním budoucnosti ve snech. Nemyslím tím déjà vu, ale konkrétní sny, které vám odhalily částečně budoucnost. Mám mnohé zkušenosti, ale hledám další lidi, kteří touto vlastností oplývají.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KALIPH --- 16:53:24 30.12.2015
Typická ukázka diskuze dvou lidí s odlišnými zkušenostmi, která neobohacuje ani jednu stranu. Prostě to přijměte tak, jak to je :)
FARRAH --- 15:33:17 30.12.2015
KUKIDE: ale já se o tom s tebou klidně bavit budu jen mi opravdu připadá že to do téhle diskuse nepatří...kdybych se s tebou bavit nechtěla nebudu ti dávat odkaz na to, kde mne najdeš.;)
KUKIDE --- 21:08:50 29.12.2015
FARRAH: nejde o slovíčkaření, ale věř si čemu chceš já takovou zkušenost nemám ;)
že já si nedám pokoj, vždy to takhle dopadne když někomu rejpnu do viry :)
celek a jednota není to stejný
ale klidně si sni dál, třeba se rozhodne probudit :)
FARRAH --- 21:02:06 29.12.2015
jinak o diskusi o jednotě doporučuju přesun sem:

[ Lidské vztahy z vnitřního ticha - průzkum otevřenosti a lásky, vzájemných bariér a naprogramování ]

7do téhle diskuse to fakt nepatří a nechci to tu dál plevelit
FARRAH --- 20:48:56 29.12.2015
KUKIDE: jestli ti jde opravdu jen o slovíčkaření klidně si nahraď slovo jednota slovem celek které je jeho synonymum ale slovo jednota ani v českém jazyce neznamená číslo, to je jen tvoje hra.


Nepřítomnost nebo přítomnost ega u jedince nemá vliv na to zda je nebo není součástí jednoty či celku vše doslova všec je toho součástí tedy jak lidé co ego mají tak ti co ho nemají, je tam jen jediný rozdíl, ti co ho nemají si nejsou toho že jsou součástí jednoty vědomi, protože ego způsobuje že se cítí odděleni od ostatního
KUKIDE --- 17:56:52 29.12.2015
FARRAH: vše není součástí jednoty...
když nebudeš mít ego nebudeš celek
jo jsem docela dost na hranici slov :)
ego nevnímá čas, to tvoje mysl
nic ničím nebylo nahrazeno jen to nevnímáš
ne tvůj výrok neexistuje jen pro tento okamžik
slunce ví
předpoklad pro to že slunce v takových termínech uvažuje právě vytvořila tvoje mysl :)

jestli chceš nějakej argument tak ten se třeba týká právě slova jednota... jeden... jedna... 1...
0 "to" je číslo

FARRAH --- 14:30:48 29.12.2015
KUKIDE: vše je součástí jednoty tedy i já i když mám ještě ego a vnímám svět převážně duálně a prožitkem neduálnosti mám jen velice krátké zkušenosti, tedy ano i já jsem součástí jednoty A veškeré mé výroky existují ale zároveň neexistují.

ale to už jsme hodně mimo to co se dá slovně uchopit..........život a vůbec veškerá tvorba jednoty není v čase, čas je jen to co vnímá ego.vývoj od někud někam, zákon příčiny a následku...........ve skutečnosti ale každá vzpomínka je "teď..sice si vybavuješ dětství ale vybavuješ si ho teď, koukáš na fotku kde je ti pět a utvrzuješ se tím že existuješ v čase ale ta fotka existuje teď, teď ji držíš v ruce teď si myslíš že si žil už 40 let teď teď teď..........tedy existuje jen přítomný okamžik který se neustále mění.to co existuje teď v dalším okamžiku neexistuje a bylo naraženo něčím jinam, přesto právě teď v tomto okamžiku můj výrok existuje, jen pro tento okamžik.

Jestli umí jednota připustit svou neexistenci..........to je jako ptát se jestli si slunce dokáže připustit že neexistuje.........což ovšem vytváří předpoklad, že slunce vůbec v takových termínech uvažuje.

Jinak si ale nedal stále argument pro to proč to podle tebe nejde - říkáš mi že já něco míchách, beru na vědomí, ale zkus kromě kritiky také vytvořit a napsat názor či argument.
KUKIDE --- 14:16:57 29.12.2015
FARRAH: mícháš nedualitu s dualitou to pak nejde ani v jednom... samosebou to že to říkáš je důkaz něčoho úplně jiného co vede dost daleko jinam :)

a co je když jsi jednota? Budou pak tvoje výroky stále existovat?

a umí podle tebe jednota připustit že by nemusela existovat?
FARRAH --- 13:59:13 29.12.2015
KUKIDE: máš zjevně zajímavou myšlenkovou konstrukci, ale to že to nejde není argument, vysvětli to prosím.

Jednota je vším naprosto vším..........i ty jsi součást jednoty dokonce i když si myslí že ne- i to že si myslí že nejsi i to že si myslíš že to není možné je jen další projev jednoty, nic není vyloučeno ani nevíra v to že něco takového je vůbec možné.

I když ego musí vše kvantifikovat a porovnat musí mít něco...tak že ano svým způsobem se dá říct že z pohledu ega jednota není nic. Protože ego neumí obvykle připustit že by ani nemuselo existovat, to je proti přirozenosti ega.
KUKIDE --- 13:44:11 29.12.2015
FARRAH: tak teda polopaticky "z pohledu jednoty není nic špatně" prostě říct nejde... "z pohledu jednoty" říct nejde... jednota a slovo špatně v jedné větě taky nejde...
Ať si vymyslíš jakýkoliv systém tak prostě v žádném systému ti to fungovat nebude...
a pokud tak lpíš na jednotě: jednota = nic