Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Strana svobodných občanů 1.56% v parlamentních volbách.
PAULMUADDIB
Než získáte přesvědčení jací Svobodní jsou podle toho, co se píše zde v klubu, podívejte se prosím nejdříve jestli diskutující mají se Svobodnými něco společného zde [ FRONEMA @ Strana svobodných občanů 5.24% v eurovolbách. Gratulujeme ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FRONEMA --- 9:17:46 31.1.2015
mach ma novy pekny stranky http://www.petrmach.cz/
??? --- 8:20:43 31.1.2015
WANTON: kdyby byli Svobodní non-intervencionisti... z jejich politickeho programu jasne vyplyva, ze nejsou a nezastiraji to :-)
WANTON --- 15:04:07 30.1.2015
???: Je vidět, že se na názoru např. k ukrajinské krizi neshodnou libertariáni na celém světě, nejen tedy Svobodní v ČR. :)

Jen ve zkratce: "Nonintervention or non-interventionism is a foreign policy which holds that political rulers should avoid alliances with other nations, but still retain diplomacy, and avoid all wars not related to direct self-defense. An original more formal definition is that Non-intervention is a policy characterized by the absence of interference by a state or states in the external affairs of another state without its consent, or in its internal affairs with or without its consent."

Non-interventionism - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Non-interventionism

Kdyby byli Svobodní non-intervencionisti, tak musí být proti NATO apod. Úplně vidím ty titulky v novinách, jediní, kdo by byli proti NATO by byli komunisté a Svobodní a ihned by se vytvořila novinářská zkratka, že komunisté a Svobodní jsou pro Putina. ;)

Ten článek je klasický případ, kdy se taková zkratka dělá, Rona Paula čtu a on nikdy nebyl pro ty režimy, proti kterým tam protestovali, zcela naopak. Jen byl proti vměšování a podpoře USA těmto demonstrantům. ;)
??? --- 14:08:39 30.1.2015
???: souhlasim. mame proti sobe dve nicim nepodlozena tvrzeni, k cemuz mistr zaujme jednoznacny postoj a z jednoho tvrzeni mame najednou nezpochybnitelnou pravdu. to se ve vztahu ke Svobodnym deje kazdou chvili. obzvlast odstavec 'Podivný „libertarián“ McAdams', to je teda vyzivny zvast. ale Otavovi se to urcite libit bude. prijemnou zabavu, ja to dal komentovat nehodlam
??? --- 11:46:22 30.1.2015
Myslím že velmi relevantní i k Svobodným

Je cosi shnilého v Institutu Rona Paula | Finmag.cz
http://finmag.penize.cz/kaleidoskop/296111-je-cosi-shnileho-v-institutu-rona-paula
NJAL --- 23:21:18 27.1.2015
OTAVA: Myslim, ze Ti chybi jeden maly detail - evoluce marxismu v neomarxismus. To (ta evoluce) mnohe vysvetluje.
GOONER --- 20:43:46 27.1.2015
Ještě jeden příspěvek k předchozí debatě. :)
Dominik Stroukal: Řecko si zvolilo marxismus a s ním i vlastní konec | Svobodní
https://web.svobodni.cz/clanky/dominik-stroukal-recko-si-zvolilo-marxismus-a-s-nim-i-vlastni-konec
??? --- 17:40:19 27.1.2015
zase jeden genialni napad... :D
Europe-wide road tolls: Outrage as Brussels plans to slap MORE tolls on our roads | Politics | News | Daily Express
http://www.express.co.uk/news/politics/554441/Motorists-road-tax-EU-proposal-toll-plan
??? --- 14:38:13 27.1.2015
GOONER: Europol is the European Union’s law enforcement agency whose main goal is to help achieve a safer Europe for the benefit of all EU citizens.... work closely with law enforcement agencies in the 28 EU Member States .... gumovej slach ti poslou z mistnich zdroju :)
GOONER --- 14:29:47 27.1.2015
To je zas debata tady...
já bych tu stále viděl výhodu v tom, že když si doma svítím nevhodnými tepelnými koulemi, nepřevařuju si mlíko z automatu, můj vysavač má vyšší výkon, než by měl mít dle normy, jím okurky zahnuté nad eurolimit a v kuchyni používám necertifikované chňapky domácí výroby, že nepřijde europolicie a nezbije mě gumovým šlauchem... :)))