Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Strana svobodných občanů 1.56% v parlamentních volbách.
PAULMUADDIB
Než získáte přesvědčení jací Svobodní jsou podle toho, co se píše zde v klubu, podívejte se prosím nejdříve jestli diskutující mají se Svobodnými něco společného zde [ FRONEMA @ Strana svobodných občanů 5.24% v eurovolbách. Gratulujeme ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FRONEMA --- 14:29:22 28.8.2014
GILHAD: Ja jsem tu otazku stavela schvalne tak. Kdyby mi slo o prostej pruzkum mineni, muzu to dat do anket na nyxu. Tady to melo byt ciste z pohledu politiky. A politik kdyz neco resi, tak to resi skrz stat z pozice sily. A nebo to neresi vubec.
(Samozrejme ten samej clovek si muze syndat klobouk politika a nasadit si nejakej jinej a treba radit lidem jak se oblikat ale o to v moji otazce neslo)
GILHAD --- 14:25:59 28.8.2014
FRONEMA:
SWT:
Dovolim si priklad: Nelibi se mi, kdy starsi dama se oblekne do ruzovych minisaticek, chova se jako diblik a muzi ji fixiruji. Ale stavel bych se rozhodne proti zakonu predepisujicimu povolene obleceni pro ruzne vekove skupiny.
GILHAD --- 10:23:51 28.8.2014
Jsem volic Svobodnych.
Pred zakonem neni (az na detaily) rozdilu mezi muzem a zenou v pravech, ale stejne se nazyvaji ruzne.
Me by se libilo, kdyby manzelstvi byl vyhrazeny nazev pro M+F a pro M+M, ci F+F, ci jine formy (viz Henlain) byly jine vyhrazene nazvy, ale stejna prava a povinnosti.
(lidi se deli na muze a zeny. Vsichni lide maji stejna prava. Svazky se deli na manzelstvi, xyz,zyx. Vsechny svazky maji stejna prava.)

Co se tyce adopci, tak bych to bral tak, ze dite by mel dostat par, ktery mu zajisti nejlepsi podminky. Po tech dulezitejsich kriteriich (delka vztahu a bezproblemovost, zkusenosti s detmi, materialni zabezpeceni a tak) bych teprve bral M+F jako drobne plus, ktere v pripade rovnosti prevazi vahu. Duvod: povazuji rust kvalitni*) populace za dobry stav hodny podpory. Proto povazuji za lepsi davat za vzor M+F, ktery nejspis bude mit potomstvo. Potom F+F (protoze umele oplodneni, ci nemanzelsky darce po dohode) a az pak M+M, kde je to nejslozitejsi. Na druhou stranu povazuju svobodu za dulezitejsi, proto tohle kriterium az s dost nizkou prioritou.
*) coz znamena, ze potlacovani nekvalitni bych nechal na prirodnim vyberu, ale pri adopci bych vybiral, kdo bude diteti vzorem. Kvalitni beru jako pracovite, slusne, schopne se o sebe postarat a tak podobne.
TOM --- 13:41:40 27.8.2014
někde na nyxu (myslím) jsem viděl odkaz na část předvolebního videa Mr. Babiše - kde říká, že by si dokázal představit Euro na 27,5 Kč
netušíte někdo?
SWT --- 8:14:52 25.8.2014
FRONEMA: Jsem proti, ale nechci to prosazovat silou, ani prostřednictvím státu, protože to je moje soukromé proti.
Proti nutně neznamená, že něco nesmí bejt. Nelíbí se mi něco, ale ostatní do "správného" postoje nechci nutit, ani nechci, aby je do něj nutil ani kdokoliv jinej.
Všechny možnosti v anketě jsou buď "souhlasím", nebo "nesouhlasím a (státe) prosazuj to silově".
PAULMUADDIB --- 0:05:51 24.8.2014
EDEN: Kajnšmenkte
EDEN --- 15:18:48 23.8.2014
FRONEMA:
FRONEMA: tam je tych moznosti viac ako je sympatizantov slobodnych dokopy na celom nyxe
FRONEMA --- 8:57:25 23.8.2014
SWT: tak vzhledem k tomu, ze stat je arbitr, tak nemas nejakou jinou moznost ne? bud osvojeni z pozice statu dovolis nebo ne. bud souziti branis nebo ne.
SWT --- 8:38:49 23.8.2014
FRONEMA: Nevybral jsem si :)

Jsem proti adpoci i osvojení do jiné formy soužití než do (manželství)*, ale jsem proti tomu, aby tomu (stát)* bránil. Jsem příznivec svobodných.

* tím myslím jakoukoliv formu soužití M-F, kterou účastníci formují jako obvyklý rodinný vztah muže a ženy, ať už nějakou formální formu má nebo jde o soužití "na psí knížku"

* kdokoliv. Pokud by se našel nějaký argument, který by mě přesvědčil, že to dítěti neprospívá (zatím si to jenom myslím bez podložení argumenty, respektive nevím, jestli pobyt u starajícího se homosexuálního páru je horší než pobyt např. v děcáku), tak bych byl pro aktivní překážky.
FRONEMA --- 18:37:59 22.8.2014
---